-
Liczba zawartości
3245 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Odpowiedzi dodane przez Dario+
-
-
Ktoś wie czego może być przyczyną spadek hr z 59 na 37 ?
Od jakiegoś czasu zauważyłem że po koło 1:15h spada wydobycie i pobór mocy
Przeinstalowałem sterowniki , nic się nie zmieniło . Po restarcie kompa wraca do normy i po około 1:15h znowu spada 🤦♂️
Używam NiceHash
[17:41:56] INFO - ===================== [nbminer v40.1] Summary 2022-02-08 17:41:56 =====================
[17:41:56] INFO - |ID|Device|Hashrate| LHR|Accept|Reject|Inv|Powr|CTmp|MTmp|Fan|CClk|GMClk|MUtl|Eff/Watt|
[17:41:56] INFO - | 0|3060ti| 37.08 M| | 0| 0| 0| 88| 42| | 80| 780| 5000| 100| 421.4 K|
[17:41:56] INFO - |------------------+----+------+------+---+----+--------------------------------------|
[17:41:56] INFO - | Total: 37.08 M| | 0| 0| 0| 88| Uptime: 0D 00:01:00 CPU: 6% |
[17:41:56] INFO - =======================================================================================
-
2 godziny temu, Kynareth napisał:Mam nadzieję, że w przyszłości jednak nie wszystkie fora przeniosą się na Discord albo Facebooka. Nie podoba mi się ten trend, na prawdę. Wolałem fora internetowe. Na Facebookach i Discordach jest jakoś gorzej, nieprzyjemna atmosfera i ogólnie niefajnie, a z voice chatu i tak nikt nie korzysta. Nie wiem czemu ludzie się tak przyczepili do tego Fejsbuka i Discorda. Taki to niby postęp ale jednak nie postęp.
A murzyn i black lista to coś czego nadal zamierzam używać i nikt, absolutnie nikt nie zmusi mnie bym czynił inaczej.
FB i inne tym podobne wynalazki są tak "poprawne politycznie" , lewackie , że za użycie słowa pedał na grupie rowerowej można dostać bana 🤦♂️🤭
-
2
-
-
3 godziny temu, gruzin don Leonides napisał:tak poniewaz mowi sie poprawnie afroamerykanin a nazywanie kogos wg koloru skory oczy itp jest rasizmem
Mów na mnie biały , nie obrażę się. 😁💁♂️
-
3
-
1
-
-
Miałem S7 , wymieniłem na S10e i jestem bardzo zadowolony , rozmiar identyczny, Android 12 , S8 chyba minimalnie większy . Polecam
-
Są to określenia powszechnie używane na tym forum i raczej nikt się za nie obraża 😁, Odina trollem nazywają moderatorzy to znaczy że go obrażają ?
-
1
-
-
2 minuty temu, EvilKillaruna napisał:Wyzywanie ludzi od "lewactwa" to u ciebie "wspomnienie publicznie"... nie no spoko, zupełnie normalne i grzeczne zachowanie. 👍
A nazwanie czarnego murzynem i vice versa to też obraza ? Ktoś o poglądach lewicowych to lewak jak go nazwać inaczej ?
-
1
-
-
4 minuty temu, EvilKillaruna napisał:U ciebie są to wycieczki w stronę moderacji. Otrzymywałeś ostrzeżenia, ignorowałeś je, pisałeś dalej, stąd bany. Pretensje możesz mieć tylko do siebie.
Faktycznie , wspomnienie publicznie o tym że usuwasz moje posty to taka obraza. "wycieczki" w stronę moderacji ? Czyli nie można o tym pisać publicznie tylko mam ci wysyłać w wiadomości prywatnej ? Jestem na forum chyba od 2002 roku , czyli jakieś 20 lat i nigdy nie było takich jaj .
-
1
-
-
Godzinę temu, Kamiyan napisał:Z obecną moderacją nie wróżę temu forum przyszłości.
Niech zamkną jeszcze offtop polityczny.
Dokładnie , moderacja lewacka, nie można mieć innego zdania niż szanowny moderator 😏, nie ma ostrzeżeń tylko od razu bany , najmądrzejsi na świecie . 💁♂️🤦♂️
-
1
-
-
11 minut temu, Subman napisał:Obejrzałem te bzudry, oczywiście. O tym że Google miało rzekomo dać 5 minut po ogłoszeniu pandemii polskiemu rządowi 5 mln USD na reklamowanie szczepień 😂 po fake newsy że trzecia dawka może upośledzić odporność (chodziło o te badania w Danii o których niedawno tu pisałem a o których pisał też Assassin), o tym że szczepionki to "eksperyment" na dzieciach, że niby Nature stwierdziło że amantadyna jest skutecznym lekiem na COVID-19 (w rzeczywistości napisali że może okazać się lekiem i że są obecnie przeprowadzane badania kliniczne aby to wykazać) i że niby Nature ukrywało te wyniki badań przez 11 miesięcy. Jednym słowem piękny popis foliarstwa. Byłoby to nawet śmieszne gdyby nie fakt że ta dziecinna zabawa w "eksperta" odbywa się kosztem zdrowia i życia ludzi.
Oczywiście foliarze są tylko wśród sceptyków 🤦♂️ , co by nie mówić to jednak wyznawcy covida i szepionek to jednak najwięksi foliarze, ale przecież nie będziemy się licytować. A szczepionki są lepszą opcja niż nabyta odporność 💁♂️ 🤭. Po co badać czy masz odporność jak lepiej zbadać czy masz dodatni wynik 🤭
-
1
-
-
U mnie w biurze siedzę z dwoma osobami, 1,5 od siebie , oni zaszczepieni 3 dawkami. Kolega przeziębiony na kwarantannie teraz , ma pozytywny wynik covida , koleżanka w ciągu jednego miesiąca dwa razy zapalenie ucha , ciągle na chorobowym . Tylko ja zdrowy , zero szczepionki 🤣 . A szczepcie się i 10 dawkami , mi to nie przeszkadza 🤭
Godzinę temu, Subman napisał:Jan Pospieszalski, ojciec Tadeusz Rydzyk, Grzegorz Braun, Grzegorz Płaczek, Marcin Rola i "prawda" - oczywiście 🤣
W ogóle obejrzałeś te wystąpienie czy dla ciebie tylko jedna racja tvn to jedyna racja ? 🤔
-
Zmiana nie powinna mieć żadnego wpływu na to co opisujesz , trochę brzmi to jak herezja ,ale na próbę nie możesz włożyć starego zasilacza ?
-
Ciekawe wystąpienie redaktora Jana Pospieszalskiego który odważył się mówić prawdę w TVP1 za co został zwolniony z pracy.
-
1
-
1
-
-
2 godziny temu, neonek napisał:Jeszcze te smsy, żeby zainstalować aplikację kwarantanna bo jest ona USTAWOWO OBOWIĄZKOWA.
Myślałem, że szybko zmienili te bzdury, a oni dalej wciskają to biednym ludziom na kwarantannie? Oczywiście żonie powiedziałem, żeby tego ścieku nie instalowała na swoim prywatnym telefonie. Jak chcą raportowania przez aplikację, to niech od siebie dostarczą odpowiednie urządzenie.
Serio jest jakiś paragraf na to jak się nie zainstaluje ? Czy tak jak z mandatami za brakiem maseczki, wszystkie są odrzucane przez sądy ?;)
-
1 godzinę temu, Assassin napisał:Poseł PiS-u Jan Mosiński wrzucił do Internetu swój kod QR
Jest gdzieś jakaś baza danych kodów QR do pobrania dla własnego użytku tz do kolekcjonowania ? 😏
-
1
-
-
Debili ciągle z ludzi robią w tv ale covidianie łykają to jak młode pelikany 🤣
-
3
-
-
3 godziny temu, Suchy211 napisał:Od czasu do czasu napiszesz coś z sensem, a potem lecisz po bandzie jak reszta szurswta. Tacy jak ty i galakty tylko przekonują mnie, że w trudnych czasach rządy zamordystyczne to jedyna droga. Lądujesz u mnie razem z galaktym w ignorowanych razem z innymi szurami, spiskowacami i półgłówkami, których ten wspaniały temat pozwolił mi wyłapać. Dla naszego wspólnego zdrowia proponuję tobie zrobić to samo.
Co do szurstwa to i u covidian jak i antyczepionkowców to występuje , ale ja mam wrażenie że jednak więcej ludzi przestraszonych i zapatrzonych ślepo co jest w tv jest jednak po stronie covidian. Oni atakują, chcą przymuszać , pomimo zaszczepienia dalej się obawiają nie zaszczepionych. Ale też wiadomo jaki ja mam stosunek do tej "pandemi"
i to jest moje zdanie. 💁♂️
-
3
-
-
Jak będzie test na yt to będą mogli się uzewnętrznić w komentarzach do filmu
-
Jak myślicie który polski youtuber pierwszy zrobi testy dldsr ? Ja stawiam na Blacka
-
18 godzin temu, sideband napisał:https://www.pcgamingwiki.com/wiki/Prey_(2017)
Jeszcze inaczej
Tak czy inaczej trzeba odblokować ilość klatek.
Marketingowo dobry bajer by pokazać mniejszy spadek
Ps. widzę, że ta gra wspiera też SSAA z CFG to cała zabawa z DSR i DLDSR nie ma większego sensu.
Czyli wszystko jasne , zwykły marketing. Dlatego jakoś nvidia tego za bardzo nie reklamuje bo by ich zjedli 😁
-
Faszyzm zamieniono na covidianizm 🙈
-
2 minuty temu, SebastianFM napisał:A co sterowniki mają do tego? Spadek wydajności jest spowodowany tym, że gra działa w wyższej rozdzielczości.
Ja się odnoszę ciągle do tego slajdu nvidi , gdzie według niego nie powinno być praktycznie żadnego spadku FPS.
Być może moja 3060Ti ma za słabo wydajne rdzenie Tensor, może na 3080 albo 3090 te spadki są faktycznie tylko o kilka FPS ?
-
Jakieś pierwsze testy są na yt, jednak te spadki wydajności to standard .
Może w następnych wersjach sterowników będzie lepiej . 😏
-
1
-
-
Odpaliłem Warzone z DLSS (jakość) i DLDRS x1.78
Spadek wydajności jest dalej znaczny w porównaniu z natywnym 1080p bez DLSS , około 20%, ale teraz chociaż mydła nie ma po włączeniu DLSS i naprawdę już fajnie obraz wygląda 😀. Tylko dalej ten spadek wydajności... 😏
-
13 minut temu, Damian-32 napisał:W edług Twojej logiki zycie toczy się dalej, wszystko jest wspaniale, nikt nie umiera, jest git, cieszmy sie i radujmy.
Ale logiczne to jest, co nie ? Czy jednak może nie jest ?🤭 🤦♂️
Tak właśnie żyję od 2 fali , żyję i korzystam z życia 😇
-
2
-
2
-
Koniec AA :/
w America's Army
Napisano
Oficjalne serwery America's Army (Proving Grounds) zostaną wyłączone 5 maja. Od tego czasu rozgrywka będzie możliwa wyłącznie na prywatnych serwerach.
https://ithardware.pl/aktualnosci/americas_army_amerykanska_armia_wygasi_oficjalne_serwery_w_maju-19819.html