Skocz do zawartości

PrzemkoUSS

Forumowicze
 • Liczba zawartości

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Odpowiedzi dodane przez PrzemkoUSS


 1. Jest jakakolwiek możliwość (wiem - znaleźć kogoś kto prowadzi firmę o odpowiednim profilu działalności) ale po za tym. Nie wiem czy dobrze pamiętam ale pewien czas wstecz widziałem firmę, która proponowała właśnie taką usługę jest coś takiego?

   

  Wróciłem do zawodu, który wykonywałem parę lat wcześniej przy czym miałem otworzoną działalność zamknąłem po trzech latach i działałem jako freelancer rozliczenie na podstawie rachunku do umowy aczkolwiek pojawili się klienci biznesowi warunkiem jest wyłącznie fvat, a póki co nie opłaca mi się otwierać firmy ze względu na większy zus (ok 1 tys). Jeszcze nie pora, a nie chcę się w długi z ZUSEM wrobić. W biznesie równie bywa dziś jest, jutro nie ma.


 2. Słyszałem już z parę lat wstecz, że BlackBerry poprzez wbudowany komunikator, gdzie wiadomości przechodzą przez ich serwery jeżeli się nie mylę są do nienamierzenia, określenia odbiorcy prawda to? Tak mi się temat nasunął, akurat myślałem o BB i przypomniałem sobie, że kiedyś miałem się już o to zapytać. Osobiście wątpię w to, w dobie technologii.


 3. Witajcie

   

  Potrzebuję wirtualny dysk, na którym będę mógł założyć osobne foldery dla poszczególnych klientów i udostępnić każdemu z nich dostęp bądź link, aby mógł do niego wrzucać pliki niezbędne do pracy. Ważne, aby drugi klient nie miał dostępu do nie swojego folderu.

   

  Myślałem nad DROPBOXEM, ale nie wiem czy po utworzeniu folderów i udostępnieniu linku każdemu z klientów link ten będzie stały tj. za każdym razem, będzie mógł wejść do folderu za pomocą pierwotnego linku i czy będzie mógł udostępniać na nim swoje materiały.

   

  Możecie mi coś polecić?

×
×
 • Dodaj nową pozycję...