Skocz do zawartości

BlindObserver

Moderatorzy
 • Liczba zawartości

  7143
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  10

Zawartość dodana przez BlindObserver

 1. BlindObserver

  The Callisto Protocol

  A co by im dało przemyślenie i nie kupienie TOP-u w kontekście tej gry, która na wszystkim chodzi jak gówno? To jest jedna gra, w przypadku całej masy innych ci ludzie z RTX 4090 grają na maksa w świetnej płynności, więc wtedy to oni mogliby kręcić bekę z całej reszty, bo to reszcie rwie, a nie im. Czy kręcą? No chyba nie. Więc to kręcenie beki to jest tylko pokazanie swojej zawiści, a to dobrego świadectwa o kręcących nie wystawia. A szukanie sposobu na dopierdzielenie komuś, bo więcej wydał na sprzęt, jest dla mnie już co najmniej pewnym upośledzeniem Większym rakiem dla gamingu są osrane preordery i to jest dopiero patologia. Ludzie kupują obietnice i wierzą w ciemno, że otrzymają coś dobrego.
 2. BlindObserver

  The Callisto Protocol

  Nie ogarnąłem teraz trochę. To rozumiesz, że ktoś z nich kręci bekę, bo nie mogą grać na mocnym sprzęcie, czy rozumiesz ich żal, że nie mogą grać na mocnym sprzęcie? Bo ja tego pierwszego zdecydowanie nie ogarniam - człowiek nie jest winny posiadania dobrego sprzętu, w tym przypadku może być winny tylko tego, że bezmyślnie kupił grę w przedsprzedaży. Mówisz o produkcie halo, nie ma on żadnego wpływu na 99 proc. rynku. Większy wpływ będą mieli ludzie kupujący RTX 4060/RX 7700 w wyższej cenie niż kosztowali ich poprzednicy, niż ktoś wydający 10 koła na RTX 4090.
 3. BlindObserver

  The Callisto Protocol

  Ja wiem o tym, ale odbieram tutaj niektóre posty tak, że ludzie bardziej kręcą bekę z posiadaczy tych RTX 4090, którzy mają pokaz slajdów, niż z deweloperów, którzy powinni się przebranżowić do dojenia krów. Sama karta magicznie nie sprawi, że coś będzie na niej działać dobrze, nawet jakby była z 3x wydajniejsza niż ten RTX. Stan nowych gier jest od dawna memem, więc imho zawsze trzeba czekać na info po premierze - zagrałem w tym roku w kilkadziesiąt gier, i tych dużych i małych, wszystkie działały dobrze na PC. Wystarczyło się po prostu o tym dowiedzieć przed zakupem i nie zamawiać w ciemno, bo potem nas wszystkich wydawcy próbują brać od tyłu.
 4. BlindObserver

  The Callisto Protocol

  Trzeba pamiętać, że sprzęt nie zastąpi umiejętności pisania kodu. Ubić można dowolne GPU i cepa, jak się deweloper postara (a w tym konkretnym przypadku, jak się nie postara) Nie jest przecież winą gościa z mocnym sprzętem, że gra, którą kupił, działa na tym mocnym sprzęcie jak gówno, podobnie jak nie jest winą gościa, który ma znacznie tańszego peceta.
 5. BlindObserver

  The Callisto Protocol

  Preorderowców nigdy nie żal.
 6. BlindObserver

  AMD NAVI

  To jest właśnie typowy przykład jęczenia czerwonego fanboja. Ja mam czegoś nie pamiętać o TWOJEJ karcie i TWOICH ustawieniach oraz tym, jak się TWOJA karta zachowuje w jakichś grach? Ja wiem, że zwykle rozmowa z Tobą do niczego sensownego nie prowadzi, ale sam przeczytaj jeszcze raz ten swój wysryw i się zastanów, co mam mieć do niego. Czy Ty czasem w ogóle ruszasz głową, jak szukasz jakiegoś argumentu, czy po prostu piszesz, co ci tam przypadkiem się zmaterializuje? Skąd Ty wiesz, o jakich problemach Nvidii pamiętam, a o których nie? Wystarczy ruszyć dupę do tematu o NV i poczytać moje posty o serii RTX 40, czy RTX 30, zamiast skomleć jak typowa czerwonka, że ja jestem taki czy siaki. Pisałem cały długi artykuł o tym, jak Nvidia jest ujowa, ale Ty mi będziesz zarzucał brak obiektywizmu. Striggerowanie czerwonek jakimś faktem (tu o czarnym ekranie) zawsze mnie niszczy. EOT, bo i tracić na ciebie czas i tak nie przystoi.
 7. BlindObserver

  AMD NAVI

  Miałem więcej Radeonów w swoich domowych kompach i platformach testowych, niż Ty będziesz mieć do końca życia, więc tak sobie możesz tłumaczyć Poza tym chcę wiedzieć, czy może akurat ten jeden raz AMD czegoś nie spierdzieli na premierę, bo niestety mają tendencję do usuwania błędów z dość dużym opóźnieniem. Problem z czarnym ekranem naprawiali chyba z 1,5 roku i memem było, że ludzie sami robili instrukcje, jak można to ewentualnie naprawić. A planuję sobie kupić Radka tym razem, więc fajnie, jakby wszystko w miarę działało.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...