Skocz do zawartości

Palladino19

Forumowicze
 • Liczba zawartości

  2137
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Odpowiedzi dodane przez Palladino19


 1. 7 godzin temu, Kyle_PL napisał:

  Czas najwyższy, bo do tej pory, dawaliśmy sobą pomiatać i co z tego mieliśmy? I tak nas "nie lubili", pomiatali itd. itd. Teraz potrzebujemy nowej cechy narodowej: dbanie o nasz narodowy interes (bo to przełoży się na jednostki, czyli na każdego Polaka). Takie działania, jakie robi agnieszka holland, czy jakaś inna stuhr, nie są w naszym interesie. Takie działania, jakie robi holland, czy sztuhr szkodzą nam. Ten kto tego nie rozumie jest albo głupi, albo tępy.

  Tępy i głupi jesteś Tylko Ty, skoro uważasz że obnażanie prawdy jest głupie. Człowieku rusz tą tepą makowką czasami i zobacz co się dzieje? PiS pcha nas w ręce bolszewików, połowa tego ugrupowania to rosyjscy agenci, Macier to szkoła KGB. Dziwi mnie że w czasach internetu i ogólnodostępnych źródeł ktoś może popierać tych bałwanów. Macie zakorzenioną nienawiść do zachodu, a PRL jest wam bliski chociaż myślicie że jest na odwrót. Połowa tych za przeproszeniem baranów co PiS popiera to pracuje za granicą i mówi jaki jest dobrobyt, a działania ich kochanej partii prowadzą do tego że będą deportowani do Polski i będą pierdziec w stołek. Zastanówcie się kogo popierać, kogoś kto żyje we wspólnocie europejskiej, kto myśli przyszłościowo i granicę będą dla was otwarte, czy popierać tego kto wam przywróci PRL, wizy na granicach i dyktaturę. Ja już nie wierzę w polski naród wogole. Cytat elektoratu " bo dajo i tamci nie dawali", tylko nie zastanowił się ile zabierajo...

  • Confused 2
  • Upvote 2

 2. Przeważnie wymagania są zawyżone i na wyrost, a rzeczywistość to co innego. Ale też zależy jakie są odczucia gracza, jednemu wystarczy mniej klatek a innemu więcej, dla każdego komfortowo to co innego. Dawniej wystarczyło że gra wogole się uruchomiła i człowiek męczył żeby przejść całą, i nie patrzył na płynność.

  • Like 1

 3. Szczerze to powiem Ci że mam doświadczenie w różnych kartach graficznych tak NVIDIA i AMD i zadziwia mnie skala problemów ludzi którzy na forum nie raz mają ogromne problemy. Przeważnie nawet bez ddu kasowałem sterowniki jednej firmy przez panel sterowania, wgrywałem drugie, i może raz miałem jakiś problem na windows 7 ale na 10 w życiu,a o formatowaniu systemu to nawet nie myślałem, a widzę że są takie przypadki. Tym bardziej dziwi mnie też skala problemów po zainstalowaniu Radeona że takie cyrki czy inne... Od 2001 roku większe problemy miałem z kartami od NVIDIA. Z tym że nie użytkuje tych kart zaraz po premierze tylko jakiś czas później więc to może jest okoliczność łagodząca...

  • Upvote 1

 4. Miałem ten model, wystarczy dobrać odpowiedniej grubości termopady, i przesmarować rdzeń dobra pasta. Po zabiegach karta była chłodna i cicha jak na możliwości tego chłodzenia i nie było z nią problemów. Ale tak jak mówię wszystko musi być odpowiednio wymierzone, ani nie za grube ani nie za cienkie. 

×
×
 • Dodaj nową pozycję...