Skocz do zawartości

Spl97

Forumowicze
 • Liczba zawartości

  12805
 • Rejestracja

 • Wygrane w rankingu

  10

Ostatnia wygrana Spl97 w dniu 22 Czerwca 2022

Użytkownicy przyznają Spl97 punkty reputacji!

Reputacja

2980 Excellent

O Spl97

 • Tytuł
  Zasłużony
 • Urodziny 02.06.1997

Ostatnie wizyty

85083 wyświetleń profilu
 1. Spl97

  Hogwarts Legacy

  Za niewinność , a tak na poważnie,za hurtową ilość multikont oraz pisanie z tych właśnie multikont.
 2. Spl97

  Hogwarts Legacy

  Albo też dostał perma jak w przypadku Odina.
 3. On miał tyle spraw,gdyż był i jest takim niewygodnym dla władzy. Druga sprawa,to jego biznesy,one mogły być nie do końca uczciwe (Fundacja Zbigniewa Stonogi i te sprawy - istnieje hipoteza,że mogła służyć jako pralnia pieniędzy).
 4. Stonoga to jest kontrowersyjny gość,a nie można zapomnieć o tym,że to on stał za upublicznieniem afery podsłuchowej,która była początkiem końca rządów PO-PSL. Można go nie lubić i myślę,że większość ludzi go zwyczajnie nie lubi,lecz jak doszło do wiadomości po wyborach w 2015 roku,że władzę obejmie PiS,niezwykle trafnie przewidział co odwali PiS obywatelom (m.in. to słynne zdanie - PiS będzie Wam r.... . .... aż kukle będą swędziały, z bólu...).
 5. Akurat Bąkiewicz z interesu z PiS-em miał i to nie mało kasiory .
 6. Zero specjalnie przed wyborami zamknął Stonogę,żeby Stonoga nie nadawał w swoich filmikach na PiS i Kościół . Zresztą Zero także Marcinkiewicza zamknął,bo podobno nie płacił alimentów na byłą żonę. Tu z kolei jest taka ciekawa historia z tą jego byłą żoną,kiedyś sama z siebie spowodowała wypadek po którym została kaleką...
 7. DLSS (2.x,na 1.0 to zupełnie inny temat) na Quality jakoś niezbyt bardzo obraz odbiega od tego co jest natywnie,ale na niższych trybach (Balanced,Performance itd.) jest zauważalna różnica w obrazie.
 8. Nie jeden myślał,że przy pierwszej lepszej aferze za rządów PiS własny elektorat ich wywiezie na taczkach . Czas pokazał,że bardzo się pomylono,elektorat PiS-u za każdym razem się "jednoczył" i PiS przez w zasadzie każdą aferę przeszedł te afery suchą stopą i nie kończyło się spadkiem poparcia. Serwowana propaganda na TVP w głowach wyborców PiS wiele pomogła,także wielokrotnie PiS miał farta z tymi aferami,gdyż niemal za każdym razem zupełnie niespodziewanie pojawiał się dowolny temat zastępczy, ostatnie przykłady jak Wojna na Ukrainie przykryła temat Polskiego Ładu, afera z granatnikiem wystrzelonym przez komendanta w Komendzie Głównej Policji zostało przekryte przez Orlen Obajtka i temat zawyżonych marż rafineryjnych. Teraz najprawdopodobniej afera z Willa+ przykryje to,co odwalał w najlepsze Obajtek i jego Orlen. Smutne,ale prawdziwe.
 9. Prawda,społeczeństwo dopuściło do rządów PiS z naczelnikiem Kaczyńskim na czele,lecz dobre 30% wyborców zmanipulowanych przekazem propagandowym z TVP nadal nie rozumie i nie zrozumie,że są po prostu przez PiS krótko mówiąc dymani,ale nadal ten PiS popierają,bo dali się tak tym co mówią w pisowskich mediach wejść sobie na głowę,że nie ogarniają rzeczywistości,która wygląda zupełnie inaczej w porównaniu do tego co jest zaserwowane w propagandzie. PiS od w zasadzie początku nie rządzi tak jak należy,bagatelizują wiele problemów które są w kraju,dymy o kasę z UE na KPO i ogólnie konflikt z UE robią na własne życzenie (tak na własne życzenie,bo jednak podnieśli rękę na sądy i ogólnie wymiar sprawiedliwości przez ministra Zero),zamiast tego wprowadzają zupełnie niepotrzebne ustawy na kolanach pisane , coraz wyższe podatki dla ludzi i przedsiębiorców (a tak w kampanii osiem lat temu hipokryci mówili z mównic o niepodnoszeniu podatków ),zadłużają kraj na potęgę,nawet jeszcze bardziej niż było choćby za rządów Tuska i PO. Albo ich metoda na rozwiązanie problemu? Ludzie,rozdajemy wam kasę,radźcie sobie sami . Już nie wspominając o tym,że socjal w pewnym stopniu u nas przyczynił do dość wysokiej inflacji,a rząd chciał gasić pożar,który sami zrobili benzyną . Czy program 500+ dla rodzin nie spełnia ogólnie założeń od bardzo długiego czasu (jedynie przez ok. rok był efekt w postaci większej liczby urodzeń,a potem wróciło do tego samego poziomu z lat ubiegłych bądź nawet są na jeszcze niższym poziomie,skoro nawet oni zaburzyli tzw. kompromis aborcyjny) Czy działania Orlenu z marżami doprowadziły do cen za paliwa,gaz,nawozy i inne produkty od tego koncernu jakie nigdy w życiu nie widzieliśmy i ani myśli obniżać te ceny i także były motorem napędowym inflacji. Coś pominąłem co PiS za swoich rządów od 2015 roku odwalił? Najwyżej coś dodajcie,bo tych wałów za rządów PiS jest tak wiele,że nie sposób wszystko zapamiętać.
 10. Spokojnie,oni tam w PiS-ie są zdolni do w zasadzie wszystkiego,a jak będzie potrzeba,to nawet wybory sfałszują , bo im tylko na władzy zależy,a na niczym innym.
 11. Dopóki nie będzie oficjalnej informacji o śmierci tego osobnika w mediach,tak to tylko jakieś tajemnicze plotki puszczą na TT,a wszyscy w PiS-ie zdementują te tajemnicze plotki jakby szyfrem pisane.
 12. W ostatnich dniach sporo plotek pojawiło się o socket AM5,to nie zaszkodzi założyć oficjalny wątek o AM5 (przy okazji również o Zen 4 ). Co ciekawe AM5 ma być gniazdem typu LGA,odchodząc od PGA,jak w zwyczaju stosowało AMD w konsumenckich platformach. Proszę o kulturalną oraz zgodną z tematem dyskusję jak i również o podpięcie tematu przez moderatora - będzie to oficjalny wątek zbiorczy
×
×
 • Dodaj nową pozycję...