Skocz do zawartości

toska78

Forumowicze
 • Liczba zawartości

  4779
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez toska78

 1. Podłącz ponownie napęd DVD. Jeśli problem wróci znaczy że z napędem jest coś nie tak, albo z jego podłączeniem. Sprawdzałeś czy czyta bez problemu płyty ten napęd?
 2. Przywróc bios do domyslnych ustawień.
 3. 2 sloty RAM są w tym laptopie? Bo te sloty co pokazałeś na zrzutach to wyglądają jakby nie były obsadzone. Jeśli ten laptop ma tylko 1 slot RAM to wygląda że CPU-Z nie rozpoznaje tego zainstalowanego modułu 16 GB. Być może dlatego że ten RAM nie jest kompatybilny z tym laptopem bo na stronie producenta jest informacja że ten laptop obsługuje do 12 GB RAM-u. To jest Twój laptop?
 4. toska78

  Użycie procesora 100%

  Restart systemu nie pomógł? Jeśli nie, zrób i podaj logi z narzędzia FRST to sprawdzę system pod kątem kondycji i ewentualnej infekcji. Te 4 procesy wiersza poleceń ze screena są podejrzane bo zajmują ponad 80% użycia CPU.
 5. Może aktualizacja spowodowała reset ustawień zasilania. Tak się dzieje po każdym restarcie?
 6. Pod względem opłacalności może i tak. Tylko że te modele są na tyle stare i awaryjne że mogą paść w każdej chwili.
 7. Pokaż zawartość zakładki SPD w CPU-Z (dla wszystkich obsadzonych slotów). CPU-Z pokazuje że jest zainstalowane 20 GB ramu.
 8. toska78

  Okno Cmd Znika POMOCY!

  Uruchom FRST a następnie (poprzez skrót klawiszowy CTRL + Y) otwórz notatnik systemowy. Wklej w nim poniższą zawartość: Poprzez skrót klawiszowy CTRL + S (albo przez Plik -> Zapisz) zapisz zmiany w notatniku a następnie w FRST kliknij na Napraw. Na zakończenie naprawy FRST poprosi o restart systemu. Po restarcie powinno być już ok.
 9. To wygląda na problem z samą grafiką. Ten model miał premierę w 2013r. Sprawdzałeś na innych sterownikach w stosunku do tych, które były zainstalowane do czasu wystąpienia pierwszych problemów? Jeśli zmiana sterowników nie pomaga, można sprawdzić czy coś da obniżenie zegara rdzenia i pamięci na karcie. Jakie temperatury pod obciążeniem ma karta?
 10. Instalowałem to 14.04 i nie zauważyłem na razie problemów po tej aktualizacji.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...