Skocz do zawartości

MOSSAD

Forumowicze
 • Liczba zawartości

  931
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Odpowiedzi dodane przez MOSSAD


 1. Różne "bronie" nosiłem i żadna nie jest idealna.

  Zarówno nożem, jak i pałką trzeba umieć się posługiwać. A żeby były dobre, muszą kosztować - na najtańszego Coldsteela parę stówek trzeba wydać. Tyle że zasięg kiepski, a obrażenia mogą napastnika nie zatrzymać od razu, a i tak zabić (potrzebne ci takie atrakcje?). Jak mnie grupka dresów chciała nawrócić, to kosy nawet nie wyciągałem.

   

  (...)

   

  Gaz - moim zdaniem najbliżej mu do środka idealnego (choć do ideału i tak daleko). Jest tani, ma duży zasięg, nie wymaga specjalnego przeszkolenia. Skuteczność jest jednak nierówna - jedni stracą wzrok na 30 min, innym to nie zrobi wielkiej różnicy - np. marines są trenowani na tę okoliczność. Skoro oni mogą ukręcić komuś łeb ze sprayem w oczach - potencjalny napastnik także.

   

  (...)

   

  W zasadzie podpisuję się pod wszystkim co napisałeś. Chociaż osobiście uważam, że gazu również należy nauczyć się używać bo bardzo łatwo samemu można się opryskać. Tym bardziej w chaosie otoczonym przez 7 osób. Prawda jest taka, że mało kto jest w stanie obronić się przed 7 napastnikami. Jedyna rozsądna rada to unikać miejsc i sytuacji, które mogą skutkować taką konfrontacją, a jeśli już do niej dojdzie to zdecydowanie lepiej jest oddać to o co napastnicy proszą lub uciekać jeśli jesteś wystarczająco szybki lub masz gdzie.

  W pewnych sytuacjach jeśli odniesiesz wrażenie, że napastnicy są frajerami, którzy są jedynie odważni bo są w 7 możesz zaatakować prowodyra. Chociaż należy się liczyć z tym, że psycholi na ulicach jest chyba co raz więcej i z pozoru głupiej szarpaniny możesz dostać kosę. Duże znaczenie w tym wszystkim pęłni też pewność siebie, a tą zdobędziesz albo sam stająć się takim ulicznym kozakiem z kolegami, albo zapisując się na jakieś sporty walki.


 2. dostałem zaproszenie do tej bety, z czystej ciekawości chciałem zagrać jako fan Stalkera. Predkość ściągania 20kb/s ;P Podziękuję...

×
×
 • Dodaj nową pozycję...