Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum PC LAB

Szanowny Użytkowniku,

Informujemy, że za 30 dni tj. 30 listopada 2024 r. serwis internetowy Forum PC LAB zostanie zamknięty.

Administrator Serwisu Forum PC LAB - Ringier Axel Springer Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie: wypowiada całość usług Serwisu Forum PC LAB z zachowaniem miesięcznego okresu wypowiedzenia.

Administrator Serwisu Forum PC LAB informuje, że:

  1. Z dniem 29 listopada 2024 r. zakończy się świadczenie wszystkich usług Serwisu Forum PC LAB. Ważną przyczyną uzasadniającą wypowiedzenie jest zamknięcie Serwisu Forum PC LAB
  2. Dotychczas zamowione przez Użytkownika usługi Serwisu Forum PC LAB będą świadczone w okresie wypowiedzenia tj. do dnia 29 listopada 2024 r.
  3. Po ogłoszeniu zamknięcia Serwisu Forum od dnia 30 października 2024 r. zakładanie nowych kont w serwisie Forum PC LAB nie będzie możliwe
  4. Wraz z zamknięciem Serwisu Forum PC LAB, tj. dnia 29 listopada 2024 r. nie będzie już dostępny katalog treści Forum PC LAB. Do tego czasu Użytkownicy Forum PC LAB mają dostęp do swoich treści w zakładce "Profil", gdzie mają możliwość ich skopiowania lub archiwizowania w formie screenshotów.
  5. Administrator danych osobowych Użytkowników - Ringier Axel Springer Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zapewnia realizację praw podmiotów danych osobowych przez cały okres świadczenia usług Serwisu Forum PC LAB. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce Prywatności

Administrator informuje, iż wraz z zamknięciem Serwisu Forum PC LAB, dane osobowe Użytkowników Serwisu Forum PC LAB zostaną trwale usunięte ze względu na brak podstawy ich dalszego przetwarzania. Proces trwałego usuwania danych z kopii zapasowych może przekroczyć termin zamknięcia Forum PC LAB o kilka miesięcy. Wyjątek może stanowić przetwarzanie danych użytkownika do czasu zakończenia toczących się postepowań.

rebs

Forumowicze
  • Liczba zawartości

    153
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Odpowiedzi dodane przez rebs


  1. Wstrzymaj się jeszcze ten tydzień czy tam ile możesz, co chwila są gdzieś jakieś promocje na te karty (pomijam wzrost cen i drożejącego dolara :lol2:). Pod 3600 piękna sprawa a kartę zapewne kupisz na długi czas. Zawsze 960 też możesz popchnąć ze te X zł.

     

    Właśnie mam wrażenie, że to ostatni dzwonek na kupno, bo wszystko będzie lecieć w górę, ta 1660 i tak wygląda nieźle, bo aktualnie chyba tylko na x-kom jest w tej cenie (mała promka)

    Poza tym, po kupnie nowej karty w sumie będę mieć starego pc do sprzedania i mam nadzieję, że uda się coś za niego zgarnąć (i5-4460, gtx 960, silentium 500w bronze, ram hyperx 8gb, h81m-p33, gladius) - w zasadzie tylko dysku brak


  2. Hej,

     

    rozglądam się za nową kartą graficzną do 1k z 6-8Gb pamięci.

     

    Aktualnie wszystko wskazuje na PNY GeForce GTX 1660 SUPER Single Fan (1040), jako najlepszy wybór.

     

    Z góry zakładam, że lepsze wersje typu Gigabyte GeForce GTX 1660 SUPER GAMING OC odpadają, ze względu na cenę (tu 1300, a max 1000 z małym naciągnięciem)

     

    Pytanie brzmi, czy jeden wentylator wystarcza w tego typu kartach,

    czy może nie próbować na siłę 1660 super i zejść niżej biorąc coś tańszego byle zrobić teraz upgrade np. jakiś rx570 za około 700zł?

    powiedzmy na rok, żeby przewinąć nowe tytuły jako tako, a później kupić coś konkretnego?

     

     

    Reszta podzespołów: r5 3600, silentium 750w gold, msi b450 toma max, Crucial 3000/15 2x8GB, silentium regnum 2x fan przód i 1x tył

     

    Aktualnie mam 960 2Gb, która ewidentnie nie daje już rady i mocno ogranicza resztę zestawu (chociaż wieśka 3 jeszcze uciągnęła :P).

     

    Dzięki


  3. Hej,

     

    sprawa wygląda tak, że mam ciśnienie, by udostępnić wi-fi dla innych urządzeń w domu (na którym będzie śmigane wszystko, od netflixów na tv, tel etc.), które do tej pory miałem wyłączone :).

    Generalnie, żeby podczas grania mnie **** nie trafił, będę potrzebować routera z jakimś dobrym QoS.

    Aktualnie sprawdziłem sobie połączenie funbox'a 2.0 (LAN) + jakiś badziewny totolink (WAN), więc konfigurację sobie ogarnę [chyba, to co mam działa].

    Problemem jest, że QoS na tym totolinku jest tragiczne (tylko szerokość łącza), polecilibyście może jakiś sprzęt z nie najwyższej półki, który mi pozwoli na wystarczającą konfigurację?

     

    ps. zakładam, że od funboxa raczej nie ucieknę, bo leci z niego jeszcze tv + tel

     

    Dzięki


  4. - obecna mysz: Roccat Savu

    - powód zmiany gryzonia: wydaje mi się, że przez jej niską wartość maksymalną ruchu zaczyna wariować, gdy robię szybką 90++

    - rozdziałki w grach: CS:GO - 1024x768, teraz monitor 19', ale będzie upgrade całego sprzętu >> monitor 24' więc 4:3 1280x960 lub 1280x720

    - DPI: 400

    - czułości w grach: 2.1 (prawdopodobne zejście w dół do około 1.8-1.9)

    - czułość w Windows: 6/11

    - gram w: głównie Cs (95%), sporadycznie w LoL

    - podkładka: na razie ss qck 32x27, będzie zmiana na większą, ale też tego typu [materiałowa]

    - ilość przycisków: dwa boczne z lewej strony wymagane, jeśli więcej > ok, ale prawdopodobnie nie bedą używane

    - budżet: myślę, że za 250 zł powinienem znaleść jakiś wystarczający sprzęt, ale zawsze, im taniej, tym lepiej

    - chwyt: low claw-grip / palm/claw >>> palm z palcami lekko uniesionymi, tak, że tylko opuszki dotykają przycisków, jednak brakuje sporo do typowego claw-grip'u

    - uwagi: rozglądam się za myszką, która udźwignie przynajmiej 5m/s, by znów nie *denerwować się* i wymieniać ponownie z tego samego powodu, preferuję myszki profilowane pod standardowo prawą rękę, nie chce jakiejś pod mmo z 30 przyciskami na kciuku, Zowie odpada ze względu na brak oprogramowania

×
×
  • Dodaj nową pozycję...