Skocz do zawartości

Vega

Forumowicze
 • Liczba zawartości

  12166
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Odpowiedzi dodane przez Vega


 1. W dniu 3.07.2020 o 12:46, EvilKillaruna napisał:

  Nie widzę najmniejszego powodu do chwalenia czegokolwiek Art, bo jest to nic innego jak autoreklama połączona z wywlekaniem prywatnych animozji na zdawałoby się poważnym portalu. Nie wiadomo czy to tekst oficjalny zajmujący oficjalne stanowisko właściciela portalu czy prywatne przemyślenia jednego autora pisane niefortunnie w imieniu wszystkich w jego otoczeniu. Artykuły nie są od prania brudów ani zajmowania autoreklamowych stanowisk, do tego wszystko to podchodzi pod prawo prasowe. Dlatego lubię formułę blogową, bo mam większe możliwości w tym zakresie, ale i tak uważam to za skrajnie nieprofesjonalne i na bazie również własnych błędów z przeszłości unikam jak ognia komentowania czegokolwiek i kogokolwiek z branży. Aby nie musieć się potem wstydzić. Dlatego kompletnie nie rozumiem takich działań i dobieram je jako słabe i nieprofesjonalne. Jeśli prowadziłbyś serwis X z danej tematyki i zamknięto by Twoją konkurencję, to pisałbyś pogardliwy tekst piejący o tym jak to nigdy nie była to Twoja konkurencja i jak to się nie lubiliście? Raczej nie. Jeśli zakładając retorykę majestatu śmierci i stwierdzając, że PCL "umar" to przynajmniej dobrym obyczajem jest, aby o zmarłych mówić albo dobrze, albo wcale. Jeśli były tam jakieś utarczki i konflikty, to po dżentelmeńsku nie komentuje się takich wydarzeń i robi swoje, a nie emanuje swoją radością i pychą, bo inaczej trudno to odebrać. 

  PCLab.pl został zamordowany z premedytacją, czego sam się spodziewałem, odchodząc z niego w sierpniu 2018 roku. Zerknij na mój tekst nt FrazPC na PurePC https://www.purepc.pl/frazpc-pl-poczatek-i-koniec-serwisu-ktory-nie-przetrwal-zmian (przedostatni akapit). Ja stąd odszedłem, bo wiedziałem, że to się tak skończy (spójrz na datę publikacji). Znałem nowy layout, który ostro krytykowałem, ale nikt nie chciał słuchać. Praca w tym serwisie, pod Onetem, to była mordęga. Miałem pisać to, co jest biznesowo poprawne, a nie to, co jest interesujące dla czytelników. Napisałem w życiu ponad 40.000 newsów, nie licząc tysięcy innych form publikacji, i żaden korposzczur nie będzie mi narzucać tematów, czy mówić, że dana firma kupuje reklamy, więc jest OK, a jak nie kupuje reklam, to o niej nie piszemy (chyba że negatywnie). Próbowano na mnie wywierać presję. To dla mnie postawiło kropkę. To nawarstwiało się latami, gdy walczyłem o swoją niezależność. Dlatego odszedłem. I miałem rację. PCLab.pl upadł. Wcześniej odszedłem z FrazPC.pl, w ostrym sporze z Frazirem o kształcie serwisu. Niedługo potem FrazPC.pl został sprzedany Polsatowi. Potem... upadł. Widzisz, może, związek? Odszedłem już z dwóch serwisów, które niedługo potem upadły - z tego samego powodu. Tak, dla mnie to jednak przykrość, bo w obu przypadkach aktywnie pracowałem na ich sukces.  Przestań, jednak, żyć przeszłością i spójrz prawdzie w oczy. Publikacja Sebastiana Oktaby może i jest zimna, chłodna, ale jest prawdziwa. Upadek PCLab.pl nic dla nas nie zmienia. My jesteśmy poza korpo. Poza wpływami. Ja dziś jestem PurePC.pl. Osobiście ręczę za Rafała Romańskiego, właściciela serwisu.

  • Like 5
  • Haha 1
  • Upvote 1

 2. W dniu 14.06.2020 o 09:43, Spl97 napisał:

  No,na pewno wybór ketchupu wpłynie na przyszłość świata,tak jak kryndor ze swoją książką :E

  Może niekoniecznie, ale na dwa tygodnie przed upadkiem Laba postanowiłem zrobić tu małą szopkę w starym stylu. Wracając tu po długiej przerwie, zachciałem zwiastować Wam koniec tego serwisu. Czym? Poziomem intelektualnym tej sondy ;) . Kto mnie zna z dawnych lat, ten na pewno zrozumie :) .

  • Upvote 1

 3. Bill Gates też opuścił M$, szefowie Google też je opuścili, założyciele CD-Projekt też już opuścili CDPR, pewnie tak musi być.

   

  Gates odszedł z Microsoftu i co się z nimi stało? Ballmer rżał ze śmiechu komentując pierwszego iPhone'a. Gdzie we wtedy rozwijającej się branży mobilnej zaprowadził Microsoft? Gdzie dziś jest Microsoft w branży mobilnej? W dupie. Dziś ściekiem Ballmera jest to, że Windows 10 musiał być przez rok darmowy, bo bez tego mało kto chciałby go kijem tknąć. Owszem, Microsoft robi kasiorę, ale z jakich segmentów rynku? Dziś tylko z tych skazanych na wymarcie. Parę lat i Google rozwali Microsoft tak, że wióry polecą. Nie wierzysz? Spoko, spotkajmy się za dwa, trzy lata. Ja fake newsów nie puszczam. W 2002 roku, na FrazPC pisałem, że za circa 5 lat wszyscy zaczniemy używać ekranów dotykowych, jako podstawowej formy sterowania urządzeniami elektrowniczymi. Wtedy, na FrazPC, śmiano się ze mnie. Sęk w tym, że dokładnie pięć lat później pojawił się pierwszy iPhone.


 4. Jestem z jednej strony zdruzgotany, ale z drugiej tego się właśnie spodziewałem. Sam z Laba odszedłem troszkę ponad rok temu, nie widząc dla siebie perspektyw w tym serwisie, opanowywanym przez korpo-szczury. Kompletne odsunięcie Pawła od decyzyjności na Labie w sierpniu ubiegłego roku sprawiło, że to już nie był serwis, z którym chciałem się utożsamiać. Paweł odszedł po 17 latach, ja po 15. Jest mi porażająco przykro, że Paweł opuścił dzieło, które sam stworzył. Paweł, dziękuję Ci za blisko 15 lat współpracy. Tak, tak, rzućcie się, hejterzy, bez argumentów, bo PCLab.pl nie miał nigdy newsmana, recenzenta, blogera, który nie puścił fake newsa. Dziś PCL to agregat fake-newsów.


 5. Forum purepc jest siedliskiem "ciemnogrodu" w stosunku do forum pclab (pytanie wcale nie retoryczne)? Łomatko, to gdzieś jest gorzej?!

   

  :devil: :devil: :devil: :devil:

   

  Ciemnogród? Na PurePC krytyka ze strony czytelników jest często merytoryczna. Piszę z doświadczenia. Różnica jest, niestety, kolosalna. Na Labie mnóstwo moich newsów miało komentarze "PCPlotek", itp., mimo że nikt nigdy nie wskazał przykładu mojego fake newsa, choć niejednokrotnie sam o to prosiłem. Na PPC? Na PPC robię to samo, tyle że z "PurePlotkiem" jeszcze się nie spotkałem. No i wciąż, żadnego fake newsa nie napisałem. Na Labie macie obecnie taki jako pierwszy news. Fake News. Zaglądam do komentarzy i szukam krytyki. https://pclab.pl/news79502.html Intel Xᵉ - nowa marka samodzielnych kart graficznych. Szukam... szukam... nie ma. Kogo nazywasz "ciemnogrodem"? Na Labie, na pierwszej pozycji, wisi Fake News i nikt nie zwraca na to uwagi. Na PPC publikacja na ten sam temat została już przygotowana i zostanie opublikowana rano. Prawdziwa, a nie oparta na bezmyślnym translatowaniu Anandtecha ze źródłem "prasowe". Poproś autora newsa na Labie o tą prasówkę, na którą się powołuje. Będzie wesoło. Może wtedy zrozumiesz, kto naprawdę szanuje czytelników, a kto nie.


 6. Kain, oh, kain. Dlaczego usunąłeś mój wątek z wczoraj? Nie zamknąłeś go, tylko usunąłeś tak, aby nikt go nie widział. Zamknąłeś mój wątek pożegnalny z Forumowiczami, zamknąłeś wątek Maćka Zabłockiego. Jesteś z siebie dumny? Masz władzę nad ludźmi, którzy pracowali dla tego serwisu, tak jak m.in. ja, przez blisko 15 lat. Zbanuj mnie lepiej, ale i tak będę tu wracać, jak stary weksel. Od grudnia ubiegłego roku rozważałem odejście z PCLaba i mimo, że było kilka innych powodów, Twoje rozpasanie, pycha i arogancja wobec Forumowiczów były jednym z czynników decydujących. A teraz podliż Im się, znowu, jakimś cudownym artykułem. Może i dobrym, ale jako człowiek, wciąż będziesz leżeć. Smaczne korpo, prawda?


 7. Prywatnie to sobie z nim załatwiaj a nie na forum na które podobno miałeś nie wracać. Zamknął aby gównoburzy nie nakręcać i dobrze zrobił.

   

  Ponoć miałem nie wracać? Skąd niby taki fake news? Możesz podać źródło tej "informacji"? Kain zamknął też wątek Maćka Zabłockiego "PCLab.pl - oceń portal i daj nam znać, czego oczekujesz :)" Może Maciek Zabłocki go o to prosił? Niech zgadnę, nie prosił. Kain na ciężkiej pracy innych kreuje się na nowego lidera PCLaba, mieszając z błotem pracę moją, jak i najwyraźniej Maćka Zabłockiego, przed nim. Jeśli Tobie odpowiadają hieny, to proszę bardzo. Liczysz na to, że będę spokojnie na to patrzył?


 8. True. Ten temat też zamknij, kain. Dlaczego? Bo nie idzie ku Twej chwale? Zarządź odgórnie, do kiedy ktoś może wypowiadać się na jakiś temat, bo Ty robisz jakiś nowy, cudowny artykuł. Z tego powodu nikt nie ma gęby otwierać? Za PCLabowiczami zawsze będę tęsknić, zawsze będę Ich szanować, za te wszystkie lata spędzone razem, czasem lepiej, czasem gorzej. Za Tobą nie. PrimoGhost, może kiedyś zrozumiesz i to Ciebie pozdrawiam, bo rozumiem Twoje podejście i Twój tok rozumowania. Mam nadzieję, że Ty kiedyś rozumiesz mnie. Kain, ja nigdy bym nie śmiał odebrać Ci wiedzy, ale Twój stosunek do osoby, która półtorej dekady poświęciła na współ-budowanie tego serwisu nigdy nie uznam za uczciwy, czy chociażby godny człowieka. Nie pozwolę sobie na deprecjonowanie mojego udziału w rozwoju PCLaba, przez te wszystkie lata, bo chcesz się kreować na jakiegoś zbawiciela serwisu, który zamyka wątek "bo ma fajny artykuł do napisania". Nie decyduj za czytelników, czy Twój artykuł będzie "fajny". Skromność. Trochę. Polecam, z doświadczenia.


 9. Odchodzi do konkurencji.

   

  Vega, mimo że mój staż jest tutaj krótki w porównaniu z Tobą, to zawsze przyjemnie mi było czytać Twoje newsy na głównej. :) Życzę powodzenia w dalszej karierze i spełniania się osobiście, nie zwracając uwagi na ewentualną garstkę hejtujących ludzi jak się pojawią.

   

  Hejterzy zawsze znaczyli dla mnie tyle samo co zwolennicy. Pod warunkiem, że hejtowali merytorycznie, oczywiście. Zawsze mogłem się czegoś dowiedzieć o oczekiwaniach czytelników, o brakach, o wadach moich publikacji.

   

  Powodzenia.

   

  Dziękuję!

   

  Smutno, ale decyzja zupełnie zrozumiała. Powodzenia!

   

  Przynajmniej będę mógł wrócić do tego, co lubię najbardziej, czyli artykuły ;) .

   

  Mam nadzieję zatem na mniej hejtu w aktualnościach, bo Vega pod tym względem często na zbyt duzo sobie pozwalał (głownie względem AMD i MS). W pamięć też mi zapadał pewien wpis na blogu pclab, chyba napisany po pijanemu, bo potem usunięty (?).

   

  Wskaż, proszę, chociaż jeden mój news hejtujący AMD z ostatniego miesiąca, albo nie, z ostatniego roku :) . MS? Cóż, uważam, że MS wije się we własnych pomysłach i planach i wciąż sam nie wie, do czego z Windowsem zmierza. Chcesz temu zaprzeczyć?

   

  PPC rośnie w siłę. Powodzenia na nowej drodze życia.

   

  Dzięki, zrobię wszystko aby ta droga szła ku górze ;) .

   

  Czy przypadkiem nie jesteśmy w wątku pożegnalnym autora, który również poruszał tematy niezbyt związane z techniką komputerową?

   

  PS. To jak nakazuje pisać o Trumpie nie-mainstream? Zakładam że chodzi o nie-mainstream z Polski, tak?

   

  Poproszę o przykłady :) .

   

  Ja tam myślę, że po prostu żegnając się z kimś warto zapomnieć o pewnych zgrzytach, przypomnieć sobie co danej osobie zawdzięczamy i ile informacji nam przekazała. Bez fałszu i obłudy kiwnąć głową i powiedzieć dziękuję. Pamiętając to co dobre, wiedząc, że więcej już nie będzie. Więcej zarówno tego co nas grzało, jak i delikatnie kuło.

   

  Co robię też w tym momencie. Dziękuję Vega. Zaglądnij czasem.

   

  P.S - Jakby Sebastian Ci coś podpadł, to daj znać a wyślemy Ci w sukurs naszą pierwszoligową hołotę pod sztandarem Sir Chotoma Śmiałego i dowództwem kapitana Hexona Pierwszego. W moment go spacyfikują :)

   

  Dzięki. Włożyłem w Laba mnóstwo pracy i sporo życia, najpierw w artykuły, potem w newsy. Nie twierdzę, że zawsze idealnie, ale zawsze tak dobrze, jak tylko potrafiłem.

   

  2040 newsy piszą boty, bo są tak ogarnięte. :E

  Tak btw, najlepszego Vega, nich Ci się wiedzie. :)

   

  Wiesz, że to nas czeka?

   

  @Primoghost

  Ło matko. Wybacz, ale pojechałeś słodko niczym Paulo Coelho, do wyrzygu tą słodyczą.

   

  Nikt nikomu niczego tutaj nie zawdzięcza - no ludzie, bądźmy poważni. Vega był pracownikiem, który pisał aktualności. My jesteśmy czytelnikami tych aktualności. Pomiędzy jedną i drugą stroną jest portal, który (w uproszczeniu) z zysków z odsłon/reklam płacił Vedze za wykonywaną pracę.

   

  Skoro już oceny się pojawiły: do jakiegoś czasu uważałem autora wątku za najlepszego newsmana pclaba. Potem nadeszły inne czasy, a więc może i dlatego inne newsy - jadące na kontrowersji. O ile to już chyba w tym gronie poruszaliśmy (więc nie ma co wracać), to jednak trzeba powiedzieć, że z punktu widzenia portalu (pracodawcy) te newsy (mimo tych cech kiedyś opisywanych) pewnie przynosiły więcej odsłon i zaangażowania ze strony czytelników, niż nawet duże artykuły.

  Pod tym kątem praca założyciela wątku, moim zdaniem, była zdecydowanie bardziej wartościowa od bezpłciowych (jak i bez kontrowersji i prowokacji) treści produkowanych przez resztę ekipy.

  Jeżeli Vega utrzyma ten trend, będzie generować dużo zaanagażowania w nowym portalu. Co chyba jest celem samym w sobie w tej pracy AD2018, prawda?

   

  W każdym razie, rzeczywiście: samego perwersyjnego, wyuzdanego seksu, dużo alkoholu i turlania się po szczeblach karyery! :D

   

  Nikt mnie nigdy nie próbował kierować w stronę klikalności. Gdyby spróbował, dostałby Kyrem 2 w twarz. Zapominasz też o dziesiątkach artykułów ;) .

   

  Powodzenia na Pure Piotrek!

   

  :)

   

  Dzięki!

   

  Powodzenia w nowym miejscu pracy Vega! :thumbup:

   

  PCLab.pl na zawsze, po blisko 15 latach, zostanie moim drugim domem, ale nowe lokum jest lepsze ;) .

   

  Nie.

   

   

   

  Nie.

   

   

   

  :D

   

  Tak

   

  Tak

   

  uuu, zazdrość? kain, ostatnio kreujesz się na lidera Laba, ale Twoje ego może go pogrążyć. Twój brak chociażby cienia respektu dla pracy, jaką dla tego serwisu wykonałem przez blisko 15 lat świadczy tylko o tym, że dobrze zrobiłem uciekając stąd. Od korpo-lizusów. Kpij dalej. Drwij i rzucaj emotki. Deprymując moją pracę, wgniatasz blisko 15 lat PCLaba w błoto. Powodzenia z takim podejściem.


 10. https://pclab.pl/news78533.html

   

  [/size]

   

   

   

  Adrian

  https://pclab.pl/news78538.html

  https://pclab.pl/news78533.html

  << Informacja poprawiona

   

   

  Macie zamiar coś z tym zrobić?

   

  Ja rozumiem wywalić się kolejny na informacji od VideoCardz, ale trzymanie na głównej 3 sprzecznych ze sobą newsów jest mało fajne.

   

  Ostatni cytat ma się nijak do drugiego. Drugi (mój) mówi o prezentacji/zapowiedzi. Ostatni o dostępności na rynku. Jego pierwsze zdanie jest napisane tak, że w pełni rozumiem konfuzję po Twojej stronie. Nie mam na to wpływu, niestety.

   

  Treść pierwszego elementu Twojego wpisu podtrzymuję. Abstrahując od powyższego akapitu, to akurat nie podpada, bo stanu faktycznego nie da się "łatwo sprawdzić". Intel nie poda nikomu oficjalnej informacji o zapowiedzi, ani o dostępności nowych procesorów. Jak już mówiłem, bardzo chętnie poznam swojego oczywistego fake-newsa, którego puściłem, a mogłem w pełni sprawdzić, a tego nie zrobiłem.


 11. to jak sędziów załatwili wiekiem emerytalny, to niech tak samo zrobią w stosunku do parlamentarzystów i senatorów. Pełno jest na Wiejskiej piaskowych dziadków, co trzymają się koryta. Terlecki to normalne zombie :lol2:

   

  Nie zrobią, bo w narodowym-socjalizmie są równi, w narodzie, ale nie u władzy. Naród ma być szczuty sam na siebie. Narodowo-socjalistyczna władza ma być ponad tym. Kontroluje wszystkie konflikty społeczne, które sama tworzy. No i sędziów jeszcze nikt nie załatwił, bo sam Duda spękał w sprawie Gersdorf i innych sędziów SN, łamiąc własną ustawę. Własną ustawę. Budyń wie, że jeśli podniesie rękę na SN, to przy zmianie władzy, pójdzie siedzieć. Przy obecnych sondażach może i czuje się jako tako bezpieczny, ale z czasem narodowy-socjalizm zacznie "suwerenowi" wychodzić bokiem, bo bez wojny, nie ma szans na przetrwanie. W pewnym momencie wypali się lista "wrogów narodu" i będzie klops.


 12. ' date='09 Czerwiec 2018 - 18:47' timestamp='1528562859' post='15118886']

  Ekhem ;)

   

  https://pclab.pl/news78083.html przedostatni akapit

   

   

  https://pclab.pl/news78128.html drugi akapit

   

   

  Weźcie zróbcie naradę w redakcji i zdecydujcie się, do której bramki strzelacie, bo wychodzą samobóje.

   

  Nie odpowiadam za bzdury pisane przez innego autora, którego źródło niczego takiego nawet nie sugerowało.

   

  To już wiem czemu Vega tak delikatnie i dyplomatycznie napisał tego swojego newsa szczerbaty.gifszczerbaty.gifszczerbaty.gif

   

  Tak, byłem delikatny, bo choć dla mnie najważniejsi są czytelnicy, to jednak mam zasady dotyczące współpracy, w ramach jednego serwisu. To Wy, czytelnicy, decydujecie o wiarygodności publicystów.


 13. Cięcie cytatu jest kłopotliwe, więc inaczej się odniosę:

  1. Jaki jest merytoryczny sens porównywania się do innych redakcji? Zdaje się, że tematyka portalu to jest (było) porównywanie produktów.

  2. Zwalczanie fake newsów? Dobre sobie, wyśmienity dobór słów. Nie ma tu żadnej walki, jedynie próba wzniesienia siebie nad innych "my nie, oni tak" w tandetny sposób. Czy redakcje, których fake newsy były tego powodem, w ogóle kojarzą istnienie pclab, nie mówiąc o tym "porównaniu"? ;)

  3. Ktoś wyżej pokazał, że i wy się łapiecie na jakieś niezbyt pewne informacje.

  Co nie jest aż tak dziwne, zważywszy że "dziennikarstwo" it to obecnie przepisywanie informacji że źródeł znalezionych w internetach.

  4. "Zamilcz": słowa godne rycerza, rzeczywiście.

  Bądźmy szczerzy: Sytuacja na rynku jest trudna, trudno zarabiać pieniądze. Jesteście na dnie, czepianie się każdej metody. Wygląda na to, że jedyną metodą na wygranie czegoś to stworzenie sobie własnych kryteriów wygranej - i to właśnie zrobiłeś.

   

  Nie mam telewizora, rzadko oglądam, ale przypomina mi się zawsze jakieś niedawne wydanie dziennika TVP info, które mimo to widziałem - głównie poruszano temat "oto jak my jesteśmy super, a inne telewizje nie". To były wiadomości dnia.

  Oto wasz poziom. Milczę. :notworthy:

   

  My się Łapiemy? Czy ja żyję w komunizmie? Nie mam żadnego wpływu na bzdury kolegów. Odpowiadam sam za swoje publikacje, a za bzdury innych sięgaj wydawcy PCLaba. Masz argumenty przeciwko moim publikacjom, to je przedstaw, albo "zamilcz". Jak na rycerza przystało. Zarobiłeś ode mnie, niedawno bana, za trollowanie, i to Cię tak bardzo boli?


 14. @Vega

  A może to chodzi po prostu, żebyś się skupił bardziej na merytorycznych nowościach ze świata komputerów, a nie podglądaniu, co inne redakcje robią?

  Co, mamy rżeć ze śmiechu, bo ktoś pociągnął jakąś sprawę, która nie okazała się prawdziwa? I to jest jakoby informacja ze świata komputerów?

   

  Ktoś Ci sugerował "rżenie ze śmiechu"? Możesz wskazać to na podstawie cytatu? Inne redakcje, które krytykowałem, puszczały fake news, bez żadnej analizy, bez chwili myślenia. Fake newsy, które przeciętny orangutan mógłby sprawdzić. Zwalczanie bezmyślnych fake newsów Ci przeszkadza? OK. Wolny kraj. Możesz łykać gówno-treści, w ilościach dowolnych. Jeśli Ci to odpowiada, to ja nie mam prawa mówić Ci co masz robić. Czy możesz podważyć jakąkolwiek moją publikację, krytykującą konkurencję, do której najwyraźniej się odwołujesz? Wskaż jedną. Zwalczanie fake-newsów to JEST merytoryczna praca. Wymaga zaangażowania, uruchomienia kontaktów i własnej wiedzy. Obal jakąkolwiek z moich publikacji dot. konkurencji, albo zamilcz.


 15. Vega, Ty potrafisz ustosunkować się do krytyki ( podstawnej lub bezpodstawnej) bez atakowania osoby, która to robi? Bez tych frazesów "sprawdź mnie, znajdź coś, ja mam doświadczenie, ja robię dobrze, jak ktoś myśli, że źle to się mu wydaje"? Z całym szacunkiem przyjacielu, ale poczułem się właśnie jakbym dyskutował z ortalionowym rycerzem gdzieś na dworcu centralnym, chwilę po zakończeniu jakichś derbów.

   

  Nie mam nic do Twojej pracy. Dałem tylko znać, że nie podoba mi się to nagminne akcentowanie błędów innych redakcji. Jako wieloletniemu czytelnikowi Pclab - po prostu mi się to nie podoba. Jako portal jesteście niestety daleko od centrum najważniejszych wydarzeń IT i siłą rzeczy musicie polegać w newsach na informacjach z drugiej ręki. Jak grom innych portali zresztą. Niestety często się to mści. Wbijanie szpilki innym redakcjom za to, że robią to samo - mi, jako szaremu czytelnikowi wydaje się nieprofesjonalne. Chyba, że naprawdę macie swoich szpiegów w dolinie krzemowej i ten research jest naprawdę na poziomie światowym - to przepraszam.

   

  "Sprawdź mnie" to nie jest frazes. Skrytykowałeś moją krytykę "innych redakcji", które puściły fake'a mimo, że od dawna był on fake'iem. Nie przepraszaj. Sam stwierdź wiarygodność moich newsów. Sam oceń, kto dostarcza Ci wiarygodnych informacji. Ja krytyki się nie boję. Krytyka mnie wręcz napędza. O wiele bardziej niż wszelkie pochwały.


 16. To nabijanie się z innych redakcji jest rzeczywiście wysoce niefortunne. Zwłaszcza to zdanie.

   

   

  Informujemy, że to te media robią zamieszanie, nie robiąc podstawowego "researchu", przekazując "rewelacje" od dawna nieaktualne.

   

  Przeciwstawione chociażby z tym...

   

  https://m.pclab.pl/news75629.html

  https://m.pclab.pl/news75615.html

  https://m.pclab.pl/news75594.html

  Plus jeden, już usunięty news pomiędzy drugim a trzecim, że jednak rzeczywiście nie będzie autorskiego modelu.

  Tak, że wycytywanie błędów innych redakcji i jakości ich "researchu" bym zostawił w spokoju.

   

  I czego to dowodzi? Innego niż to, że firma Gigabyte zmieniła plany i wycofała się z wprowadzenia na rynek tego produktu? Masz to przecież w ostatnim newsie podlinkowanym: "producent całkowicie porzucił plany produkcji niereferencyjnego Radeona RX Vega 64". Ten produkt istniał, tylko został anulowany. W sieci jest mnóstwo fake'ów. Ja zawsze staram się dobierać informacje pod kątem ich wiarygodności, bardzo często analizując je z własnymi źródłami, które nabrałem przez blisko 17 lat mojej pracy. Sprawdź mnie, jeśli chcesz. Z ostatnich 10 lat wskaż mi newsa, który był mojego autorstwa i okazał się kompletnym fake'iem. Nie produktu, czy usługi, anulowanej/go. Fake'a, którego można było sprawdzić, jak z przykładem chociażby https://pclab.pl/news77746.html, do którego się odnosisz. Dla mnie najważniejszy zostanie czytelnik i szacunek do niego, czy Ci się to podoba, czy nie. Puszczanie fake'ów, które można naprawdę łatwo sprawdzić, zawsze będę krytykować. Przypomnę Ci to, https://pclab.pl/news74128.html, co sam chwaliłeś.

  Coś mnie się wydaje, że Vega zwyczajnie przetłumaczył WCtech, bo chyba widziałem tam identyczne zdanie z tym, że ono pochodziło od NV poirytowanej wypuszczaniem fake news'a nie sprawdzając o co chodzi w rzeczywistości.

   

  Wydaje Ci się.

×
×
 • Dodaj nową pozycję...