Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum PC LAB

Szanowny Użytkowniku,

Informujemy, że za 30 dni tj. 30 listopada 2024 r. serwis internetowy Forum PC LAB zostanie zamknięty.

Administrator Serwisu Forum PC LAB - Ringier Axel Springer Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie: wypowiada całość usług Serwisu Forum PC LAB z zachowaniem miesięcznego okresu wypowiedzenia.

Administrator Serwisu Forum PC LAB informuje, że:

  1. Z dniem 29 listopada 2024 r. zakończy się świadczenie wszystkich usług Serwisu Forum PC LAB. Ważną przyczyną uzasadniającą wypowiedzenie jest zamknięcie Serwisu Forum PC LAB
  2. Dotychczas zamowione przez Użytkownika usługi Serwisu Forum PC LAB będą świadczone w okresie wypowiedzenia tj. do dnia 29 listopada 2024 r.
  3. Po ogłoszeniu zamknięcia Serwisu Forum od dnia 30 października 2024 r. zakładanie nowych kont w serwisie Forum PC LAB nie będzie możliwe
  4. Wraz z zamknięciem Serwisu Forum PC LAB, tj. dnia 29 listopada 2024 r. nie będzie już dostępny katalog treści Forum PC LAB. Do tego czasu Użytkownicy Forum PC LAB mają dostęp do swoich treści w zakładce "Profil", gdzie mają możliwość ich skopiowania lub archiwizowania w formie screenshotów.
  5. Administrator danych osobowych Użytkowników - Ringier Axel Springer Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zapewnia realizację praw podmiotów danych osobowych przez cały okres świadczenia usług Serwisu Forum PC LAB. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce Prywatności

Administrator informuje, iż wraz z zamknięciem Serwisu Forum PC LAB, dane osobowe Użytkowników Serwisu Forum PC LAB zostaną trwale usunięte ze względu na brak podstawy ich dalszego przetwarzania. Proces trwałego usuwania danych z kopii zapasowych może przekroczyć termin zamknięcia Forum PC LAB o kilka miesięcy. Wyjątek może stanowić przetwarzanie danych użytkownika do czasu zakończenia toczących się postepowań.

klopdi

Forumowicze
  • Liczba zawartości

    12
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Odpowiedzi dodane przez klopdi


  1. Witam,

    1. chciałbym się podpytać tutaj na forum czym się będzie różnił NAS od dysku zewnętrznego który mam podpięty pod router?

    Zależy mi na archiwizacji plików oraz szybki dostęp do filmów czy zdjęć. Jeśli chodzi o obecne rozwiązanie z routerem to niestety działa to dość wolno i trochę czasu minie zanim film się odpali.

    2.Czy NAS pod tym względem będzie działał szybciej?

    3. Dostęp do plików poza domem rozumiem że też jest możliwy? Taki film będę mógł obejrzeć pod warunkiem że łącze poza domem mi na to pozwoli i od tego będzie zależało w ile się otworzy?

    4. Potrzebuje około 4 TB miejsca na archiwizacje i obecne dokumenty - jakie dyski byście polecili oraz jak je połączyć RAID itp? Myślałem o całościowym budżecie 1500 zł na wszystko. Czy ma to w ogóle sens?

    Mój internet to UPC 150 Mb/s , wysyłanie - 10 Mb/s


  2. Ja po długoletniej przygodzie z konsolami od microsoftu w tym roku wybieram sony. Na X1 dla mnie nie ma kompletnie w co grać. Wszyscy zachwalają Forze pod niebiosa a jeżdżę ciągle tymi samymi trasami robiąc te same ulepszenia aut - nuda straszna. Jedyny minus konsol od Sony to pady które są okropne i w życiu się do nich nie przyzwyczaję


  3. Cały czas szukam telefonu i mam kilka pytań:

    1. Czy w Huwawei P30 pro działają usługi google - Maps, Google Pay itp? Czy jest szansa że nagle przestaną działać?

    2. Oneplus 7tpro - jak wygląda bateria w rzeczywistości bo na testach na YT szału nie ma w porównaniu z innymi.

     

    Ogólnie szukam telefonu do 3k i zależy mi bardzo na baterii, aparacie , fajny bajer to ekran 90hz i szybkości działania. Asus Rogphone w sumie spełnia wszystkie wymagania (może aparat ma trochę słabszy) ale jest to wielka kolumbryna. Do tej pory mam Galaxy Note 8 i bateria w nim to tragizm + jest nieporęczny. P30 pro chętnie bym przytulił ale boje się odłączenia usług googla.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...