Skocz do zawartości

Isharoth

Forumowicze
 • Liczba zawartości

  5346
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Zawartość dodana przez Isharoth

 1. Update 11.0.0. W końcu można wysyłać screeny na telefon/PC. Nintendo - small indie company.
 2. Byłoby dla nich ważne, gdyby nie to że ludzie są w tym strasznie niekonsekwentni. Jeśli ktoś z mojej opcji politycznej ma dziadka z Wehrmachtu to wszystko jest ok. Natomiast jak ktoś z przeciwnej opcji politycznej też ma takiego dziadka... uuu, to już jest niedobrze. Wtedy będzie to mój główny argument w dyskusjach o polityce, bo jestem prostym człowiekiem i nie znam się na niczym na tyle, żeby stworzyć jakiś bardziej sensowny argument. - wydaje mi się że właśnie w ten sposób rozumują tacy ludzie.
 3. To dlatego takie wysokie te konsole.
 4. A partia rządząca jest dobra w wyciąganiu tych najgorszych cech z narodu.
 5. Nie jest gotowe i jeszcze długo nie będzie. Polska inteligencja jest represjonowana od długich lat. Po komunie zamiast się odbudować, wchłonęliśmy na raz całą popkulturę, gdzie skrajnie głupi i prości ludzie są autorytetem dla innych. Nie wierzycie? To zobaczcie jakiego typu muzyka jest w Polsce najpopularniejsza, kto ma posłuch w serwisach społecznościowych, w szczególności YouTube, zobaczcie jak ludzie odnoszą się do mądrzejszych od siebie. Widzę to na co dzień, ponieważ nieco się tym interesuję i lubię obserwować sposób w jaki funkcjonuje społeczeństwo. Uzyskanie dyplomu też o niczym nie świadczy, ponieważ jest studia są dziś bardzo powszechne i były przez lata traktowane jako droga do zapewnionej dobrej przyszłości, co nie dość że jest błędne, to jeszcze zmniejsza standardy nauczania. Tu znów - jak ktoś nie wierzy to niech zobaczy sobie chociaż "śmieszne filmiki" jak studenci zachowują się na zajęciach prowadzonych zdalnie. Do tego PiS cofnął mentalnie sporą część narodu o kilkadziesiąt lat, robiąc im pranie mózgu przez media, które ma w swoich rękach. To jeszcze nie koniec. Czuję, że za niedługo może zaboleć nas wszystkich. Przypuszczam, że gdyby nie Ziobro, to Morawiecki odpuściłby sobie to weto. Niezależnie czego PiS teraz nie zrobi, będzie źle. Jak partia się rozpadnie, to szybciej stracą władzę i mimo że nikt dziś raczej w to nie wierzy, to istnieje dla nich realne zagrożenie że staną przed Trybunałem Stanu za liczne przestępstwa i bezprawną zmianę ustroju. Zanim ktoś napisze, że nie zostaną rozliczeni, niech najpierw przyjrzy się "dorobkowi" i przestępstwom ludzi z poprzednich partii, a teraz porówna ich z PiS. Z kolei jak dojdzie do weta, też będzie bardzo źle, ponieważ nasza gospodarka jest zrujnowana przez durne przepisy i system podatkowy zniechęcający większość ludzi do działania, służba zdrowia jest mocno niedofinansowana, do systemu emerytalnego trzeba dopłacać, a przyrost naturalny jest coraz mniejszy. W najgorszym wypadku wszystko się załamie i czeka nas długotrwała bieda. PiS jest obecnie między młotem, a kowadłem, przez co jest bardzo niebezpieczny i nieobliczalny. To co piszecie o wchodzie, to po prostu cechy społeczeństw kolektywnych. Mają one swoje zalety np. poczucie odpowiedzialności wobec społeczeństwa (noszenie maseczek kiedy jest się chorym, żeby nie zarażać innych, zamiast robić na złość "bo nikt mi nie będzie nakazywał), jak i wady, o których piszecie. Niemniej nie ma to za wiele wspólnego z Polską. Polska nie jest kolektywistyczna, bo przyjęła indywidualizm z zachodu. Przy czym kolektywizm nie zawsze oznacza od razu komunizm, a indywidualizm nie zawsze oznacza swobodne społeczeństwo.
 6. Isharoth

  Cyberpunk 2077

  Chyba jednak na GOGu kupię. Ale cyfrową, bo od jakiegoś czasu zrezygnowałem z pudełkowych wydań gier na PC - po prostu nie ma sensu ich kupować, a moja kolekcja i tak nie wygląda jakoś szczególnie ładnie.
 7. Wątek do dyskusji na temat najnowszych aktualizacji Windows 10. Problemy, opinie, porady. Pierwszy post będzie aktualizowany z każdym kolejnym dużym update. ===================================================================================================================================== Posty dotyczące poszczególnych wersji: 2004: Strony 1-8 20H2: Strony 9- ===================================================================================================================================== Aktualna wersja: 20H2 Kompilacja: 19042.630 Data wydania aktualizacji: 20.10.2020
×
×
 • Dodaj nową pozycję...