Skocz do zawartości

AmpliDude

Forumowicze
 • Liczba zawartości

  274
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

O AmpliDude

 • Tytuł
  Gaduła
 1. No przecież masz pętlę, która wczytuje linia po linii, deklarujesz sobie gdzieś przed pętlą zmienną o wartości 0. W pętli sprawdzasz czy ta wartość jest podzielna przez dwa, jeśli tak, to dodajesz do listboksa, jeśli nie to nic nie robisz. Oczywiście w pętli zwiększasz licznik o 1.
 2. Zakładając, że pierwsza, trzecia i czwarta kolumna mają stałą szerokość (liczbę znaków), nie powinno być problemu. Jeśli jest inaczej, to trzeba trochę pokombinować. W załączniku moja propozycja. Skoroszyt1.zip
 3. @echo off For /f "tokens=1-3 delims=/- " %%a in ('date /t') do set data=%%a_%%b_%%c set /p tekst1= Podaj tekst1: set /p tekst2= Podaj tekst2: set folder=%data%_%tekst1%_%tekst2%_SU mkdir "%folder%" explorer.exe "%folder%"
 4. AmpliDude

  Zakup Office 2010

  Na Ceneo coś tam jeszcze znajduje: http://www.ceneo.pl/;szukaj-office+2010
 5. W Thunderbirdzie w konfiguracji serwera dla danego konta pocztowego można odznaczyć 'Pozostaw kopię wiadomości na serwerze' lub ustawić tak, żeby usuwał po iluś tam dniach.
 6. <?php //Set content-type header header("Content-type: image/png"); //Include phpMyGraph5.0.php include_once('phpMyGraph5.0.php'); //Set config directives $cfg['title'] = 'Temperatura [C^]'; $cfg['width'] = 1500; $cfg['height'] = 700; //Set data $data = array(); $zawartosc_pliku = file_get_contents("log.txt"); foreach(preg_split("/((\r?\n)|(\r\n?))/", $zawartosc_pliku) as $wiersz){ preg_match("/'(\d+)' => ([\d\.]+)/", $wiersz, $match); if ($match) $data[$match[1]] = floatval($match[2]); } //Create phpMyGraph instance $graph = new phpMyGraph(); //Parse $graph->parseVerticalPolygonGraph($data, $cfg); ?>
 7. Ten kawałek kodu, który podałem wczytuje plik i przetwarza linijka po linijce, teraz musisz wewnątrz pętli zrobić odczytywanie konkretnych danych ze zmiennej $wiersz (czyli z jednego wiersza). Nie wiem jak wygląda struktura pliku, więc nie mogłem dokładniej napisać. Może podaj przykładowy plik log.txt, to coś się napisze. Na pewno tak, a nie na odwrót?
 8. $zawartosc_pliku = file_get_contents("log.txt"); foreach(preg_split("/((\r?\n)|(\r\n?))/", $zawartosc_pliku) as $wiersz){ // tutaj przetwarzasz dane, $wiersz przechowuje jeden wiersz z pliku w postaci tekstu, z którego wyłuskujesz potrzebne dane }
 9. Otwórz Mój komputer, wpisz w pasku adresu %appdata%\Thunderbird i wciśnij Enter. Otworzy ci się folder, jak usuniesz jego zawartość to Thunderbird będzie jak nowy.
 10. AmpliDude

  Java Script, HTML5

  Np. przy pomocy jQuery: http://jsfiddle.net/3bc3ecd4/3/
 11. Niektóre programy mają w opcjach możliwość wyboru wyjścia dźwięku, ale jest to sprawa indywidualna. Sam też szukałem jakiegoś rozwiązania, tak aby dźwięk był zarówno na głośnikach w PC jak i na TV poprzez HDMI. Podobno w Windows 10 ma być możliwość wyboru wyjścia audio dla każdego programu, ale nie wiem czy będzie tak, aby wysyłało dźwięk na wiele wyjść naraz.
 12. Jest taki programik ManyCam http://manycam.com niestety nie wiem, czy w wersji darmowej pozwala na wyświetlanie obok siebie lub picture-in-picture, a wersja pro niestety kosztuje 50$
 13. Jeśli dzieje się tak kiedy nie korzystasz z komputera, a kiedy ruszasz myszką ustaje, to prawie na pewno jest to automatyczna defragmentacja dysków. W panelu sterowania albo na ekranie start wpisz 'defrag', kliknij 'Defragmentuj i optymalizuj dyski'. Później Zmień ustawienia i odznacz 'Uruchom zgodnie z harmonogramem'.
 14. Jak otworzysz menedżer zadań, na karcie Wydajność na samym dole jest 'Otwórz monitor zasobów'. Rozwiń sobie sekcję Dysk i posortuj po kolumnie 'Razem', zobaczysz jaki proces i na jakim pliku wykonuje operacje.
 15. Ja już nie raz instalowałem w taki sposób Windowsa i za każdym razem automatycznie odczytywał klucz, potrzeba tylko takiej wersji Windowsa, do jakiej jest zapisany klucz. Niestety coraz trudniej znaleźć obraz, ale możesz poszukać na torrentach. [edit] Magnet do Win8 64bit magnet:?xt=urn:btih:f330ec39a58d172eb8a4f012e6fac57a87ff4e30
×
×
 • Dodaj nową pozycję...