Skocz do zawartości

Kaiketsu

Forumowicze
 • Liczba zawartości

  11178
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Ostatnia wygrana Kaiketsu w dniu 21 Czerwca 2022

Użytkownicy przyznają Kaiketsu punkty reputacji!

Reputacja

2305 Excellent

O Kaiketsu

 • Tytuł
  Uzależniony od forum

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Ja bym dał awaryjnie kominek. Raz, że podnosi wartość domu, a dwa, że chrust to od biedy pójdziesz i z lasu zawiniesz. U siebie nie robiłem, bo skąpię na wszystkim. Ale pewnie zrobię w docelowym domu.
 2. Aha, w tym sensie. To się zgadzam, słabiutka jest teraz. Tak sobie kminię, że jeśli za parę lat ruscy nie najadą i sytuacja się ustabilizuje, to gaz powinien jednak zacząć tanieć (bo nowe domy już nie będą podłączane do sieci gazowej, przemysł też ma dość zmienności). Ale do 2027 na bank będzie w Polsce drożeć przez taryfy. Prąd natomiast będzie na 100% drożał do 2050 o ile czegoś nie zmienią w systemie handlu emisjami w EU. Różnie jeszcze może być, ale ogólnie loteria: jeden rok lepsza jest pompa ciepła, w drugi kocioł gazowy... w sumie najlepiej mieć obie I tak zamierzam mieć docelowo W tym roku PC mogą już nie drożeć mocno, może nawet zaczną tanieć, bo chętnych pewnie będzie dużo mniej, niż w 2022.
 3. Warszawa, pellet 1700-1800 z certyfikatem za tonę, 1200 bez. Chociaż można i za 1100 kupić np https://www.olx.pl/d/oferta/certyfikowany-pellet-drzewny-6-mm-a1-CID628-IDSxmc9.html?reason=extended_search_extended_distance Co przez to rozumiesz? G12 - G12w jest przecież nadal, tylko w 2023 stała się mało atrakcyjna.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...