Skocz do zawartości

lukadd

Forumowicze
 • Liczba zawartości

  31272
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  18

Zawartość dodana przez lukadd

 1. lukadd

  NVIDIA RTX 40x0

  Te sztuki co mocno piszczą, to często nie tylko jedna częstotliwość dźwięku, bo ta się zmienia, dochodzi ćwierkanie itd. W zasadzie, aby tego nie usłyszeć to trzeba mieć po prostu uszkodzony słuch. Albo głośne tło. Na cewki najczęściej narzekają ci co mają ciche zestawy z cichymi wentylami i dziecko im nie płacze w pokoju , czyli siedzą w ciszy przy kompie. Takie dźwięki cewek na luzie przechodzą podczas grania przez otwarte słuchawki, głośniki też nie zagłuszą w momentach gdzie mamy w grach ciche otoczenie np. spacerujemy sobie po lesie w RDR2.
 2. lukadd

  NVIDIA RTX 40x0

  No ja też mam, razem z zasilaczem dostałem. Kabelek jest jak najbardziej OK.
 3. lukadd

  Diablo 4 PC, PS5, XBOX

  @wkamil73 No chodzi, ale to żaden wybitny wynik, przeciętna sztuka.
 4. Ale to właśnie nie wszyscy pochodzą z Rosji, a spora część z krajów po ZSRR. No i większość ma niemieckie obywatelstwa. Byłych Polaków też jest spora masa z tamtych lat.
 5. Rosjan, takich prawdziwych Rosjan z rosyjskim obywatelstwem to w DE mieszka ~250-300k. A do ~2.5mln może być mieszkańców co posługują się j. rosyjskim z np. byłego ZSRR, Ukraińcy, Łotwini, Litwini, Gruzini, Mołdawia itd. No i też część z Rosji co wyemigrowała kilkadziesiąt lat temu i zmieniła obywatelstwo.
 6. lukadd

  Diablo 4 PC, PS5, XBOX

  U mnie tak w 3840x1600 detale max. W budzie to część wentyli nawet się nie włącza czyli na 0rpm, reszta ledwie coś tam kręci np. na chłodnicy cpu.
 7. lukadd

  Diablo 4 PC, PS5, XBOX

  Ogólnie nie zaszaleli z texturami. A ich pamięciożerność w trybie ultra to pewnie kwestia tego, że dali mniejszą kompresję.
 8. lukadd

  NVIDIA RTX 40x0

  I tak bez klimy w upały czy grasz czy nie grasz to lipa siedzieć jak chata się nagrzeję Ale ja u siebie jeszcze włączam, bo pokój na parterze, rolety zewnętrzne przysłonięte, grube mury, wysokie sufity itd.
 9. lukadd

  NVIDIA RTX 40x0

  Jakich tam poddaszach. U mnie w pokoju 22.5 stopni Na poddaszu jeszcze jakimś średnio zaizolowanym to pewnie nawet leżeć się nie da bez klimy ze switchem, a co mówić o graniu na czymkolwiek mocniejszym
 10. lukadd

  Diablo 4 PC, PS5, XBOX

  Mi się nie podoba to, że nie można dalej odsunąć kamery, przez co granie w formacie 16:9 jest słabe, za mało obszaru widzimy. W formacie 21:9 jest zauważalnie lepiej i tak gram obecnie. Chociaż wolałbym grać w 16:9 jakby dało się kapkę tą kamerą jeszcze odjechać. Tak to wygląda 4k 16:9 i 21:9 3840x1600
 11. lukadd

  Diablo 4 PC, PS5, XBOX

  W opcjach gry podstawa, stabilizacją czerni w LG jeszcze dodatkowo trochę się to udaje poprawić. Ja jak już dłuższe wielogodzinne sesje wale to bywa, że rezygnuję z hdr w grach.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...