Skocz do zawartości

musichunter1x

Forumowicze
 • Liczba zawartości

  2000
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

122 Excellent

8 obserwujących

O musichunter1x

 • Tytuł
  Uzależniony od forum

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. musichunter1x

  Offtopic o grach

  Racja, dwa kielichy stoją, a nie wiem który mój Jest gdzieś na tym forum temat tylko o soundtrackach? Trochę poszukałem, ale nie zauważyłem.
 2. Jestem bardzo ciekaw jak odnowią "Song of the Ancients/Fate", bo nie mogą tego zastąpić.
 3. Będziesz posuwał się do demagogicznych przykładów matki z dzieckiem? Akurat mam ciotkę, która od dłuższego czasu samotnie wychowywała dwójkę dzieci, obydwa ukończyły studia, a 500+ dostała tylko przez pół roku na jedno. Jak to możliwe że sobie poradziła? Miała wsparcia rodziny, ponieważ w jednymi mieście mieszka duża część tej gałęzi rodziny. Mój ojciec też ją wspierał, mimo że mieszkaliśmy w innym mieście, ponieważ dobrze wiodła się nasza "jednoosobowa" firma, a kilka lat temu jego brat otworzył swoją firmę.... Tak wychodzi się z biedy, poprzez silne więzi społeczne oraz przedsiębiorczość. Problem samotnych matek można rozwiązać w inny sposób niż ogólnospołeczne 500+, ale wsparcie samotnych matek nie kupuje tak skutecznie głosów jak plusy Jeśli nie odpowiada ci słowo "kupić" to wstaw: przekonać, zaślepic, omamić, przypodobać, ignorować wady...
 4. Przecież właśnie po to zrealizowali 500+, 13, 14 emerytury, żeby kupić ludzi myślących jak ty A że inne problemy można zamieść pod dywan, zadłużenie zrzucić na barki następnego pokolenia, pieniądze odebrać na śmieciach, podatkach, opłatach, inflacji to już mniejsza... Prawo ma coraz więcej haków w stosie papierów, ale co tam, 500 zł dali jak obiecali. Dobrobytu nie buduje się socjalizmem, umiarkowany socjalizm można przełknąć, gdy już dotarliśmy do stabilizacji gospodarki, zadłużenia itd...
 5. musichunter1x

  Half-Life: Alyx

  Zawsze możesz poszukać modelu, który łatwo się sprzeda, kupić używanego i sprzedać bez dużej straty Już znam HL.A z youtube, ale chciałbym na żywo doświadczyć ostatnich scen. Może kiedyś wydadzą na PS5 VR. Wcześniej narzekałem na HL.A, ale po roku doceniłem to co z tym zrobili.
 6. @MarcoSimone Rzeczywiście, nie potrzebnie przewinąłem wszystko, gdy zobaczyłem przepychanki. Teraz tylko upolować używaną sztukę. Mam już dość tej kosiarki intela.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...