Skocz do zawartości

EvilKillaruna

Moderatorzy
 • Liczba zawartości

  2983
 • Rejestracja

 • Wygrane w rankingu

  9

Ostatnia wygrana EvilKillaruna w dniu 12 Lipca

Użytkownicy przyznają EvilKillaruna punkty reputacji!

Reputacja

1951 Excellent

O EvilKillaruna

 • Tytuł
  Manjorno

Ostatnie wizyty

9678 wyświetleń profilu
 1. Nie i obecnie walczę mocno ze zdrowiem, toteż tutejsza piaskownica jest najmniejszym z moich problemów. Jest tu wielu modów, musicie radzić sobie sami. Audiofile też mi taki wrzask podnosili. Standardowy slogan dzieciarni która próbuje wchodzić na głowę innym, nie chcąc brać odpowiedzialności za wolność słowa którą otrzymali. Moja propozycja: banować bez patyczkowania się. Od razu zrobi się normalniej (i milej).
 2. @crush Pan Marcin Ci nie odpowie, bo musi odpocząć od forum i przemyśleć to co na jego łamach wypisuje.
 3. @DjXbeat Ok, ale tak jak słusznie zauważyłeś jest to odejście od tematu. Wiem i rozumiem że często ciężko jest oddzielić politykę od sytuacji geopolitycznej, ale przynajmniej starajmy się podzielić to tak, że o pisowskim okupancie i normalnych partiach piszemy w dedykowanym wątku w Offie politycznym, a tutaj skupiamy się na konflikcie zbrojnym.
 4. To nie jest wątek od politycznej dysortografii.
 5. Czy uważacie że wygadywanie oczywistych bredni i głupot na tym forum powinno być karane urlopami za spam i robienie flame'u?
 6. To nie jest naród. To ideologia .
 7. Dodam tylko że to nie są jednostkowe przypadki i takie komentarze i zachowania są na porządku dziennym nie tylko ze strony tych mieszkających za obecną żelazną kurtyną i nie mających dostępu do normalnej informacji. Taka jest mentalność tego narodu. Zresztą on przestał istnieć jako naród. Sam się wykreślił z tego grona. Nie bez powodu Ukraińcy mówią na nich "orki".
 8. Dlatego stawianie tu znaków równości to prowokacja i celowe generowanie flame'u w tym wątku. A potem najgłośniej płaczą że na forum cenzura itd.
 9. Tak jak moderacja przed przepychaniem notorycznego, monotonnego, politycznego pierdololo w tym wątku .
 10. I na tym bym poprzestał jako konkluzji do ostatnich kilku(nastu) stron wypisywania głupot i spamu w tym wątku. Proponuję, bardzo, wrócić do meritum wątku.
 11. Nie ma to jak raporty czujących się obrażonymi userów, którzy sami sprowokowali na siebie kontry za własne wycieczki. Echhh...
 12. Od dawna mówiłem że nasza elbląska zona to jest drugi stalker. Takie cuda, anomalie, mutanty i artefakty że mimo iż miasto senne, to nie można się tu nudzić . Przynajmniej ja nie narzekam, o ile w nocy robiąc pomiary ktoś nie odwala czeczotki na trzy osiedla drąc ryja na procentach (żeby usunąć promieniowanie). A trzymając się clou wątku: https://natemat.pl/418738,adam-mazgula-gosciem-podcastu-godzina-z-jackiem
 13. No ba. I jeszcze zapomniałeś o cenzurze, komunie i niekompetencji. Plus jeszcze dorzuć coś o gnido85, sympatiach politycznych, nadużywaniu uprawnień i upadaniu forum. W pakiecie raźniej. Tymczasem, posprzątane. Wklejał*. Tylko trolle i frustraci. To że nie rozumiesz podstaw jakiejś decyzji to już Twój problem.
 14. Od przepychanek politycznych i manifestowania swoich głupot macie wątek obok.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...