Skocz do zawartości

Kyle_PL

Forumowicze
 • Liczba zawartości

  13739
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  6

Ostatnia wygrana Kyle_PL w dniu 16 Grudnia 2023

Użytkownicy przyznają Kyle_PL punkty reputacji!

Reputacja

3059 Excellent

7 obserwujących

O Kyle_PL

 • Tytuł
  Uzależniony od forum

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Kyle_PL

  RTX4060.

  Jeśli CPU nie jest wąskim gardłem, nie ma limitów fps/synchronizacji itp. "hamulców" to obciąża tak samo - to znaczy identyczna moc zostanie wydzielona na GPU. @Send1N No w przypadku niższej rozdzielczości bardziej będzie się grzał CPU, wiec lekko cieplej w obudowie Natomiast kolegom testującym, sugeruję robić całe wykresy, bo co innego chwilowy wyskok, a co innego utrzymywanie się temperatury na danym poziomie. Przykładowo poniżej gra w Borderlands 3 przez kilkadziesiąt minut, na stałych 60fps w 3840x2160: Niby mamy wyskok HotSpot do 68 stopni, ale on nic praktycznie nie znaczy. A tutaj jeszcze moc w tym samym czasie, w tej samej rozgrywce (wykres tylko przesunięty, bo później zrobiłem printscreen)
 2. ... w dzisiejszych czasach, to już nie problem, jak standardem dla gracza jest 32GB RAM.
 3. @PiPoLiNiO sprecyzuj kto nie widział 250W nawet przez sekundy. Twój CPU? W Cinebench R23 nie utrzymywał się na takim poziomie mocy przez czas trwania testu? (10 minut standard) @MarcoSimone z drugiej ręki to jakiegokolwiek i7 i i9 (13-14gen) strach kupować i to nawet nie przez ryzyko celowego katowania tych CPU przez danych użytkowników, tylko nawet z tego powodu, że w 90% (lub więcej) przypadków, te CPU pracowały bez limitów domyślnie (taka głupota producentów płyt głównych i Intela który na to pozwalał). Także pole minowe.
 4. Było pewnie na granicy stabilności ... teraz płyta podaje ułamek inne napięcie (taka dokładność płyt) i już stabilności nie ma. To jest ten margines, którego nie ma, a z którego korzystają zwolennicy UV (zwiększają prawdopodobieństwo niestabilności).
 5. Kyle_PL

  RTX4060.

  Mam poważne zastrzeżenia co do tego testu - jedna karta testowana w temperaturze 20 stopni i przy wilgotności 62% (więc lepsze odbieranie ciepła), a druga przy 26 stopniach i w dodatku przy wilgotności powodującej gorsze odprowadzanie ciepła w postaci 53%. ... no i nie widzę miernika SPL na jednym z filmów. Moim zdaniem nawet RTX 4070 SUPER ProArt ma słabe chłodzenie (tylko 3 ciepłowody jeśli wierzyć obrazkom ze strony ASUS i w dodatku mniejszy radiator niż w przypadku 4-ciepłowodowego ASUS RTX 4060Ti TUF): https://www.asus.com/product-compare?ProductID=23618,25227&LevelId=motherboards-components-graphics-cards
 6. No kto by pomyślał (sarkazm). Istotą rzeczy jest to, jak absurdalne parametry wpisują producenci płyt. ... nie mniej jednak nadal pokazuje to rozmiar głupoty producentów płyt. Dla porównania i3 8100 z limitami 65W 65W:
 7. LOL? : ... na co procesorowi i5 12400F, na aktywnych limitach mocy ze spec., płyta ustawiła IccMax: 511,75A ?!
 8. Mam takie pytanie techniczne - czy praktycznie jest możliwy prąd 400A, czy nawet 307A, przy PL=253W?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...