Skocz do zawartości

santro

Forumowicze
 • Liczba zawartości

  629
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

O santro

 • Tytuł
  Propaguję treści
 1. santro

  Komórkowa Blabla

  W iphone da się wymusić sieć po LTE czy nie?
 2. Ten Dell 3440 ma tragiczny ekran. Pozostałe propozycje są dużo lepsze. DELL LATITUDE E7240 również ekran nie zachwyca. Podła TN.
 3. santro

  Komórkowa Blabla

  To chyba pomyliłeś działy, żegnamy. Papapa :lol2:
 4. santro

  Komórkowa Blabla

  Co ty znowu bredzisz? Nic nie kupowałem w listopadzie.
 5. santro

  Komórkowa Blabla

  Przepraszam, że odpisuję kolejny raz dla tego trolla, ale takich bzdur nie mogę nie skomentować No tak tylko Gordon umie czytać ustawy, dziękuję za wytłumaczenie. Ile to 2+2 ? Chyba ty. No co ty naprawdę? Ja myślałem, że wszystko poniżej 10 000zł jest Jeszcze dużo przed tobą w życiu. Telefon powyżej 20 000zł. http://www.vertu.com/pl/en/every-moment-makes-for-an-extraordinary-story/ Myślałem, że umiesz czytać. Ręce opadają, gdzie on tu o sobie napisał? "Nam" i "mamy" to która osoba ? Pogrubiłem specjalnie dla Gordona na co ma zwrócić szczególną uwagę : Od kiedy na polskim rynku są telefony bez gwarancji o czym ty bredzisz? Ty masz swój równoległy świat, masakrujesz tak jak Korwin - tylko, że w swojej głowie. @DonMateok Świetna sprawa, możesz opisać coś szerzej? Ta Apka do symulacji kina szczególnie mnie interesuje.
 6. santro

  Komórkowa Blabla

  Dobra jedno się udało o tym, że nie mogę powołać biegłego sądowego. Czekam na resztę bzdur, chyba że pisałeś o tej naprawie w "nieskończoność" to się zgadzam, bzdura totalna. Wystarczy złożyć dla sprzedawcy pismo o np 14 dniowym terminie na naprawę, co jest więcej niż wystarczające i będzie wiążące ponieważ tyle zazwyczaj trwają naprawy, nie zapominajmy oczywiście o 14 dniowym terminie na samo rozpatrzenie reklamacji, którego w przypadku gwarancji przecież nie ma i rozpatrzenie z ewentualną naprawą musi zmieścić się w zazwyczaj 2 tygodnie. Chociaż są wyjątki np na laptopy Samsunga termin na naprawę to 30 dni i szczerze, to pierwszy raz się spotykam z terminem dłuższym niż 14 dni. Coś tam próbujesz mi wmówić, że aż zacytuję bo skandal... Nie wiem fajny chcesz być pisząc takie rzeczy? Może dopisz do swojego FAQ ten cytat??? ------------- Koleś nie ma pojęcia o nowej ustawie bredzi coś o 6 miesiącach. Jeszcze ktoś przeczyta i dla rzeczy kupionych po 25 grudnia 2014 będzie stosował się do przepisów z lipca 2002r. A to, że nie zna nowych przepisów, jest na jego szkodę, bo dla rzeczy kupionych po 25 grudnia 2014r. gdy chcemy skorzystać z gwarancji nie potrzeba przedstawiać, odpowiedniego dokumentu, a wystarczy sam paragon lub faktura. Właśnie pięknie się skwitowałeś "bo zawsze znajdzie się jakiś osioł, dla którego treść ustawy napisana jest zbyt skomplikowanym językiem żeby ją zrozumieć lub po prostu uważają swój przypadek za wykładnię." Mistrzostwo:D I na koniec nie drżyjcie tak o mnie, dalej będę składał reklamacje z ustawy, a po 25 grudnia 2014r. w szczególności. I pozwólcie, że to ja będę udowadniać wady, i na pewno nie przed wami, a przed sądem.
 7. santro

  Komórkowa Blabla

  Skończ pisać bzdury i się ośmieszać. Gordon z wielkim ego napisał, że piszę bzdury, czyli tak musi być
 8. santro

  Komórkowa Blabla

  Ciekawe czemu nie sprostowałeś bzdur o naprawie w nieskończoność.
 9. santro

  Komórkowa Blabla

  Jeszcze się nie zawiodłem, ale dziękuję za troskę
 10. santro

  Komórkowa Blabla

  "Udowadniam, że nie masz pojęcia o czym piszesz." Ja nie muszę, ale mój prawnik ma. Federacja konsumentów? A co oni mogą? Zazwyczaj firmy odrzucają wnioski o sąd polubowny.
 11. santro

  Komórkowa Blabla

  Ale nie skorzystał, po co drążyć temat? No, że biegły jest od 10tys już ustaliliśmy, więc po co wałkujesz to dalej? Jeżeli, nie ma uszkodzeń mechanicznych ani śladów zalania to co tu więcej udowadniać? Z innej beczki, jesteś rzeczoznawcą ? Swoją wiedzę opieram na doświadczeniach z serwisami.
 12. santro

  Komórkowa Blabla

  To, że czepiasz się, że jego obowiązują przepisy ustawy, kiedy on użył gwarancji. Od udowodnienia tego są rzeczoznawcy. Jak nie dopuszczalne to zwykłego rzeczoznawcę. Co do ostatniego ja też się nie zgadzam i kto ma rację?
 13. santro

  Komórkowa Blabla

  Z prostakami nie dyskutuję.
 14. santro

  Komórkowa Blabla

  A gdzie ja piszę o jego Xperii, pisałem o SOBIE. On woli gwarancję. "idąc do sądu ty muszisz udowodnić" No a kto ma udowodnić, sędzia? Bo nie rozumiem. "Wątpię, bowiem w jaki sposób udowodnisz, że niezgodność istniała w chwili zakupu?" Opinia rzeczoznawcy sądowego? "Gwarancja w wielu przypadkach daje znacznie większe pole manewru," W większości przypadków daje mniejsze, co widać na przykładzie powyższym Xperii.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...