Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum PC LAB

Szanowny Użytkowniku,

Informujemy, że za 30 dni tj. 30 listopada 2024 r. serwis internetowy Forum PC LAB zostanie zamknięty.

Administrator Serwisu Forum PC LAB - Ringier Axel Springer Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie: wypowiada całość usług Serwisu Forum PC LAB z zachowaniem miesięcznego okresu wypowiedzenia.

Administrator Serwisu Forum PC LAB informuje, że:

  1. Z dniem 29 listopada 2024 r. zakończy się świadczenie wszystkich usług Serwisu Forum PC LAB. Ważną przyczyną uzasadniającą wypowiedzenie jest zamknięcie Serwisu Forum PC LAB
  2. Dotychczas zamowione przez Użytkownika usługi Serwisu Forum PC LAB będą świadczone w okresie wypowiedzenia tj. do dnia 29 listopada 2024 r.
  3. Po ogłoszeniu zamknięcia Serwisu Forum od dnia 30 października 2024 r. zakładanie nowych kont w serwisie Forum PC LAB nie będzie możliwe
  4. Wraz z zamknięciem Serwisu Forum PC LAB, tj. dnia 29 listopada 2024 r. nie będzie już dostępny katalog treści Forum PC LAB. Do tego czasu Użytkownicy Forum PC LAB mają dostęp do swoich treści w zakładce "Profil", gdzie mają możliwość ich skopiowania lub archiwizowania w formie screenshotów.
  5. Administrator danych osobowych Użytkowników - Ringier Axel Springer Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zapewnia realizację praw podmiotów danych osobowych przez cały okres świadczenia usług Serwisu Forum PC LAB. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce Prywatności

Administrator informuje, iż wraz z zamknięciem Serwisu Forum PC LAB, dane osobowe Użytkowników Serwisu Forum PC LAB zostaną trwale usunięte ze względu na brak podstawy ich dalszego przetwarzania. Proces trwałego usuwania danych z kopii zapasowych może przekroczyć termin zamknięcia Forum PC LAB o kilka miesięcy. Wyjątek może stanowić przetwarzanie danych użytkownika do czasu zakończenia toczących się postepowań.

mnich94

Forumowicze
  • Liczba zawartości

    835
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Odpowiedzi dodane przez mnich94


  1. G3258 spokojnie daje radę w Wieśku :) Polecam zainteresować się programikiem BES (Battle Encoder Shirase) i nie będziesz miał tych przycinek.

     

    Zainteresowałem się pograłem 15min i podaj adres na PW to tam kuriera z dobrą flaszką wyślę :E dzwonię po wolne do kierownika hahaha :P


  2. Stawiam na winę Twojego procesora. Dwurdzeniowa jednostka jest za słaba do tej gry.

     

    EDIT: Obejrzałem teraz Twój materiał - te zacięcia bardzo nienaturalne. Sprawdzałeś temperatury?

    Pomęczyłem teraz 30min w wieśka:

    GtrdCHK.jpg


  3. Może ktoś pomoże :) Ehh przeczekałem dużo czasu ze względu na ścinanie gry myśląc ze to wina samej gry, ale problem jest gdzie indziej(gdzie ku....?). Mam ścinki gry w różnych momentach, krótkie nagranie:

    nagranie z cutscenki, ale podczas gry też to występuję w losowych momentach. Pecet może nie jest jakiś mocarny, ale to występuję na każdych ustawieniach graficznych, na każdej rozdzielczości, na różnych sterownikach grafiki, na różnych taktowaniach procesora, różnych taktach grafiki(rdzenia,pamięci) i uwaga występuje tylko w Wieśku 3. Ręce opadają... gra oczywiście najnowszy patch i oba dodatki, mam tak o samego początku, gra kupiona na gogu. Na ssd i hdd to samo, system win10 pecet w syg. Pomocy :D

  4. Czy tylko mi tmp karty graficznej spadła o 10 stopni po 1.07? Stery te same, OC to samo, w budzie nie grzebałem. :hmm:

     

    Nie sprawdzałem ogólnej temperatury bo mam to w głębokim poważaniu, ale zauważyłem że od 1.07 wentylator na karcie kręci się wolniej(ciszej) tak z 80% spadło na 50% (więc temp jest mniejsza). Wydaję mi się że tutaj jest przyczyna tych problemów odciążyli gpu, a wrzucili więcej na cpu.


  5. Po aktualizacji do 1.07 nie da się grać. Gra przycina co jakiś 3 sekundy. Strasznie wkurzające to jest. Przed aktualizacją wszystko było ok. Karta 290X. Nie - nie grzeje się. Na bank wina patcha.

     

    Może ktoś z zielonych napisać jak u niego działa gra po patchu 1.07? No coś mi tu śmierdzi bo Ci co najbardziej narzekają na pogorszenie działania mają karty od czerwonych :E tak tam teoria spiskowa.


  6. Streaming danych 1.07 jest zubożony, więc te parę klatek czasem jest więcej. Może macie to samo ISO :E

     

    Obaj mamy oryginał od gog, sys też legal więc nie tu problem :E narazie 13poziom i czekam na 1.08.


  7. Gra jest niegrywalna po patchu 1.07, ścinki co około 5min nawet na 30s, niezależnie od ustawień. Nie chodzi tutaj też o specyfiklację pceta. Ja na pentiumie i 270x to mam, a kumpel i5 4670k i titanem jest to samo.

    Jednym patche spieprzyć tak grę, brawo redzi...


  8. Szukam butów do pracy, muszą być wytrzymałe, dobra wentylacja, sportowy wygląd, miękka podeszwa najlepsze by były szyte* Cena 250zł - praca:kurier

     

    *kiedyś udało mi się kupić prawdziwe szyte buty wytrzymały 3lata a chodziłem w nich nonstop :E


  9. Moje chińskie radio padło LTC V-8300U, pilot zgubiłem więc na gwarancję nie oddam. Szukam czegoś "markowego" w dobrych pieniądzach. Oczywiście używane może być. Reszta sprzętu: Blaupunkt 460W, Sub Kenwood KFC-W3009, 2xBLAUPUNKT BGX402 10cm. Aż dziwne że te radio w ogóle grało z takim sprzętem. Kwota używane do 200zł, nowe do 300zł. Interesuje mnie tylko usb i karta pamięci, CD nie potrzebne.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...