Skocz do zawartości

BladyPL

Forumowicze
 • Liczba zawartości

  3148
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  7

Ostatnia wygrana BladyPL w dniu 28 Lipca 2022

Użytkownicy przyznają BladyPL punkty reputacji!

Reputacja

1888 Excellent

3 obserwujących

O BladyPL

 • Tytuł
  homo sapiens

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. I tu przypomina mi się pewien miglanc, który twierdził, że jeśli tak się wyreguluje swój zegar biologiczny, żeby zamiast przed wyjściem do pracy, to robić dwójkę niedługo potem, jak się do niej przyjdzie, to wtedy ma się około 42 roboczogodzin rocznie płatnego .. robienia kupy. Cały tydzień płatnego s..... Nie tak jak te leszcze, co wypróżniają się w domu za darmo. To był mądry człowiek, mówię Wam ..
 2. Czytałem o takiej kuracji. Podobno jak się przesadzi, to kupa jest tak szybka, że czasem ciężko jest zdążyć ze zdjęciem spodni. Nie wspominając już nawet o majtkach
 3. Mało co jest już mnie w stanie zaskoczyć jeśli chodzi o dyletanctwo działów prawnych tych wielkich "komputerowych sieciówek"
 4. Mogli też napisać, że ziemia jest płaska, tylko co to zmienia. Jak już jakiś mongoł tam lubi wpisywać bez sensu paragrafy z KC to możesz im napisać, żeby się zapoznał z tymże samym KC a konkretnie art. 579 §1 i 2. Szczególnie 2. I załącz kopię maila do powiatowego rzecznika praw konsumenckich właściwego dla Twojego miejsca zamieszkania. PS: Opcja droższa - idź do jakiegoś radcy prawnego i za 100 PLN przygotuje Ci jakieś krótkie pismo na papierze kancelaryjnym. Zazwyczaj pomaga.
 5. I tu się zaczyna, ale i kończy historia. Było reklamować z "rękojmi" i miałbyś problem rozwiązany. Co prawda nadal przy pierwszym zgłoszeniu XKOM ma prawo wybrać sposób usunięcia usterki ( może też wysłać na naprawę gwarancyjną do producenta ) ale przy kolejnym zgłoszeniu traci już tę możliwość i musi robić to, co konsument wskaże. Także kolejne zgłoszenie rób już na rękojmi i zapomnij o gwarancji. O gwarancji sobie przypomnij wtedy, kiedy upłynie już okres związania rękojmią a producent w swej wspaniałomyślności udzielił gwarancji dłuższej niż 2 lata.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...