Skocz do zawartości

Pulpit

Forumowicze
 • Liczba zawartości

  23595
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Odpowiedzi dodane przez Pulpit


 1. Nawet wydawca GTA5 powiedział, że nie oczekuje wysokiej sprzedaży RDR2 więc porównywanie tego do CP2077 to już w ogóle super gimnastyka umysłowa, no ale w końcu witamy na labie.


 2. Przecież i tak nie przetłumaczycie, komuś kto jest tak przekonany o własnej wyjątkowości ;)

   

  giphy.gif

   

  Nie stresujcie się tak.

  Czekam w kolejce dungeonów HC w WoWie więc musze jakoś zabijać czas, a zaczęła mnie w sumie bawić głupota ludzi.


 3. Ja tu widzę więcej strzelania niż kombinowania i rozwijania

  Specjalnie dla ciebie misiu kudłaty sprawdziłem całe 48 minut gameplayu

  2:46 do 4:26 - 2 minuty

  25:05 do 25:35 - 30 sekund

  37:01 do 37:19 - 18 sekund

  39:20 do 41:53 - 2 minuty 33 sekundy

  (niech będzie że melee to też strzelanie lmao) 43:00 do 43:20 - 20 sekund

  44:10 do 45:30 - 1 minuta 20 sekund

  Łącznie 7 min 1 sekunda

   

  Na 48 minut gameplayu 7 spędzono na strzelaniu, reszta to był albo dialog albo chodzenie/jeżdżenie, albo cut-scenka (w której nikt się nie strzelał), całe ~15% gameplayu to strzelanie. Rzeczywiście, człowiek z mózgiem w czaszce wyciągnie jedyny oczywisty wniosek - gra, w której się więcej chodzi i gada niż strzela, to shooter :boink: :boink: :boink:


 4. Wierzysz w to, że to będzie wymagający tytuł?

  Z punktu widzenia strzelanki? Nie i Redzi sami to powiedzieli w czasie wywiadu na E3. Jak ktoś się nastawia na shootera to jego problem, od pierwszego wywiadu powtarzają, że to nie jest shooter, nie był i nigdzy nie będzie, a walka jest projektowana tak, żeby osoby które nie lubią shooterów też mogły mieć z niej przyjemność. Pomijając to, że redzi nigdzy nie zrobili dobrego systemu walki więc już w ogóle nie wiem skąd oczekiwania, że teraz zrobią to dobrze. Ich gry dobrze pokazany świat, świetne postacie, historie i questy, cała reszta jest taka se.


 5. Tylko wiesz, porozmawiać można o wszystkim dopóki ktoś nie wchodzi i nie stwierdza "co to za gówno".

  Bo w ten sposób to po co ten temat do premiery? Żeby każdy mógł wejść i okazać swój orgazm spowodowany tym jakie to dobre jest?

  Nie wymagam żeby wszystko się podobało bo to cdpr, ale czy ludzie mogą zacząć używac mózgu i wyciągania wniosków? Czy to tak wiele? (nie odpowiadaj, wiem że to zbyt wiele)


 6. Jprd ... jak tak człowiek poczyta te różne bzdety i pierdoły to się grubo zastanawiam, skąd tacy ludzie się biorą i jak tacy ludzie funkcjonują w ŻYCIU RZECZYWISTYM. Pyrzpie******ą się w spożywyczm codziennie rano o to, że bułki są źle wypieczone ?! WTF :rotfl:

  To jest właśnie ten typ osoby, który będzie się przy***lał do kasiera, że na cenniku było 2,10zł za parówki, a na rachunku ma 2,30zł i cały sklep zwoła żeby mu oddali jego pieniądze złodzieje, a później jak się dowie, że popatrzył nie na to co trzeba to jeszcze będzie marudził, że to nie jego wina, że kartki są tak krzywo ustawione.


 7. Skomentował bym ten post Azakiel ale szkoda mi czasu na to, większych głupot nie czytałem od czasów jak czytałem jeszcze posty odina


 8. No tak, ale ja podałem pierwszą część i ona ma inną kolorystykę i o taką mi chodziło.

   

  Podam może inny przykład kolorystyki. Może tym razem zapodam gierkę. Przykładowo kolory w Streets of Rage są bardziej cyberpunkowe.

   

  Widzę znowu muszę wklejać opis z podręcznika o tych waszych ciemnych i mhrocznych kolorach. Nie ma czegoś takiego jak "bardziej cyberpunkowe", to oni stworzyli gatunek, ich kolory są kanonem, to że tobie się nie podobają to nie jest nasz problem. Już zygam tym "hur dur musi być ciemno i dużo neonuf"


 9. No. Latynos powinien walić naszym swojskim "kurwa". :D

   

   

  Wersji językowych niech robią ile chcą byleby tylko nie ograniczali wyboru.

  Grając tyle lat i znając gry z dobrym polskim dub'em w liczbie którą można pokazać jedną ręką tutaj również na polską wersję raczej nie spojrzę.

  Baldur's Gate 2, Gothic 1, Gothic 2, Wiedźmin 1, Wiedźmin 2, Wiedźmin 3 :cool::E


 10. Ładniejsze gry czyli GOW z tunelami co pół metra żeby ukryć doczytywanie i Horizion z draw distance 2m :E No ale jest HDR więc gra jest ładniejsza :E

   

  Problem to z pewnością będzie z NPCami. Mam tylko nadzieję, że wersja PC na tym nie ucierpi.

  Ucierpi, tekstury + skrypty no chyba, że CDPR tak bardzo kocha PCty, że będzie dodatkowe rzeczy robić i osobne buildy robić i osobno testować :E


 11. Ciekaw jestem polskiej obsady dubbingowej. W obecnym stadium gry na 90% wybiorę angielską ścieżkę, nie widzę mieszania polskiego z hiszpańskim naszego fabularnego kompana.

  No i już wiem, że czekam z wymianą obecnego sprzętu na premiere Cyberpunka :)

  W polskiej wersji hiszpański będzie zastąpiony ślunskim :E

×
×
 • Dodaj nową pozycję...