Skocz do zawartości

Kelam

Forumowicze
 • Liczba zawartości

  6868
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Ostatnia wygrana Kelam w dniu 26 Lipca

Użytkownicy przyznają Kelam punkty reputacji!

Reputacja

251 Excellent

9 obserwujących

Ostatnie wizyty

50232 wyświetleń profilu
 1. W grudniu bez szans. Nie ma co się nawet nastawiać. Może styczeń przyniesie lekką poprawę, ale u nas raczej luty lub marzec. Pamiętajcie, że najpierw będą zaspokojone rynki zachodnie ze stanami na czele. Do nas będą docierać resztki i okruszki z wielkopańskiego stołu.
 2. Poza kilkoma małymi sklepikami w stylu wulkano, imo praktycznie wszystkie sklepy się ośmieszyły mniej lub bardziej przy okazji kart nowej gen. Z tymi od lodówek włącznie.
 3. Nie tufa. Do poziomu 2.5k pewnie w marcu spadną gówna w typie ventusów x2, najtańszych gigusiów czy innych innoiksde. Za tufa będzie golenie do końca. Jeśli nie nastąpi korekta ceny ze strony samego producenta, to już sklepy o to zadbają.
 4. Hajp. Ogólnie tufy fajnie wyszły w nowych rtx'ach, to golą na nich bez litości. A bazowo tuf oc 3070 jak widzę po cenach jakie powinny być w stanach, to tylko 41 $ więcej niż za refa. Licząc bez podatków. U nas z vatem powinny stać po 2.5k z groszami, gdyby ceny były normalne. A jest jak jest. Myślę, że nawet gdy dostawy będą już regularne i duże, to wewnętrzne januszostwo naszych sklepów i tak nie pozwoli na te ceny. Tuf już do końca tej gen będzie miał dodatkowy podatek do ceny tylko dlatego, że dobrze wyszedł asusowi.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...