Skocz do zawartości

Szambo

Forumowicze
 • Liczba zawartości

  7561
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Ostatnia wygrana Szambo w dniu 18 Grudnia 2021

Użytkownicy przyznają Szambo punkty reputacji!

Reputacja

1306 Excellent

5 obserwujących

O Szambo

 • Tytuł
  La Szambo
 • Urodziny 12/09/1985

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Ostatnie wizyty

89535 wyświetleń profilu
 1. Ale PiSiory co się tym nakręcają to jakieś dno umysłowe. Bo tu nie ma generalnie nad czym się rozwodzić... a tu latają po tym Tik Toku jakieś kocopoły o Siemensie... W Poznaniu można się przejechać Siemensem, a w pracy pije kawkę z Siemensa.
 2. Czy ja dobrze rozumiem, że Prokuratura podejmuje działania wobec ustawy, która póki co jest na etapie projektu, bo jest tam zapis... właściwie nie zawierający niczego złego... do tego już jest zapowiedziano, że to się zmieni... Czy to jest normalny kraj?
 3. U mnie w firmie jest myślenie wprost z epoki kamienia łupanego. Na tych fakturach co miesiąc zmienia się tylko data i numer... nic więcej. Także jak będę miał Excela z Arkuszem do wprowadzenia daty to będzie już duży krok naprzód. Ten arkusz plus 40 kolejnych. Tylko jak małym nakładem sił sprawić, żeby taki excel powstał... mam 40 exceli i chciałbym żebym się zrobił jeden... da się? Czy czeka mnie żmudne kopiowanie?
 4. To teraz opiszę szczegóły. Jest plik w excelu... no fakturka jaką znamy... co miesiąc trzeba zmienić tak jak piszesz numer faktury, datę, datę słownie... rzadko cenę. Mój pomysł taki jaki mój koślawy umysł wymyslił to złączenie powiedzmy tych 40 rozdzielnych plików exel... zrobić to w jednym exceli z 40 zakładkami, ustalić jakiś arkusz do wprowadzenia danych i tam sobie zmienić datę liczebie i słownie, numer, żeby za pomocą excelowych formułek to się skopiowało na te 40 faktur. A potem to już zostaje... zapisz jako pdf przy każdej fakturze. I oczywiście taki plik musiałbym ręcznie kopiować, bo nie mogę znaleźć w google rozwiązania problemu: Jak z 40 plików exel zrobić jeden, ale z 40 zakładkami odpowiadających tym fakturom. Nie powiem ułatwiłoby to robotę, bo tych pakietów po 40 faktur jest 16
 5. Witam Zaglądają tu mądrzy ludzie, którzy umieją w rozwiązywanie biurowych problemów... I ja was się pytam mądrzy ludzie... nakierujcie mnie na właściwą ścieżkę. PROBLEM: U nas w firmie wystawiamy faktury w plikach excel, które potem zamieniamy na pdf i wysyłamy do klientów. (nie pytajcie mnie o takie durne rozwiązanie... przemilczmy to). Co miesiąc trzeba w tych plikach zmienić datę liczebnie i słownie, czasami zmienić jakąś kwotę. Także potrzebowałbym czegoś co maksymalnie skróciłoby czas produkcji tych plików PDF. Macie jakieś pomysły? Coś kiedyś grzebałem w Pythonie... myślicie, że dzięki temu środowisku będę w stanie coś tam stworzyć?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...