Skocz do zawartości

Damned Legion

Forumowicze
 • Liczba zawartości

  1
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Odpowiedzi dodane przez Damned Legion


 1.   

  Rycerze Gotham – znajdująca się w produkcji fabularna komputerowa gra akcji na motywach komiksów wydawnictwa DC Comics o Batmanie. Gra produkowana jest przez WB Games Montréal, a wydana zostanie przez Warner Bros. Interactive Entertainment. Wikipedia

  Data wydania: 25 października 2022

  Producent: WB Games Montréal

  Wydawca: Warner Bros. Interactive Entertainment

  Tryb: Komputerowa gra wieloosobowa

  Platformy: PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S, Microsoft Windows

  Gatunku: Fabularna gra akcji, Bijatyka, Komputerowa gra przygodowa

   

   

  Batman nie żyje. Nowe i niezwykle agresywne przestępcze podziemie zalewa ulice Gotham. Teraz to do Batrodziny, Batgirl, Nightwinga, Red Hooda oraz Robina, należy ochrona Gotham. Zapewnij mieszkańcom miasta poczucie bezpieczeństwa, zdyscyplinuj siły policji i zasiej strach w szeregach kryminalistów. Zarówno rozwiązując zagadki łączące ze sobą mroczne rozdziały historii miasta, jak i walcząc z najgroźniejszymi złoczyńcami w epickich pojedynkach, musisz stać się nowym Mrocznym Rycerzem i uratować ulice Gotham przed upadkiem w otchłanie chaosu.

  Rycerze Gotham to fabularna gra akcji z otwartym światem osadzona w najbardziej jak dotąd dynamicznym i interaktywnym Gotham. W pojedynkę lub razem z innym bohaterem patroluj pięć różnych dzielnic Gotham, miażdżąc wszelkie oznaki kryminalnych aktywności, gdy tylko je zobaczysz.

  Zdecyduj o swoim dziedzictwie. Wciel się w Rycerza.
   

  1-1630677372.jpg


   

   

   

×
×
 • Dodaj nową pozycję...