Skocz do zawartości

Ghost54

Forumowicze
 • Liczba zawartości

  132
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

21 Excellent

O Ghost54

Ostatnie wizyty

269 wyświetleń profilu
 1. No cóż. nic tylko czekać aż pojawi się szczepionka I będzie można się przed tym zabezpieczyć.
 2. Że co? 😮 Konfederacja ma tylko 1 wadę tak naprawdę. Są za bardzo oddani religii. Tę tematykę powinni olać i byliby partią niemal perfekcyjną. To jedyni ludzie, którzy wierzą w wolność gospodarczą. Reszta by chciała Polaka doić podatkami...tfu...opłatami, jak to teraz ładnie się nazywa. Bycie członkiem danej narodowości również do czegoś zobowiązuje. Jeśli ktoś wyśmiewa I gardzi spuścizną dziejową narodu to, co to za "patriota". Zobacz, jak już teraz, takim jak ty, wyprano mozgi I próbuje się wmawiać, że nawet ci, którzy do ostatniej chwili walczyli z komunizmem w trakcie wojny czy po wojnie to...faszyści i bandyci. Polska flaga i godło są zastępowane jakimiś tęczowymi szmatami. Co ciekawe - mimo kodeksu karnego - profanacja naszej flagi uchodzi płazem, bo "to tylko wyrażanie emocji". A takie spalenie tęczowej flagi - gdzie podobno "to tylko tęcza nie mająca nic wspólnego z ideologią" - traktowane jest, jak największe świętokractwo. Postępowe lewactwo stara się wszystko postawić na głowie metodą małych kroczków. Ocknij się z tej nienawiści do wszystkiego, co nasze, zanim będzie za późno!
 3. Co to za głupoty znowu? Są środowiska, które się boją czy nawet ludzie którzy tak ,jak ty wstydzą się polskości (nawet "polacy" piszesz z malej litery), więc wolą, żeby inny nam mówili - "co i jak" . Gdy Niemiec czy Amerykanin dba o swoje to patriota, jak Polak - faszysta. Tak wyprano ludziom mózgi. Dawno nie czytałem większych bredni No, ale skoro wolisz, żeby tacy ludzie, jak Zandberg cię "rozkułaczali" z twojego majatku. Jak to on kiedyś stwierdził w sprawie likwidacji 30-krotnosci limitu emerytur? "Jeszcze weźmiemy się za tych krwiopijców". Normalnie Lenin XXI w. :)
 4. Tu nie chodzi o Polskę dla Polaków. musisz spojrzeć szerzej na temat. W Ameryce też nie chodzi o USA tylko dla Amerykanów.
 5. Z dwojga złego między nimi, a nawiedzeńcami od Zandberga, to to są przy najmniej ludzie, którym faktycznie zależy ma dobru kraju, a nie, żeby nasz kraj robił innym dobrze. Doszło do tego, ze w Polsce jak ktoś wywiesi flagę to od razu faszysta, a w USA, jak na ogródku ktoś ma flagę USA to "szacun i patriota". Tak właśnie postępowe lewactwo zaraziło umysły ludziom - wieczna walka o internacjonalizm I właśnie przez takie podejście to inni m.in. budują u nas swoje sklepy, a my biadolimy, że nie nie podbijamy innych rynków, bo boimy się wysunąć nosa, żeby nie zostać wyzwanym od nacjonalisto-faszystów. Cale lata wpędzania narodu w kompleks niższości.
 6. Nie mylta narodowców z włoskimi faszystami, bo to są dwie zupełnie różne sprawy. To efekt prania mozgów PRL I postępowej Lewicy, że każdy kto się z nimi nie zgadza to...faszysta, a jakże.
 7. A teraz wyobraźmy sobie, że tacy "odpowiedzialni" ludzie dostają prawo do swobodnego posiadania broni, jak w USA. Co ciekawe to często ta sama grupa społeczna - cheć posiadania borni + niepokalanawiara w spiski
 8. Astygmatyzm nie przeszkadza - wiem coś o tym :P alergia, no cóż. Jeśli łzawienie to czasem może być uciążliwe. Byłem na odczulaniu, więc już aż tak nie przeszkadza chociaż po latach powoli wraca. Operacja laserowa wygląda przerażająco - wkładają jakąś rurkę w oczodół. Poza tym nie każda wysoka dioptria może być leczona...
 9. Dlatego, ci którzy to robią raczej unikają bycia publicznym, a Konfederacja to JAWNA partia w Sejmie, a jakby byli faszystami to by została zdelegalizowana przez niezawisły sąd!
 10. Nawet, jak będzie i milion przypadków w Polsce to też będą pisać, że to spisek - ten typ tak ma. Tak, jak ze wspomnianymi płaskoziemcami. Im bardziej twarde dowody tym gorzej dla dowodów nadal
 11. Problem w tym, że konfederacja nie ma nic wspólnego z faszyzmem. Lata prania mózgów sprawiły, że narodowców traktuje się na równi z włoskimi faszystami W Polsce nie ma partii faszystowskich, bo są zakazane. Co ciekawe komunistyczna partie Razem, jakoś się toleruje...mimo zakazu totalitaryzmów.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...