Skocz do zawartości

Kowal

Forumowicze
 • Liczba zawartości

  53838
 • Rejestracja

Zawartość dodana przez Kowal

 1. Fakt, te odstępy w postach jak i w sygnaturkach niepotrzebne. Ale forum zyskało też dobrą funkcję, przy sygnaturce każdego użytkownika jest "X", klikając go można włączyć ignorowanie konkretnych sygnaturek
 2. Jak dobrze kojarzę ok. 360zł miesięcznie stawka wynosi w tym roku.
 3. Kowal

  Zakątek Yaba

  No w vagu tak dokładnie jest - pojedyncze drobne misfire nie powodują pojawienia się błędu, ale będą widoczne w blokach pomiarowych. Tylko jak pisałem nie wiem czy w Mercu też da się to tak sprawdzić. Błąd ja miałem jak mi jedna cewka (a miała niewielki przebieg) konkretnie bruździła przy odcince, pojawiał się check engine, błąd na vagu i odłączało cylinder
 4. Jest, w szczególności na Śląsku o czym pisałem wyżej. Dobre porównanie - wprowadzenie ograniczeń w Rudzie to właśnie takie nałożenie ograniczeń na jedno osiedle i to nie całe, a na co drugi blok.
 5. I link poruszający problem: https://dziennikzachodni.pl/twarog-maseczki-w-rudzie-ale-nie-w-bytomiu-idiotyzm-nowego-prawa-na-przykladzie-slaskiej-aglomeracji/ar/c1-15115800?utm_source=facebook.com&utm_medium=dziennik-zachodni&utm_campaign=fb-dz&fbclid=IwAR2LHbvG8_4SR9DgP4slchq2LWJHwbND2Adtdb299eGMqDj45kkM19YSrO4 Nie każdy może sobie zdawać sprawę bo nie każdy mieszka na Śląsku, ale ograniczenia w Rudzie to jest już absurd i to spotęgowany - Ruda Śląska jest miastem, które "otoczone" jest innymi miastami, jak większość pozostałych w aglomeracji. Setki tysięcy ludzi dziennie w taki czy inny sposób znajduje się w innym mieście (bez restrykcji bądź z) chociażby z powodu pracy w innym mieście.
 6. Bo jeśli mam wirusa, a mogę nawet o tym nie wiedzieć i zamknęli mi kino to wsiadam w auto i w 15 minut jestem w kinie w innym powiecie. To samo z siłownią i wszystkim innym co pozamykali. Nie, najlepiej by było jakby nie zamykali w ogóle. Na tym etapie jest to zupełnie bez sensu. Co z tego, że nie pójdę na siłownię jeśli zarażę kilka, kilkanaście osób w autobusie. Że o tych weselach nie wspomnę. Bo to jest dopiero groteska. Co zmieni fakt, że na jednym będzie się bawić 50 osób, a na innym 100? No kompletnie nic. Kolejny absurd weselny - pan młody jest z powiatu A, pani młoda z powiatu B. Wesele odbywa się w powiecie C. A i B są "czerwone". Ale wesele pełną parą na 180. Z obu powiatów kilku gości z koronką. Wszyscy się bawią jakby nic. Kolejny absurd - ograniczenia na Śląsku gdzie wyniki dodatnie to w głównej mierze przesiewowe badania górników. Dziwnym trafem głównie kopalnie, które kiepską przędą i nastroje są niespokojne Co z kopalniami JSW? A w KGHM? Tam nie ma chorych? Wprowadzają ograniczenia w powiecie na podstawie tych przesiewów kiedy ognisko jest zdiagnozowane i odizolowane. Po prostu absurd goni absurd.
 7. No tyle, że te lokalne (na poziomie powiatu) decyzje o zamykaniu czegokolwiek są totalnie pozbawione sensu.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...