Skocz do zawartości

Iro

Forumowicze
 • Liczba zawartości

  1487
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

O Iro

 • Tytuł
  spec. Muzyka i Komputery

Contact Methods

 • AIM
  5520748
 • Website URL
  http://iro.info.pl/hamac.htm
 • ICQ
  0
 1. Iro

  Coffee Lake - wątek zbiorczy

  Moim zdaniem, nie warto. Wydajność podobna. A dopłacić musisz sporo.
 2. Iro

  Coffee Lake - wątek zbiorczy

  Dla waszej informacji wkleję moje testy 9900K pod macOS: http://browser.geekbench.com/v4/cpu/10504129
 3. Iro

  Kupię i3, i5 lub i7 8 generacji

  Dalej aktualne. Kupię nowe lub używane.
 4. Iro

  Kupię kontroler thunderbolt

  A co mam zrobić, kiedy mam takie potrzeby?
 5. Iro

  Kupię kontroler thunderbolt

  Jak by ktoś miał na zbyciu, to dalej potrzebuję.
 6. Iro

  Kupię kontroler thunderbolt

  Podaj namiary na siebie. Napisałem ci email
 7. Kupię kontroler thunderbolt, najchętniej drugiej generacji Asusa z 2 portami. Rzadko bywam na forum, więc propozycje wysyłać na iro(małpa)hot.pl).
 8. Powieść Bianki "Stowarzyszenie". „Stowarzyszenie” zawiera prawdziwą opowieść o przeżyciach młodego człowieka w wieku licealnym, dlatego jej stylistyka jest dostosowana głównie do odbioru przez młodego czytelnika, choć również osoby dojrzałe mogą znaleźć w niej przesłanie dla siebie, które jest uniwersalne. Akcja powieści rozgrywa się w małym miasteczku naszego regionu i zawiera autentyczną historię, która miała miejsce w latach osiemdziesiątych ubiegłego stulecia. Wszystkie postaci, zarówno głównego bohatera, jak i dalsze mają swoich prawdziwych odpowiedników. Imiona oraz nazwy własne miejsc i ulic zostały zmienione. Również opisane wydarzenia, włącznie z dialogami, (które mogą odbiegać od zaistniałych tylko w drobnych szczegółach), są autentyczne. Celem tej powieści było pokazanie, na podstawie zaistniałych w rzeczywistości faktów, mechanizmu wywierania wpływu na młodego człowieka, który staje przed określonym wyborem drogi życiowej, musząc podejmować tę ważną decyzję, nie dysponując konieczną wiedzą, na ten temat. Oddziaływanie poprzez przyjaźń to jeden z najsilniejszych elementów wywierania wpływu na innych. To nie, jak się powszechnie sądzi sama doktryna jest prawdziwym ‘wabikiem’ ale właśnie poczucie wspólnoty, które tworzy określone środowisko, któremu nie sposób się oprzeć, nie znając tej prawidłowości. To sprawia, że przeciętny człowiek nie zdaje sobie sprawy, że w walce o wyznawcę, działa podstawowa handlowa zasada ‘kto pierwszy, ten lepszy’. Tu rodzi się pytanie, na co zwracać uwagę, gdy stoimy przed takimi wyborami, jak wiązanie się z jakimś ugrupowaniem. Czy istnieje ten ‚właściwy’ wybór, a jeśli tak, to jak go dokonywać? W powieści ta granica pomiędzy właściwym wyborem, a tym dokonanym pod wpływem subtelnej manipulacji przyjaźnią, jest bardzo płynna i trudna do określenia, dla kogoś, kto nie wie nic o technikach wywierania wpływu. W ‘prawdziwym’ świecie nie istnieją wyraźne granice i podział na ‘czarne i białe’. W życiu istnieje strefa ‘szara’, w której trzeba nauczyć się te granice oznaczać samemu, dla własnego dobra.
 9. kupię i5 6400/6500 lub i3 6100 tel. 501193100
 10. Iro

  Kupię 4570S

  Kupię 4570S. Oferty najlepiej na telefon 501193100
 11. Odpowiedź dla biankofobów tutaj, wraz z piosenką dla biankofanów
 12. Też uważam, że ten wątek można by zamknąć, bo odkąd Bianki tu nie ma, to temat umarł. A ona ma nowe życie na swoim blogu. Nawet swoje zdjęcie wkleiła.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...