Skocz do zawartości
Ze względu na obowiązującą ciszę wyborczą funkcja komentowania została wyłączona do dn. 2020-07-12 godz. 21:00.

Mr_Schrodinger

Forumowicze
 • Liczba zawartości

  405
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

10 Good

1 obserwujący

O Mr_Schrodinger

 • Tytuł
  Gaduła

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Wiem, ale to niczego nie usprawiedliwia. Ba, powinno sprawić, że ich przekaz będzie jeszcze bardziej poddawany w wątpliwość.
 2. Zgadzam się, tylko widzisz, to nie jest tak, że ktoś robi ludziom na siłe wodę z mózgu i podaje przymusowo jeden, jedyny prawdziwy przekaz 24/h. Takie jednostki same na to przystają. Same wyłączają jakikolwiek krytycyzm czy samodzielne myślenie do którego możliwe, że nigdy nie byli zdolni.
 3. To nie do telewizji nalezy mieć pretensje a do jej widzów. Ktoś to przecież ogląda, prawda? I ktoś w to wierzy. TVP po prostu bardzo wydajnie użytkuje najpowszechniejszy surowiec tego świata.
 4. Brakowało tam typa z jakąś tekturową maską Trumpa, który by mówił łamaną angielszczyzną. ŁAMIĄCA WIADOMOŚĆ: TRUMP ODWIEDZA KOŃSKIE ABY POGRATULOWAĆ DUDZIE SKUTECZNEJ POLITYKI I ŻYCZY POWODZENIA W WYBORACH. W tle styropianowy ER FORS ŁAN (na szybkosci makiete tupolewa przemalowali), akurat wylądował. Teraz zoom na "przypadkowe" dziołchy z bombelkami bijącymi brawo. ❤️ Boże.. po co ja im pomysły podsuwam..
 5. https://www.tvp.info/48850855/wybory-prezydenckie-2020-fake-news-szczerby-zarzucil-prezydentowi-czytanie-odpowiedzi-z-promptera-wieszwiecej jak ładnie go tłumaczą gdzie ja żyje...
 6. Jakoś nieszczególnie wierze w jakiekolwiek obietnice składane przez Trzaskowskiego i nie pałam wielkim zaufaniem (przynajmniej narazie) ale długopis nie ma do niego startu na absolutnie żadnym polu. Zostałby zaorany przy pierwszej próbie wymiany zdań. Widać to na każdym kroku.
 7. Kiedyś była jedna stacja i jedna rzeczywistość to było źle. Teraz jest kilka + stany pośrednie i też źle. Nie dogodzisz.
 8. Nie nadążam.. no bo wiem, że są dwie debaty i Trzasku ma swoją a długopis swoją w tym samym momencie ale co chwile gdzieś czytam jak to niby jeden drugiego wykiwał i nie rozumiem co jest tutaj spektakularnego, że się nie spotkali..? Ktoś mi powie o co kaman?
 9. Wybacz, nie wiem o kim mowa. Sprostowałem w poście co miałem na myśli. To tylko moja opinia.
 10. 500+ nic nie daje w kwestii przyrostu naturalnego. Druga sprawa, - nikt nie powiedział, że naród musi być kontynuowany. Ludzi rodzi się coraz mniej tak czy inaczej.. Jeśli jego jedynym sposobem na przetrwanie ma być niekoniecznie rozmyślne produkowanie dzieci to moim zdaniem już lepiej aby kontynuowany nie był.. Nie w taki sposób. Najpierw trzeba właściwego podłoża.
 11. Niech będzie. Zarabiałeś, byłeś w stanie utrzymać siebie i rodzinę. Posypało się bo firma upadła czy cokolwiek, od teraz otrzymasz od państwa pomoc aż do momentu kiedy znajdziesz nową pracę, podniesiesz się z kryzysu. Tylko ma to być udokumentowane żeby się jeszcze ktoś nie rozkochał w tym socjalu bo o takie przypadki nie trudno. Wracasz do stabilności - źródełko wysycha. Dyskusyjne, przynajmniej to ostatnie. Patrz wyżej. To ciężki obowiązek i ogromna odpowiedzialność. Ale nie praca.
 12. 500+ ? Nie stać Cię na dzieci to ich nie robisz. Ja poproszę o 500 na rozpieprzanie na moje zachcianki. Bo pracuje. Odprowadzam podatki. Żyje uczciwie. Należy mi się. Dostanę coś? Ale dlaczego nie? Bo sobie radzę?
 13. Odcięcie go od polityki jest dla jego władz równoznaczne z atakiem. Posłuchaj wysoko postawionych hierarchów. Moim zdaniem powinien być zmarginalizowany do granic możliwości. Ale to raczej już nie za mojego życia. Kwestia przemian pokoleniowych.
 14. I dobrze, chociaż tym są w stanie mnie przekonać. Reszta tego co napisałeś jest w dużej mierze prawdą no ale to wybór między złym a gorszym także tego..
 15. Mr_Schrodinger

  Cyberpunk 2077

  Nie wiem czy jakakolwiek gra sporstałaby kiedykolwiek takiemu hypowi.. chyba nie. Generalnie brzmi to moim zdaniem na siłę i zalatuje tandetą.. przynajmnniej w drugiej części, do połowy jest okej. Później poziom trochę jak u Patryka Vegi. Tam trochę przekleństw, tam trochę źle dobranego i urawnego z kontekstu śmiechu i jest pół materiału na zwiastun. Liczyłem na coś z większym polotem, na coś poziomem dorównującego legendarym dialogom z Wiedźmina. Dobrze by to zrobiło takiemu zwiastunowi.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...