Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum PC LAB

Szanowny Użytkowniku,

Informujemy, że za 30 dni tj. 30 listopada 2024 r. serwis internetowy Forum PC LAB zostanie zamknięty.

Administrator Serwisu Forum PC LAB - Ringier Axel Springer Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie: wypowiada całość usług Serwisu Forum PC LAB z zachowaniem miesięcznego okresu wypowiedzenia.

Administrator Serwisu Forum PC LAB informuje, że:

  1. Z dniem 29 listopada 2024 r. zakończy się świadczenie wszystkich usług Serwisu Forum PC LAB. Ważną przyczyną uzasadniającą wypowiedzenie jest zamknięcie Serwisu Forum PC LAB
  2. Dotychczas zamowione przez Użytkownika usługi Serwisu Forum PC LAB będą świadczone w okresie wypowiedzenia tj. do dnia 29 listopada 2024 r.
  3. Po ogłoszeniu zamknięcia Serwisu Forum od dnia 30 października 2024 r. zakładanie nowych kont w serwisie Forum PC LAB nie będzie możliwe
  4. Wraz z zamknięciem Serwisu Forum PC LAB, tj. dnia 29 listopada 2024 r. nie będzie już dostępny katalog treści Forum PC LAB. Do tego czasu Użytkownicy Forum PC LAB mają dostęp do swoich treści w zakładce "Profil", gdzie mają możliwość ich skopiowania lub archiwizowania w formie screenshotów.
  5. Administrator danych osobowych Użytkowników - Ringier Axel Springer Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zapewnia realizację praw podmiotów danych osobowych przez cały okres świadczenia usług Serwisu Forum PC LAB. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce Prywatności

Administrator informuje, iż wraz z zamknięciem Serwisu Forum PC LAB, dane osobowe Użytkowników Serwisu Forum PC LAB zostaną trwale usunięte ze względu na brak podstawy ich dalszego przetwarzania. Proces trwałego usuwania danych z kopii zapasowych może przekroczyć termin zamknięcia Forum PC LAB o kilka miesięcy. Wyjątek może stanowić przetwarzanie danych użytkownika do czasu zakończenia toczących się postepowań.

Tengo

Forumowicze
  • Liczba zawartości

    8
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Odpowiedzi dodane przez Tengo


  1. Witajcie,

    potrzebuję kupić sobie monitor 24 cale (sprawdzałem i 27 cale to jednak dla mnie za dużo także musi być ok. 24 cale). Monitor będę codziennie podpinał do laptopa w moim domowym biurze (do laptopa mam podpięte bezprzewodową klawiaturę i mysz). Przeznaczenie monitora to przede wszystkim praca biurowa (excel, telekonferencje, outlook, word, windows, etc.). Będzie to mój główny i jedyny ekran (ten laptopowy będzie wyłączony, nie potrzebuję dwóch ekranów). Teraz przez kilka tygodni używałem tego monitora (pożyczony):

    https://www.morele.net/monitor-dell-dell-u2415b-9900713/?gad_source=1&gclid=Cj0KCQjw-_mvBhDwARIsAA-Q0Q6NsrLMsZeyoVSItTUsI_bG6f3_byolX9h4uc0GUqYQUuvUbZ-eFZIaAm2SEALw_wcB

    i jestem bardzo zadowolony, ale pewnie byłbym zadowolony z każdego bo przez lata pracowałem na laptopie 15,6'' więc taka zmiana na 24 cale to jest dla mnie mega przeskok jeżeli chodzi o komfort. Natomiast w tym modelu lubię to że ma cieńką ramkę, bardzo elegancki wygląd i pełną regulację wysokości. Minusem jest brak kamerki (często jestem na telekonferencjach). Z tego co widzę to ten model ma 60Hz co chyba generalnie jest dosyć słabo. W każdym razie ja tego nie zauważyłem żeby coś było nie tak. Dziwi mnie też bo z tyłu monitora jest napisane że to jest LCD a w linku jest LED.

    Pracuję praktycznie zawsze w ciągu dnia. Mój laptop (nie wiem czy to ma jakieś znaczenie) to 15,6''  Dell Vostro 5568  i5-7200I/16GB/256+1000/10Pro FHD. Aczkolwiek pewnie w perspektywie 2 lat będę go wymieniał bo już ma p 6,5 roku. Zazwyczaj mam włączone oprogramowanie f.lux (lubię ciepłe barwy a mój laptop generalnie miał mega chłodne i nieprzyjemne kolory, więc zainstalowałem sobie f.luxa (jeszcze przed podpięciem monitora zewnętrznego).

    Podsumowując, potrzebuję monitora który jak najlepiej spełni następujące kryteria:

    - ok. 24 cale

    - regulacja wysokości pod kątem ergonomii

    - jak najlepsza ochrona oczu (często na koniec dnia mam zmęczone oczy)

    - elegancki wygląd i fajnie żeby podstawa nie zajmowała dużo miejsca na biurku

    - bardzo mile widziana wbudowana kamerka (teraz używam tej z laptopa wobec czego na telekonferencjach widać mnie od boku bo laptop stoi z boku monitora i to jest trochę słabe)

    - mile widziane głośniki

    - zgodny z moją specyfiką pracy (praca biurowa (excel, telekonferencje, outlook, word, windows, etc.))

    Nie mam ograniczonego budżetu, jeżeli warto dopłacić to dopłacę za dodatkową jakość, ale nie mam też potrzeby wyrzucania pieniędzy w błoto.

    Czekam na Wasze sugestie. Dzięki! :)

     

×
×
  • Dodaj nową pozycję...