Skocz do zawartości

Kaczkofan

Forumowicze
 • Liczba zawartości

  2373
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Kaczkofan

 1. Do części ludzi, w tym wielu polityków nie dociera prosty fakt. Rosjanom się nie ufa, nie wolno "bawić się" w dyplomację, negocjuje się z nimi tylko z pozycji silniejszego. Nie rozumieją innego języka, jesteśmy w ich oczach słabi jako UE. Prędzej czy później wojna z Rosją nastąpi, nie miejmy co do tego złudzeń. Całe pokolenia ludzi są tam karmione propagandą na szeroką skalę, tego nie zmieni się od tak. Tylko je*** pięścią w stół lub w pysk dociera do Rosjan, sorry. Stara prawda.
 2. Kaczkofan

  Cyberpunk 2077

  Mam nadzieję, że to autoironia CDPR, bo takiego g**** to dawno nie widziałem
 3. Kaczkofan

  Cyberpunk 2077

  + odpowiednią ilość piwa. Orzeszki (solone) bez piwa są jak żołnierz bez karabinu.
 4. Kaczkofan

  Cyberpunk 2077

  Odpuściłem sobie grę po serii irytujących gliczy typu motocykl blokujący się na plastikowym worku ze śmieciami. Fabuła jest ok, ale cholera nawet Wiedźmin 3 w wersji premierowej mial mniej bugów.
 5. Kaczkofan

  Cyberpunk 2077

  Swoją drogą polecam prześledzić wątki na temat CP2077 na Reseterze. W jednym płaczą, ze CDP to transfoby - mimo, że można zrobić postać "transgender", to nikt się do nich nie zwraca per "oni" + gra ukazuje LBGT w złym swietle. W drugim wątku: CDP to rasiści, bo np. Azjaci mówią z charakterystycznym akcentem. To dopiero są problemy, a nie cholera glicze i kiepska wydajność na PS4/Xone
 6. Kaczkofan

  Cyberpunk 2077

  Jako, że mój egzemplarz otworzę dopiero 24. grudnia (kusi, ale to prezent od żony na święta), pytanie do grających: czy gra choć trochę klimatem wpisuje się w "Neuromancera" czy "Łowcy androidów"? Można biegać w prochowcu, strzelać w deszczu do "scyborgizowanych" przestępców itd.?
 7. Kaczkofan

  Cyberpunk 2077

  Po downgradzie W3 nie oczekiwałem cudów w CP2077. I tak cud, że to na XoX całkiem nieźle wygląda, pomijam tu rzecz jasna animacje itd. Nie chcę nawet widzieć tego na podstawowym Xone i PS4, będzie dramat. Mankamenty graficzne są i będą niestety, nie będzie killera graficznego, ale jak już pisałem osobiście mi to nie przeszkadza, nie potrzebuję tego do pełni szcęścia. Nastawiam się na dobrą historię, jak fan cyberunku w różnej postaci łyknę to bez popity. Na ten moment buduję hype, mam zaplanowane seanse "Ghost in the shell", "Blade Runnera", "Matrixa" oraz lekturę "Neurmancera". Czasu na ponowne przejście Deus Exa przed premierą nie znajdę, chyba że CDP znów przesunie premierę
×
×
 • Dodaj nową pozycję...