Skocz do zawartości

Kris194

Forumowicze
 • Liczba zawartości

  7397
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1394 Excellent

4 obserwujących

O Kris194

 • Tytuł
  Uzależniony od forum

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. W artykule, który sam podlinkowałeś jest jak byk napisane, że magazynowanie energii jest drogie, oprócz tego zresztą jest jeszcze nieefektywne.
 2. Ktoś powinien przypomnieć temu odklejeńcowi, że Holandia też jest w NATO.
 3. Czy tylko ja mam wrażenie, że ta gra przynajmniej na tym trailerze jest strasznie nierówna graficznie? Jeden trailer a czuję się jakbym przeskakiwał między dwoma generacjami sprzętu i żadna z nich to nie jest PS5/XSX. Wielu twórców twierdzi, że pandemia nie miała wpływu na proces tworzenia gier a tu widać, że jest wprost przeciwnie, kolejna gra gdzie poziom zdaje się poleciał wprost na łeb, tutaj graficznie a w przypadku wielu innych gier, technicznie, zwłaszcza jeśli chodzi o optymalizację.
 4. Nawet w Call of Duty sprzed 20 lat po prostu bym się przeczołgał pod czymś takim ale biorąc pod uwagę jak tu wygląda chód Leona to nawet nie chcę wiedzieć jak by wyglądało czołganie się. Wczesne wycieki z GTA VI to przy tym było mistrzostwo animacyjne.
 5. Czyli uważasz, że coś takiego jest ok w 2023 roku? https://youtu.be/1isoZVQ9DxY 4:00
 6. Całe sterowanie chociażby jest tak drewniane, że głowa mała. Już nawet nie wspomnę o absurdalnym poziomie osryptowania. Chcesz przejść przez kilka gałązek? Zapomnij, mur nie do przeskoczenia. Pomyśleć, że niektórzy narzekali na sterowanie w RDRII
 7. Pobrałem ostatnio demo i trzeba przyznać, że w takie drewno już trochę czasu nie grałem
 8. Elektryki o ile nie nastąpi jakaś rewolucja w akumulatorach to raczej tylko przystanek w stosunku do jakiejś docelowej technologii.
 9. Pisałem to tylko odnośnie nowych budynków dla administracji publicznej więc prawda Ale tu chodzi o to żeby nie palić w piecu, w ogóle. Który my mamy rok? 1923 czy 2023? Węgiel to paliwo kopalne, którego raz, że zasoby są ograniczone, dwa, wydobycie jest coraz trudniejsze a przez to coraz droższe, trzy, z jego jakością też nie jest najlepiej. Po to nauka postępuje żeby korzystać z coraz nowocześniejszych źródeł ciepła w naszych domach a nie tylko wymieniać "kocioł". Tak tylko przypomnę, że latem zeszłego roku już musieliśmy się posiłkować dostawami prądu od naszych sąsiadów. Polska sieć energetyczna nie jest gotowa na ogólnokrajową elektromobilizację.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...