Skocz do zawartości

Pitt_34

Forumowicze
 • Liczba zawartości

  4630
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3

Ostatnia wygrana Pitt_34 w dniu 21 Listopada 2021

Użytkownicy przyznają Pitt_34 punkty reputacji!

Reputacja

1678 Excellent

O Pitt_34

Ostatnie wizyty

32690 wyświetleń profilu
 1. Dobrze, że to Twoje myśli, masz do tego prawo. Niezła mentalność, jak gość pisze i pluje na rząd akurat w tym przypadku nie mając racji to nie jest off topic, ale jak ktoś zareaguje i odpowie to już w/g Twojego toku rozumowania jest off topic, niezły tok rozumowania. Coś mi to przypomina.
 2. @MaxaM Serio trochę umiaru z tym pluciem na rząd , kiedy trzeba ok, nic człowiek nie powie, ale jak czyta te farmazony to nie można przejść obok tego obojętnie.
 3. Ty serio wierzyłeś, że Niemcy bez nacisku zgodzą się na przekazanie czołgów ? Bardzo dobra reakcja Polski. Gdyby nie to dalej byśmy czekali na "dobrą wolę kanclerza" widzę, że co niektórym co by ten znienawidzony rząd nie zrobił będzie zawsze źle. Nikt nie czekał, każdy naciskał łącznie z USA ! Kolejna bzdura. A było / jest inaczej ? Serio można nienawidzić pisiorów i okazywać to w każdy możliwy sposób, las trzeba mieć trochę rozsądku i jakieś granice, pisząc takie bzdury pokazujesz , że czegoś jest brak . To samo było z patriotami dla Ukrainy !! dało się , można ?!
 4. Pitt_34

  NVIDIA RTX 40x0

  Sztuki ze zwrotów lądują na allegro Xkom autlet
 5. Polecieli sobie nad morze czarne i zawrócili Ty tak sam z siebie, czy Ci się udzieliło po wypowiedzi Sikorskiego, czy może masz jakieś konkrety, dowody, sprawdzone info ? Czy po prostu piszesz bzdury i powielacz kacapska propagandę ?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...