Skocz do zawartości

Áltair

Forumowicze
 • Liczba zawartości

  5790
 • Rejestracja

Reputacja

60 Excellent

6 obserwujących

O Áltair

 • Tytuł
  Uzależniony od forum

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Takie numery tylko u Atora. I mam nadzieję, że u Atora pozostaną. Nie wierzę, że to się stanie, nawet jeśli mamy Kaczogród u władzy.
 2. Áltair

  [TXT][IMG]Dowcipasy - seria n

  Facet kładąc się spać usłyszał w swoim garażu złodziei. Zadzwonił więc na policje. Niestety pan policjant przez telefon powiedział mu, że nie mają w tej chwili żadnego wolnego radiowozu. Zdenerwowany mężczyzna rozłączył się, po czym zadzwonił za chwilę ponownie i mówi policjantowi: - Ja w sprawie tych złodziei w moim garażu. Nie spieszcie się już, zastrzeliłem ich, leżą w garażu. Po dosłownie 3 minutach na posesje zajechały 4 radiowozy, antyterroryści, karetki….. Złodziei oczywiście złapano. - Przecież mówił pan, że ich zastrzelił! - A wy mówiliście, że nie macie wolnego radiowozu...
 3. Co innego jak szczepisz dziecko czy siebie szczepionką znaną już od kilkudziesięciu lat, a jakimś szajsem powstającym kilka miesięcy w wyścigu o kasę, gdzie nieznane są skutki uboczne.
 4. Niech spadają na drzewo. Mam dość już tej szmaty na twarzy. W kółko wysypka, swędzenie nosa i w nosie, już 20 minut po założeniu maski, mimo że sterylnie ubieram i na wymytą twarz. Muszę wąchać swój wilgotny syf, zwłaszcza jak trzeba podbiec szybciej do autobusu. Współczuję ludziom w okularach. Jak wyżej napisane - z nudów ludzie robią dzieci. Chyba że będą woleli obecne rozrywki, jak internet i gry. A bieda właśnie sprzyja rozmnażaniu się. Bogate rodziny i kraje mają mniej dzieci.
 5. Czy od marca ktoś widział w ogóle w autobusach kanary?
 6. Ale to tylko badania na płodach. Ciąże przerywano.
 7. W mediach mówią już o trzeciej fali na wiosnę 👾
 8. Możesz dostać na chodniku oponą, która odpadnie od samochodu
×
×
 • Dodaj nową pozycję...