Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum PC LAB

Szanowny Użytkowniku,

Informujemy, że za 30 dni tj. 30 listopada 2024 r. serwis internetowy Forum PC LAB zostanie zamknięty.

Administrator Serwisu Forum PC LAB - Ringier Axel Springer Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie: wypowiada całość usług Serwisu Forum PC LAB z zachowaniem miesięcznego okresu wypowiedzenia.

Administrator Serwisu Forum PC LAB informuje, że:

  1. Z dniem 29 listopada 2024 r. zakończy się świadczenie wszystkich usług Serwisu Forum PC LAB. Ważną przyczyną uzasadniającą wypowiedzenie jest zamknięcie Serwisu Forum PC LAB
  2. Dotychczas zamowione przez Użytkownika usługi Serwisu Forum PC LAB będą świadczone w okresie wypowiedzenia tj. do dnia 29 listopada 2024 r.
  3. Po ogłoszeniu zamknięcia Serwisu Forum od dnia 30 października 2024 r. zakładanie nowych kont w serwisie Forum PC LAB nie będzie możliwe
  4. Wraz z zamknięciem Serwisu Forum PC LAB, tj. dnia 29 listopada 2024 r. nie będzie już dostępny katalog treści Forum PC LAB. Do tego czasu Użytkownicy Forum PC LAB mają dostęp do swoich treści w zakładce "Profil", gdzie mają możliwość ich skopiowania lub archiwizowania w formie screenshotów.
  5. Administrator danych osobowych Użytkowników - Ringier Axel Springer Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zapewnia realizację praw podmiotów danych osobowych przez cały okres świadczenia usług Serwisu Forum PC LAB. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce Prywatności

Administrator informuje, iż wraz z zamknięciem Serwisu Forum PC LAB, dane osobowe Użytkowników Serwisu Forum PC LAB zostaną trwale usunięte ze względu na brak podstawy ich dalszego przetwarzania. Proces trwałego usuwania danych z kopii zapasowych może przekroczyć termin zamknięcia Forum PC LAB o kilka miesięcy. Wyjątek może stanowić przetwarzanie danych użytkownika do czasu zakończenia toczących się postepowań.

darknesss

Forumowicze
  • Liczba zawartości

    2220
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Odpowiedzi dodane przez darknesss


  1. Niech ktoś poda linka z demkiem, gdzie można ściagnąć szybko te gre. Szkoda, że nie zapuścili jeszcze na gamershell.com, tam demka idą mi jak błyskawica... :)

     

    mi leciało z torrenta koło 20kb/s wiec dałem sobie spokój , na gamershell faktycznie są ładne transwery chyba poczekam az zamieszcza demko


  2. hmm, a tak konkretnie? bo widac, ze chyba sam nie wiesz :D

     

    wlasnie odpalam demo na 7600gs, ciekawe ciekawe... zaraz wam wrzuce skriny z troche mniejszych rozdzialek / detali :E

     

    jestem ciekaw bo narazie jade na tej samej grafie :)


  3. na softpedii jest dobry mirror ;] ja mialem 1MB/s :)

     

    edit: pogralem chwile w dx9 .... czuc roznice jednak, a raczej widac ! subtelna, ale jednak dx10 dodaje pare fajnych "swiecidelek" :)

     

    hmmm zagram se jeszcze raz ;]

     

    lavey jak bys miał chwile to zrób jakies zrzuty w dx9 i dx10 :)


  4. slyszalem ze Crysis bedzie dobrze chodzic na c2d dopiero, czy to prawda :hmm:

     

    to zle slyszales .

     

    Odnosnie tematu - tak jak powiedział @hydro2 - mamy taka sama sytuacje jak np przed premiera dooma3 :E , Obliniona czy Feara itd - wszyscy przezywaja jakie gra bedzie miec wymagania , ,, ze mi nie pojdzie " itd - osobiscie nawet nie czytam newsów na temat wymagan sprzetowych crysisa - wszystko jak to mawiaja ,, wyjdzie w praniu" . Mam jednak nadzieje ze poza super wyczesaną ,,prawie" fotorealistyczna grafa gra bedzie oferowac cos wiecej tak jak to miało miejsce w przypadku Far Cry'a - de facto jednaj z najlepszych gier w jaka było mi dane grac na PC ...


  5. Tez bym chcial takie wakacje :P.

     

    Cos ostatnio cicho o Crysisie :).

     

    miejmy nadzieje że to cisza przed burzą ;) Ja dopiero będę upradował sprzęt koło listopada - tak czy siak trzeba bo nie widze sie zbytnio z 6600GT i 512 pamięci na pokładzie przeciwko crysisowi ;)


  6. Moim zdaniem nie ma sensu wydawać kupy szmalu na topowe karty, gdyż zaraz po nich wychodzą midle o takich samych możliwościach... Przykład. W topowe gry można grać spokojnie w najwyższych detalach na kartach typu 7600GT. Kosztuje ona ~700zł. Wcześniej był 6600GT i ludzie do dzisiaj grają na tych kartach, kupują je i nie narzekają. Poza tym, najmniej na tego typu kartach się traci, bo nawet używane tanieją o 2/3 stówki ;) Jedynym mankamentem są benchmarki... Tutaj topowe karty biją midle na łeb i szyje... super się tym przejmuję :lol2:

     

    clipboard02do8.jpg

    Źródło - Benchmark

     

    Widać wyraźnie, że pomiędzy 7600GT, a resztą różnice sięgają paru klatek... Różnica w cenie jest za to spora ;)

     

    dobrze powiedziane nie ma sensu kupowac high endowych kart zaraz po premierze , gdzie po 3-4 miesiącach kosztuja one kilka stówek mniej , poza tym najwięcej się na nich traci - no chyba ze ktos nie ma co robic z kaską - ale to juz inna sprawa...


  7. Ja w Most Wanted mam na wysokich detalach ok 20-25 fps. Ale czasem gra zwalnia do 1-2 fps a nie jest to raczej wina ramu(małej ilości) bo kontrolka od dysku nie świeci się wtedy. Instalowałem najnowsze stery catalyst i omega 5.12 ale to nie pomogło. A więc co robić? Czy trzeba czekać na Warcats 5.12 i one pomogą??? :hmm:

     

    Większosc ludzi ma ten sam problem w związku ze zwalnieniem gry.

    U mnie jest tak samo wszystko chodzi pięknie a nagle gra tnie niemiłosiernie przez 5-6 sekund i znowu działa płynnie . Zmiania sterów tez nie pomogła . Moze wkrótce ukaze się jakis patch :E

×
×
  • Dodaj nową pozycję...