Skocz do zawartości

Áltair

Forumowicze
 • Liczba zawartości

  6389
 • Rejestracja

Reputacja

272 Excellent

6 obserwujących

O Áltair

 • Tytuł
  Uzależniony od forum

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Pewnie ci ludzie powiedzieli coś w stylu, że rachmistrz ma spadać na drzewo i więcej nie dzwonić, bo nie zamierzają się wcale spisywać.
 2. Pewnie nikt się nie orientuje, ale zapytam. Czy w tych dziadowskich testach z Biedronek czy Lidlów trzeba koniecznie brać krew z palca? Nie może to być odkażone ramię?
 3. Najwyraźniej odmowę personalną uznają jako wykroczenie. To trochę jak z listem. Jak leży na poczcie, to ma się bodajże 14 dni na odbiór (7 dni i potem powtórne zawiadomienie - nie pamiętam dokładnie, bo zawsze odbieram od razu), analogicznie do spisu przez internet, ale jak listonosz przyniesie list do domu i odbiorca odmawia, to ten list już jest zabierany.
 4. Kara nie za brak czasu, ale kara za "nie chcę się spisywać".
 5. Takie coś udało mi się znaleźć. Półmaraton Poznań tylko dla w pełni zaszczepionych (2 dawki) https://biegowe.pl/2021/07/bedzie-13-pko-poznan-polmaraton-pobiegna-tylko-zaszczepieni.html?fbclid=IwAR03SIWJVAY8j_uJ_5jVAYJeox4x6BoxDex_mPGUJQXoWFl_kF4aYTQcZTE
 6. Zależy jak jest to liczone. Do jednego wirusa można dodać wszystkie jego dotychczasowe mutacje. Także za zagrożenie mogą uchodzić wirusy zwierzęce zdolne do przeniesienia się na człowieka albo niepatologiczne wirusy u zdroqwego człowieka, ale niebezpieczne u osłabionego. W płucach każdej osoby stale jest ok. 174 gatunków wirusów. Podaje się, że samych wirusów pasożytujących na ssakach może być 320 tys.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...