Skocz do zawartości

sideband

Forumowicze
 • Liczba zawartości

  24912
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Zawartość dodana przez sideband

 1. Fotogrametria, Nanite = brak destrukcji. A na dobrą fizykę to nie ma mocy, a developerom nie chce się nawet jako takiej fizyki wrzucać do gry.
 2. Takie rzeczy to są dobre do symulatorów chodzenia gdzie destrukcja nie jest potrzebna.
 3. Na wejściu bez AA, DLSS to przecież też AA.
 4. Frostbite postAA wyłączasz z poziomu cfg tylko nie radzę aliasing wypali gały.
 5. sideband

  Crysis i DX10

  Zamiast dobrego Crysisa to mamy, ale Crysis w branży gier 🤣
 6. sideband

  Offtopic o grach

  To słabo czytałeś to nie TSMC tylko firmy, które klepią u nich chipy zamiast je sprzedawać magazynują je by utrzymywać wysokie ceny. https://www.techpowerup.com/287846/taiwans-passive-component-makers-conservative-about-supply-and-demand-for-q4 To teraz będzie brakowało rezystorów wszyscy lecą w ................. Kiedyś tylko producenci pamięci lecieli w balona i były zmowy cenowe, a a teraz wszyscy lecą i chcą sprzedać mniej za więcej.
 7. sideband

  Intel Alder Lake - 12 generacja

  Błędy pomiarowe i źle wykonane testy. Dobrze, że takich głupot nie oglądam.
 8. sideband

  Crysis i DX10

  Ja pitole, ale pocięli trawę to chyba ta magiczna optymalizacja 🤣 Do tego ten aliasing w C3 był problem, ale remasterze wylewa się tam gdzie w oryginale nie było problemu.
 9. sideband

  Crysis i DX10

  C1 remaster na konsolach było RT? Pewnie tylko śledzeni vokseli albo i nie. Na PC sprzętowe wsparcie jest mocno pokombinowane i nie działa niezależnie od API przecież DX11 nie ma sprzętowego wsparcia dla RT. Silnik jest w dupie więc sobie takie coś wykombinowali. 150 optymalizacji dla CPU i GPU w tych nowych remasterach dobry kit.
 10. sideband

  Intel Alder Lake - 12 generacja

  Jak gra się dobrze skaluje przy dobrze wykonanym teście średni i min fps dużo nie odbiega od siebie. A nawet ponad 10letnie gry potrafią skalować się 16wątkami, ale tylko na wykresie 🤣 Polecam też sobie potestować wydajność w miejscach gdzie MT praktycznie nie działa i co się dzieje z wydajnością na CPU z dużą ilością wątków. Dobrze skalujące się gry z 12wątkami to chyba policzę na palcach jednej dłoni i to w określonych sytuacjach.
 11. Ciekawe ile czasu jeszcze będziesz pitolił o 2080ti 🤣 Te karty są na tym poziomie nikogo nie interesują różnice na poziomie +/- 5% w zależności od gry.
 12. sideband

  Intel Alder Lake - 12 generacja

  https://videocardz.com/newz/intel-confirms-alder-lake-p-h-mobile-specs-publishes-hybrid-architecture-optimization-guide-for-developers
 13. O tym piszę właśnie i taka jest różnica. Tak samo LG błędnie na def po wyjęciu z pudełka nie ma włączonego czyszczenia co 4h.
 14. Wygaszacz też wchodzi od TV jak masz podpiętego PC? 🤣 Poza tym TV szybciej się ściemnia, a jak masz nisko jasność to i tak nie ściemnia.
 15. LG ponad 60k. Gigabyte w instrukcji nie ma wpisów odnośnie użytkowania tylko wpis, że po 36h ciągłej pracy włączy się czyszczenie matrycy. Do tego dodali taki bajer: ASC (Automatyczna kontrola obrazów statycznych) Jeżeli monitor był nieużywany przez pewien okres czasu, ASC zacznie stopniowo zmniejszać jasność ekranu lub uaktywni wygaszacz ekranu. Jasność ekranu zostanie przywrócona natychmiast po wykryciu przez system interakcji. • Po 5 minutach braku aktywności, jasność ekranu zostanie zmniejszona o 30%. • Po 10 minutach braku aktywności, jasność ekranu zostanie zmniejszona o 50%. • Po 15 minutach braku aktywności, zostanie uaktywniony automatycznie wygaszacz ekranu. W losowym miejscu na ciemnym ekranie pojawi się wyraz “AORUS”.
 16. https://www.lg.com/global/business/oled-signage/lg-65ep5g LG nie jest tak mocno ścięty bez HDR i jest wpis: Operation Hours (Hours/Day) 12/7 (Moving Content Only)
 17. Gigabyte dał ciała i dlatego. Ale pocięcie jasności i agresywne ABL to dla większej żywotności matrycy.
 18. sideband

  Crysis i DX10

  Będą się śmiał jak remaster C2 wygląda gorzej pod względem textur i tesselacji od Maldo moda
 19. Tak magiczne optymalizacje dla Pascala, a Maxwell został olany tylko nawet w starszych grach 1070 jest szybsza od 980ti i bywają nowe tytuły gdzie 980ti jest na poziomie 1070. Maxwell tylko mocno odstaje w VK tylko to nie ma nic wspólnego z olaniem sterowników.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...