Skocz do zawartości

Szambo

Forumowicze
 • Liczba zawartości

  7239
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Zawartość dodana przez Szambo

 1. Szambo

  The Last Of Us Part I Remake PS5, PC

  Trzeba było brać Residenta... nie wziąłem, bo wnerwia mnie brak wersji PL. Taki stary a głupi. Miałem nauczkę po Callisto a i tak wziąłem.
 2. Szambo

  The Last Of Us Part I Remake PS5, PC

  Ryzen 3600 okazuje się za słaby?
 3. Szambo

  The Last Of Us Part I Remake PS5, PC

  Ja spokojnie zasysam i pewnie jutro potestuje. Na początku zawsze jest panika i wiara przesadza z tym, że olaboga jakie wymagania.
 4. Szambo

  The Last Of Us Part I Remake PS5, PC

  Po premierze często te klucze są droższe. W sumie sam się teraz zastanawiam jakie to głupie, że dla 20 złotych tak ryzykuje.
 5. Szambo

  The Last Of Us Part I Remake PS5, PC

  Na pewno... zawsze jak coś kupuję w preorderze to się potem okazuje kupą optymalizacyjnę. Przykro mi... ostatnio prawie zawału dostałem jak The Callisto Protocol nabyłem i widziałem slajd na slajdzie.
 6. Gdzieś słyszałem, że to przez to, że Polska to Kraj na dorobku... Dlatego przepowiadam wam... Powiadam wam jak Jezus. Jak Konfa zniesie podatki i składki... to większośc przedsiębiorców zaskoczy nawet ich. Kowalski zarabia 4000 zł a za niego pracodawca płaci powiedzmy 6500 zł. Po całkowitym zniesieniu czegokolwiek Kowalski dostanie tak czy owak 4000 zł, bo przedsiębiorca sobie do kieszeni wrzuci te 2500 zł a nie da pracownikowi. Powiecie... to niech pracownik leci do innej firmy... a co jak zdecydowana większość firm tak zrobi? Nasłuchałem się sporo historii jak Polacy jechali za granicę i znajdowali zatrudnienie w firmach, które prowadzili Polacy. To Ci im płacili mniej niż wynosiła przeciętna stawka za taką robotę w danym kraju, bo przecież to i tak "dużo" i "więcej" niż się zarobi w Polsce. Mamy w kraju takich gnojków, oj mamy... Baa oni są nawet w mniejszości... ale smrodu robią potężną ilość.
 7. Mam wrażenie, że zjawisko spotęgowała pandemia. Zawsze było z tym kiepsko, ale po tym jak rzesza Januszy się naoglądała jaki można biznes na maseczkach zrobić to się zaczęło: Idzie Zima, więc cokolwiek zimowego nagle drożeje... idzie lato... będziecie coś potrzebować na ta porę roku to zdrożeje. Wielkanoc... a jakże - jajka, majonez... muszą zdrożeć. Z wieloma rzeczami tak jest. Dobrze, że Amazon śle z zagranicy Najlepsza jest akcja z jakimiś Zającami Dekoracyjnymi w Starym Browarze w Poznaniu. Koleżanki z pracy polowały na to... poszły walczyć o Zające za 200 zł i się przeliczyły, bo szybko tłum wykupił. Zaraz po tym OLX zalały oferty sprzedaży tych Zający za jakieś 800-1200 zł.
 8. Szambo

  The Last Of Us Part I Remake PS5, PC

  No gra jako gra bublem nie jest. Optymalizacja może być zwalona... to jedyne czego się można bać.
 9. No i Polacy mają mentalność robienia biznesu na innych Polakach. Wiem... mają do tego prawo... ale czasem mi się wydaje, że chęć bycia "biznesmenem" sprawi, że powstaną szajki, które będą wykupywały całe pieczywo z piekarni na otwarcie, żeby sprzedawać obok z 50% marżą.
 10. Szambo

  The Last Of Us Part I Remake PS5, PC

  Właśnie... ale sobie plułem w brodę jak RE4 nie kupiłem jak była przedpremiera.
 11. Jakiś spec wczoraj na Polsat News powiedział, że głównymi benefincjentami programu kredyt za 2% będą Ukraińcy. Jak wleci taka narracja to zaraz Konfa urośnie do 20% Nie wiem czy te ich szacunki się sprawdzą, ale ciekawa teza... na jakiej podstawie takie wnioski wysunęli... bo to, że mieszkania podrożeją to było wiadomo. Jak zapowiedzieli program to już mieszkania na rynku wtórnym cyk do góry poszły.
 12. Szambo

  The Last Of Us Part I Remake PS5, PC

  Kupiłem... 190 złotych... Pewnie będę żałować. Kiedyś byłem gotów dla tej gierki kupić konsolę, a po serialu mi trochę entuzjazm opadł. Żeby to chociaż na wysokich z DLSS na 2060S chodziło.
 13. Fajnie... komu jeszcze mam dołożyć z podatków?
 14. Tylko nie spytają samobójcy z jaką ostatecznie płcią się indentyfikował jeżeli nie poczynił żadnych kroków prawnych w tej materii. Może to ukrywał? Cholera wie.
 15. Szambo

  The Last Of Us Part I Remake PS5, PC

  A to tam nie liczy się refleks strzelecki?
 16. Taki, który według GUS jest mężczyzną. Czyli facet, który czuje się kobietą... Zatem pewnie kobieta trans i się pomyliłem.
 17. Ja np. częściej słysze o biednych LGBTQ+ popełniających samobójstwa niż o mężczyznach. Chyba, że to popełniają samobójstwa mężczyźni trans. Bo z przekazu medialnego wynika, że co chwila jakiś trans facet strzela sobie w łeb.
 18. Teraz w miarę atrakcyjna kobieta może świecić cyckami na OnlyFans i kosić hajs z przegrywów chcących za to zapłacić. Zastanawiam się jak wtedy czują się te kobiety z godnością, które podejmują pracę i dostają ułamek tego co tamte.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...