Skocz do zawartości

MitycznyJeż

Forumowicze
 • Liczba zawartości

  20921
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

156 Excellent

O MitycznyJeż

 • Tytuł
  nie cinebenchuJEŻ, nie żyJEŻ

Ostatnie wizyty

82650 wyświetleń profilu
 1. Xeon jest 4c/8t, i mimo odrobinę starszej architektury w ogólnym rozrachunku powinien wypadać lepiej. Ale pytanie samo w sobie wyrwane z kontekstu - składasz coś od zera? Wybierasz między dwoma gotowymi PC? Jeżeli gotowy - planujesz modernizację?
 2. Dzisiaj to równie dobrze możesz i nie instalować niczego z tej listy. Win10 sam bardzo dobrze ogarnia większość sterowników z windows update. Ingerencja jest potrzebna tylko wtedy, gdy coś nie działa tak jak powinno (czasami tak jest np. ze zintegrowanymi dźwiękówkami, że systemowy sterownik nie ogarnia wszystkich wejść/wyjść), albo wiesz, że coś będzie działać lepiej / będzie bardziej funkcjonalne i chcesz konkretny/nowszy driver (np. do dedykowanej karty graficznej).
 3. Drogi ten GTS 450 czy co tam pakują To jest "podróbka" i nie ma ku temu żadnych wątpliwości. Nowe układy nie udostępniają analoga w ogóle (co najwyżej przez osadzony mostek DP->DSUB, jak niektóre GT1030), a na tym chińskim przeklejańcu są aż dwa - D-SUB, oraz DVI-I.
 4. A to zależy jak Ci wygodnie organizować dane i ile miejsca potrzebujesz. Nie no, jak chcesz to zrób ten raid, po prostu nie oczekuj cudów - szczególnie na platformie, na której możliwości tego raidu rozbijają się o DMI. Ściany maksymalnego transferu PCIe 3.0 x4 nie przebijesz - pojedyncze dyski przy odczycie tą wartość już maksują, ale przy zapisie możesz zauważyć zysk z raidu. W benchmarkach
 5. Moim zdaniem więcej zawracania gitary niż praktycznego zysku. Zakładam oczywiście, że mówisz o RAID0.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...