Skocz do zawartości

BlindObserver

Moderatorzy
 • Liczba zawartości

  5111
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

-61

O BlindObserver

 • Tytuł
  "Lepiej umrzeć stojąc, niż żyć klęcząc"
 • Urodziny 05.04.1989

Ostatnie wizyty

9315 wyświetleń profilu
 1. @Wu70 Jak to nikogo nie interesowało? Sam zbanowałem kilka osób, które sypały minusami na lewo i prawo. Jeden nawet mi się za to odwdzięczył przydzielając mi wagon minusów. Ale do tego trzeba jakiegoś zgłoszenia, bo się nie domyślę, że ktoś tam gdzieś kogoś minusuje. Swoją drogą bardzo dziwne jest to, że pytasz mnie i Ryśka o działania EvilKillaruna, choć sam możesz się go zapytać, bo udziela się w tym temacie. W jego poście masz odpowiedź.
 2. No to już inna kwestia, bo jak na środki, które wpompowano w cały plan zapewnienia Dudzie drugiej kadencji, to wynik procentowy jest taki sobie, choć te ponad 10 mln zdobył. Swoją drogą, bawi mnie ciągłe gadanie o potrzebie wygaszenia konfliktu ze strony PiS, gdy równocześnie pojawiają się takie wpisy... Do tego Morawiecki nie może się już czuć pewnie. Kurski zawsze nim gardził i po wyborach się zaczęło
 3. Dobrze wiesz @RyszardGTS, że każdy prezydent w wyborach przegrywa pół Polski. Głosowałem na Trzaskowskiego i gdyby wygrał, o nim można byłoby powiedzieć dokładnie to samo.
 4. Może przeniesiecie się do Offtopu politycznego, a to się zamknie. Bo i tak mamy teraz to samo co tam.
 5. Bo jak wiadomo, nie ma na rynku tańszych xD
 6. Swoją drogą, do rozkminy, co musiałby zrobić przeciwnik Dudy, by przynajmniej zrównać się z nim pod względem głosów na Podkarpaciu? Czy jest w ogóle możliwe, że PiS tam kiedykolwiek przegra?
 7. Z tego co wiem, to oni nie mają koni, a jednorożce nie istnieją. Pół mojej rodziny, włącznie ze mną ,mieszka na wsi. Rodzina szwagra też mieszka, tylko oni do tego mają też małe gospodarstwo rolne. Co do tych pieniędzy na rozwój, kwestia podstawowa jest taka, komu te pieniądze zawdzięczają. I czy z ich perspektywy jest tych pieniędzy więcej, mniej, czy tyle samo.
 8. Rodzina mojego szwagra, pro-pisowcy rolnicy, we wszystkich rozmowach podnosiła tylko kwestię LGBT (czasem zwaną RGB), nie mówiąc zupełnie nic o swojej jakości życia. Tematy ideologiczne weszły za mocno.
 9. BlindObserver

  Assassin’s Creed Valhalla

  @ODIN85 przygotuj się
 10. Nie serio. Na niby. Dlatego, że jest na niby, to Sony i MS zabijają się o kontrakty z EA i Acti na bundle konsol z grą lub zawartość dostępną wcześniej na jednej konsoli.
 11. Cóż za przenikliwa obserwacja... Podałem przykład Fify, bo Fifa to rokrocznie jedna z najbardziej dochodowych marek (razem z COD), dla której duża część graczy w ogóle kupuje konsole. To najpopularniejsze gry wyznaczają kierunek zmian w branży, a nie te dla "elity", wychodzące raz na generację.
 12. Tu mowa o logice. Steam ma jakieś 120 mln aktywnych użytkowników. Playstation 4 miało ostatnio 103 mln aktywnych. I te 120 mln ze Steama może kupować gry w cyfrze, a połowa posiadaczy PS4 jest wykluczona cyfrowo, że nie może? xD Będzie cyfra to będą kupować cyfrę. Zresztą po Fifie widać, jak bardzo zmienia się udział pudełek i jak szybko można będzie od nich odejść, przy utrzymaniu obecnego tempa.
 13. Zapomniałem, że na Steamie są mniejsze gry xD Ewentualnie wszyscy użytkownicy Steama mają kosmicznego neta.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...