Skocz do zawartości

narmiak

Forumowicze
 • Liczba zawartości

  5718
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

189 Excellent

O narmiak

 • Tytuł
  Maruda

Ostatnie wizyty

43720 wyświetleń profilu
 1. A jesteś w Irlandii? Ogólnie kraj ustawia się po to, żeby router dawał dostęp tylko do kanałów/częstotliwości legalnych w danym kraju. https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_WLAN_channels#2.4_GHz_(802.11b/g/n/ax)
 2. narmiak

  HP EliteDesk 800 jako NAS

  To chcesz z tego zrobić w końcu NAS czy MediaPlayer PC? Bo jak to drugie, to wymagania są całkowicie inne. Dalej da radę, ale to nie będzie już "Stremowanie przez SMB" zakłada, że dekodowaniem zajmować się będzie TV, a NAS jedynie udostępnia plik. Jeżeli podpinasz komputer pod TV i odtwarzasz z niego filmy, to SMB nie jest w tym wypadku w ogóle używane.
 3. Tylko jeżeli chcesz przekierować GPU natywnie. Jeżeli XP jest potrzebne tylko po to, żeby odpalić jakiś archaiczny program to może nie potrzebuje zaawansowanej akceleracji graficznej i w zupełności wystarczy to, co będzie emulowane przez wirtualizator? Jeżeli zaawansowana akceleracja jest potrzebna, to najlepiej jest zbudować dedykowaną maszynę na najlepszych częściach, jakie obsługuje XP, i zostawić ją w spokoju. XP nie jest suportowany już 9 lat więc nie widzę sensu robienia upgradu sprzętu na nim.
 4. W ustawieniach połączenia sieciowego wejdź w Settings (czy jak to się nazywa w PL interfejsie) i tam będzie opcja konfiguracji połączenia sieciowego, gdzie wybierasz czy ma być to kabel, czy wykryta sieć WiFi. Naciśnij na padzie przycisk Options i ostatnią pozycją powinna być możliwość wybrania częstotliwości. Zmień Automatic na 5 GHz albo 2.4 GHz w zależności od tego, z czego chcesz korzystać (5 GHz gorszy zasięg, ale lepsze prędkości, 2.4 GHz większy zasięg, ale gorsze prędkości). Pomaga też, jeżeli podobna sytuacja dzieje się po podłączeniu konsoli kablem.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...