Skocz do zawartości

JeRRy_F3D

Forumowicze
 • Liczba zawartości

  3912
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez JeRRy_F3D

 1. No nie róbmy jaj. a) TUF b) bez OC, to był jeden z najrozsądniejszych, wyważonych i racjonalnych wyborów. Dobry, chłodny, solidny. 80% userów i tak myśli o UV i schodzeniu z osiągów na rzecz kultury, a nie odwrotnie (kręcenie i żyłowanie). Do tego później wyszło, że OC, to tak naprawdę to samo co nonOC. Zatem trudno sobie robić wyrzuty z dobrego wyboru konstrukcyjnego (i dodatkowo rewelacyjnej ceny). Dziś paradoksalnie wychodzi na to, że najlepiej zrobili Ci, którzy wybrali najgorsze konstrukcję, bo... chociaż je dostali, albo dostaną (?) Jakiś absurd i szaleństwo. Zły wybór = dobry wybór, dobry wybór = zły wybór? Jakaś masakra ;).
 2. JeRRy_F3D

  Cyberpunk 2077

  Też zamówiłem. A tutaj, jak nierozumiejąc tematu bierzemy się za ocenę / reckę.
 3. JeRRy_F3D

  3200 vs 3600

  Bo przy pytaniu "czy będzie przyrost" - odp. = będzie. Przy pytaniu "czy opłacalna?" (przyrost vs cena / dopłata) - odp. = nie. Ale są ludzie, którzy wyciskają "dla sportu" każdą kropelkę "soku wydajności". Zakręcą GPU i VRAM o kilka fps, coś undervoltują, pogonią cepa, pogonią ram i mają fun. Ale dla zwykłego zjadacza gier przyrost jest "nieopłacalny". No chyba, że robisz sprytny myk (typu sprzedajesz 3200MHz za cenę 3600MHz), to... dlaczego nie? Lepiej mieć, niż nie mieć. Ale bulić np. x2 kasę za kilka % fps - IMO nie warto.
 4. JeRRy_F3D

  Red Dead Redemption 2

  caleb - google i YT w remoncie?
 5. O aż taką strategię i przebiegłość AMD nie podejrzewam. Mają zadyszkę i językiem na brodzie rzutem na taśmę wypuszczają BN. Za to nv rozpasana w swojej hegemonii na rynku dała dupy (albo wywiad przemysłowy zrobił swoje i wiedzieli, co się święci). Tak czy inaczej wypuścili karty przedwcześnie. Czy to z obawy, czy to z olewactwa. Mamy kumulację nieudacznictwa marketingowego i chaos rynkowy. Niemniej... jest z tego dym.
 6. JeRRy_F3D

  9600kf vs 10400f

  No imo nie. "Szybkość" to nie wszystko. Liczy się ogólna wydajność i nakarmienie GPU. 6/6 vs 6/12... (?) Ja postawiłem na 6/12 10400 (przechodząc z 4/8 i 6700K). Nawet, gdyby nie było. Ma przed sobą za jakiś czas obecnie funkcjonujące cepy 10/20. To już jest spory margines bezpieczeństwa dla Z490.
 7. Pytanie ciut z d00pci. Zależy do czego? Do grania wariant A, do pracy wariant B.
 8. To też jest pewnego rodzaju kuriozum obrazujące "patolę" rynku (CAŁEGO). Ktoś (nv) się czymś chwali, dudni o tym i obiecuje, za tym idą recki (ytuberzy), za tym idą papierowe premiery i sprzedaż w sklepach produktu, który zaczynający tę całą zadymę (nv) "już" (jeszcze przed premierą) nie produkuje. Co tu się odpierdala (?) spytam delikatnie.
 9. JeRRy_F3D

  AMD NAVI

  Mam dokładnie to samo, co nie zmienia faktu, że nie każdy tak ma. Są tacy, co mają wywalone, są tacy co nie kumają i tylko byle wykresik bencha spuszcza im smycz zakupu i... SUPER. Cokolwiek i ktokolwiek spowoduje, że kurteczce z nv zafalują poślady ma u mnie bro. Paradoksalnie kibicuje AMD, aby... nv przestała się na mnie odlewać (np. takimi premierami jak 3080).
 10. JeRRy_F3D

  Red Dead Redemption 2

  Takich tytułów się nie sprzedaje. Przeszedłem fabułę. Online nie tknąłem i czekam na... 3080, by znów zagrać.
 11. JeRRy_F3D

  Red Dead Redemption 2

  Na ps4 nie ma problemu, bo dostajesz co dali i... grasz. Na PC masz wybór, więc gmerasz. Jeżeli to boli, to zapomnij o tym. Zrób to co na ps4. 1x klik w opcje = low (czy med). Nie wnikasz w to "co by tu zamieszać" i grasz. Nie widzę problemu. Nie wiń wer. PC za mnogość możliwości ustawień. Jeżeli Cię męczą - nie ustawiaj. Graj na jakimkolwiek autoprefsie z automatu i tyle. Masz wtedy ps4 i jego prostotę.
 12. Hej wszystkim, Od zawsze mam stareńkiego SB na PCI + front panel w zatoce 5,25 (do którego bardzo się przyzwyczaiłem). Front panel z kartą łączy taśma (jak stare ATA) Leci do mnie mobo Z490 bez PCI Więc przyjdzie się pożegnać z frontpanelem. Czy są jakieś wersje SB na PCIe, które pozwolą taki stary front SB zapiąć?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...