Skocz do zawartości

marko125-91

Forumowicze
 • Liczba zawartości

  3540
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez marko125-91

 1. marko125-91

  Motoryzacyjna Blabla

  Dopóki miałem 3 urządzenia wpięte w sieć, tani router do 150zł spokojnie sobie radził. Jak jednak tych urządzeń zrobiło się kilkanaście, to trzeba było kupić inny router. Stabilne to już nie było i o ile tylko jakieś problemy z pingiem czy transferami, a tu router umierał całkowicie.
 2. marko125-91

  Auto do 10k

  Astra i Vectra to dwa różne segmenty aut. Zastanów się najpierw nad wielkością auta. Miejskie auta będą tańsze w utrzymaniu niż coś wielkości Vectry
 3. marko125-91

  Motoryzacyjna Blabla

  Może być. Swoją w sumie sam niosłem przy przeprowadzce
 4. marko125-91

  Motoryzacyjna Blabla

  U mojej mamy czasem delikatnie się przesunie, u mnie w zasadzie ten sam model bez maty przesuwał się po kilka cm w każdą stronę. Z matą ani drgnie. Znajomi też mają slim i u nich bez maty były minimalne przesunięcia, z matą za to jest tragedia. K*rwa! odkręciłem nie te śruby!
 5. marko125-91

  Motoryzacyjna Blabla

  Bo nie zawsze będzie chodzić. Tak samo jednym na macie antywibracyjnej skacze jeszcze gorzej niż bez, gdzie u mnie rozwiązała całkowicie problem i teraz wszystko skacze na pralce no i moja jest 41,5cm. Z bębnem racja.
 6. marko125-91

  Motoryzacyjna Blabla

  No a ja nawet nogi nie mogłem wsunąć, a co dopiero 4 litery przecisnąć A żeby mu kiedyś akumulator się rozładował! Przynajmniej już wiem, po co zdalne sterowanie samochodem w pilocie! Czekać, aż wejdzie do powszechnego użytku
×
×
 • Dodaj nową pozycję...