Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum PC LAB

Szanowny Użytkowniku,

Informujemy, że za 30 dni tj. 30 listopada 2024 r. serwis internetowy Forum PC LAB zostanie zamknięty.

Administrator Serwisu Forum PC LAB - Ringier Axel Springer Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie: wypowiada całość usług Serwisu Forum PC LAB z zachowaniem miesięcznego okresu wypowiedzenia.

Administrator Serwisu Forum PC LAB informuje, że:

  1. Z dniem 29 listopada 2024 r. zakończy się świadczenie wszystkich usług Serwisu Forum PC LAB. Ważną przyczyną uzasadniającą wypowiedzenie jest zamknięcie Serwisu Forum PC LAB
  2. Dotychczas zamowione przez Użytkownika usługi Serwisu Forum PC LAB będą świadczone w okresie wypowiedzenia tj. do dnia 29 listopada 2024 r.
  3. Po ogłoszeniu zamknięcia Serwisu Forum od dnia 30 października 2024 r. zakładanie nowych kont w serwisie Forum PC LAB nie będzie możliwe
  4. Wraz z zamknięciem Serwisu Forum PC LAB, tj. dnia 29 listopada 2024 r. nie będzie już dostępny katalog treści Forum PC LAB. Do tego czasu Użytkownicy Forum PC LAB mają dostęp do swoich treści w zakładce "Profil", gdzie mają możliwość ich skopiowania lub archiwizowania w formie screenshotów.
  5. Administrator danych osobowych Użytkowników - Ringier Axel Springer Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zapewnia realizację praw podmiotów danych osobowych przez cały okres świadczenia usług Serwisu Forum PC LAB. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce Prywatności

Administrator informuje, iż wraz z zamknięciem Serwisu Forum PC LAB, dane osobowe Użytkowników Serwisu Forum PC LAB zostaną trwale usunięte ze względu na brak podstawy ich dalszego przetwarzania. Proces trwałego usuwania danych z kopii zapasowych może przekroczyć termin zamknięcia Forum PC LAB o kilka miesięcy. Wyjątek może stanowić przetwarzanie danych użytkownika do czasu zakończenia toczących się postepowań.

Valos

Forumowicze
  • Liczba zawartości

    4
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Odpowiedzi dodane przez Valos


  1. 2 minuty temu, gnbb2 napisał:

     Co do uja? Otrzymalem tydzień temu rtx 3080 zamówionego 17.09. Ktoś napisał, że w ciągu tyg powinni wysłać kod a jak nie to pytać. No to zapytałem:20201223-142126.png

    X-kom nie bierze udziału w promce z Codem, a te z Watch Dogs można było zrealizować do końca listopada


  2. 3 minuty temu, migot napisał:

    O kurde: O, ja mam z godziny 16:57 to troszkę jeszcze poczekam, jednak dobrze, że wczoraj udało mi się wyrwać 3070... a na ventusa z euro to raczej też nie liczę że szybko przyjdzie.

    U mnie 17:15 (jeżeli liczyć maila z powiadomieniem o stanie zamówienia, a nie płatności, wtedy też 16:57), plus taki że opierając się na kolejkach morele dla tego modelu, przez kolejne godziny po 15:15 do tego momentu było zaledwie kilkanaście zamówień.


  3. 21 minut temu, andrzej1971 napisał:

    Dzisiaj mail z x-kom że idzie i karta już jest. Trochę bez sensu że nie było wcześniej info

    20201126_114139.jpg

    Z której godziny miałeś zamówienie? Jak przeglądam na bieżąco to od jakiegoś czasu pojawiają się GB RTX 3080 Gaming OC (w komentarzach morele ludzie piszą że otrzymują już z zamówień tydzień po premierze) ale od dawna nie było nic mówione o tych x-komowych.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...