Skocz do zawartości

Torricelli

Forumowicze
 • Liczba zawartości

  92
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

O Torricelli

 • Tytuł
  Dyskutant
 1. Jednak wysłałem swoją aplikacje, najwyżej nie spełnię wymagań formalnych = nie wpiszą mnie na listę kandydatów. Jak pracowałem jako młodszy informatyk, miałem wpisane ogólnie w zakresie obowiązków: Informatyczne wsparcie Sekcji oraz Oddziału. w tym tworzenie aplikacji oraz skryptów wraz z ich dokumentacją W ofercie pracy napisane jest cyt.: minimum roczne doświadczenie w zakresie analizy danych Niestety bardzo to trudno udowodnić, przy tak ogólnym zakresie obowiązków. Zwykle pracodawcy piszą jak najbardziej ogólnie, żeby potem można więcej zrzucić na pracownika. Wracając do tematu, tworząc cyt. tworzenie aplikacji oraz skryptów - muszę uszeregować / posegregować dane żeby wyniku otrzymać żądany efekt, potem efektem jest dokumentacja :) Pozdrawiam wszystkich.
 2. Czyli nie spełniam wymagań formalnych zawartych w ogłoszeniu, trudno dziękuje tobie za odpowiedź. Do dzisiaj jest termin aplikowania (data stempla pocztowego). Cóż wygłupiłbym się, praca analityka kryminalnego jednak nie dla mnie.
 3. Sprzedam kartę AMD 7850 2 GB [Warszawa] za 120 zł + koszt wysyłki link do zdjęć: Zdjecie 1 Zdjecie 2 Zdjecie 3 Karta grafina jest w 100% sprawna udzielam 14 dniowej gwarancji rozruchowej. Mozliwa wysyłka paczkomatem lub pocztą polską. Kontakt na PW
 4. Odkopuje swój stary temat, mam pytanie czy ten opis pasuję do analizy danych: Cyt.: jeden skrypt był generator metadanych, najprościej ujmując, miał on zaczytać dane z plików tekstowych sztywno zdefiniowanych katalogach, przypisać do odpowiednio zadeklarowanych zmiennych następnie wyszukać w nich odpowiedni ciąg znaków (zapisanym w innym pliku tekstowym) oraz zamienić go na żądany ciąg. Po uruchomieniu skryptu powstawały pliki: metadata.rdf, publication.properties zawierający dane / informacje niezbędne do otwarcia publikacji w wersji cyfrowej (format DJVU), dzięki czemu można było poprawnie indeksować publikacje po żądanym kryterium wyboru (tytuł, autor, rok publikacji, wydawnictwo). Jak sądzicie? Czekam na wasze opinie?
 5. Witam, mam pytanie, ogłoszeniu o pracę jest napisane: minimum *** doświadczenie w zakresie analizy danych; Mam doświadczenie w obszarze, cytuje: tworzenie aplikacji oraz skryptów wraz z ich dokumentacją. Były to skrypty głównie operujące na plikach, zawierające różne nazwy (dane)na których trzeba było wykonać rożne operacje np. nazwy katalogów, dodać nawias z numerem katalogu z danego przedziału. Przykładowo, przed numerowaniem: Nowy folder rdf folder ower folder Po numerowaniu nazwa wyglądała tak: Nowy folder (1) rdf folder (2) ower folder (3) Czyli według mnie to jest pewnym sensie analiza danych. Wiem, że to zależy od interpretacji osoby weryfikującej ale jak wy uważacie? Czekam na wasze opinie / sugestie.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...