Skocz do zawartości

center78pl

Forumowicze
 • Liczba zawartości

  283
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez center78pl

 1. Zobaczymy po czasie jak będzie (dzieci na tydzień wyjechały), w pracy mam Endorfy 200 Solid bez wentylatorów od frontu i wystarczy raz na miesiąc przeczyścić. Skoro @Send1N zawitał do wątku to może doradzi odnośnie wentylatora na górę obudowy?
 2. A nie jest tak że koszyk w klatce koliduje z wentylatorem? Na siłę to można jeden dysk dać.
 3. Wiesz, karta dźwiękowa zasilana przez molex, dyski HDD (wystarczy delikatnie ruszyć i już wyskakują z tacki) sztywne kable zasilacza i ledwo się wszystko zmieściło w piwnicy. Może przez to wentylator (montaż w piwnicy) kręci około 1150 obrotów (reszta poniżej 850 obrotów). Fluctus odłączony z LED (przeszkadza w nocy od frontu) tylko chłodnica świeci. Do sterowania paskami LED w obudowie już się przyzwyczaiłem (chyba taki sam system co w 802). Z przodu przy piwnicy jest wycięcie, mogli dać dodatkowo atrapę aby ładnie to zamknąć. Front obudowy nawet spoko ale wolę na przyszłość to co jest w BQ 802. Nie wiem jak to się stało ale brakuje jednej blaszki w kablu od zasilacza co idzie do pcie w płycie głównej. Ale chyba to nie problem. Płyta główna ma tylko jedno złącze na wyciąg powietrza z góry obudowy, myślałem że wentylatory fabryczne (z frontu na top) da się razem połączyć a tak muszę jeszcze jeden dokupić.
 4. Shadow Base zakupiona, ogólne wrażenie na bardzo duży plus, chociaż nie które rzeczy mnie zaskoczyły. Jeden stary wentylator zamontowany na dole.
 5. Poszukuje nowej obudowy, płyta główna ATX, dwa dyski HDD, reszta podzespołów w sygnaturze. Najbardziej zależy mi aby był bardzo łatwy dostęp do czyszczenia filtrów. Obudowa typu MESH? Czy kwota 500PLN wystarczy?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...