Skocz do zawartości

Element Wojny

Forumowicze
 • Liczba zawartości

  5802
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  41

Ostatnia wygrana Element Wojny w dniu 23 Stycznia

Użytkownicy przyznają Element Wojny punkty reputacji!

Reputacja

3546 Excellent

O Element Wojny

 • Tytuł
  Uzależniony od forum

Ostatnie wizyty

3756 wyświetleń profilu
 1. A to w takim razie przepraszam, myślałem że to tylko na PS4/PS5.
 2. A to nie powinno być w dziale konsole ?
 3. Element Wojny

  Dragon Age 4

  Nie mam pojęcia co planuje BioWare więc się nie wypowiadam - należy pamiętać że zakończenie DAI i "wstęp" do DA4 było robione przez poprzednią ekipę której już tam praktycznie nie ma; dwa razy projekt był restartowany i dwa razy zmieniano już dyrektora kreatywnego projektu, do tego odeszło sporo doświadczonych osób pracujących nad poprzednimi odsłonami. Ciężko więc obecnie stwierdzić czym będzie DA4 i czy będzie to taka "kontynuacja" DAI jak pierwotnie planowano - może się zdarzyć że Solas w ogóle nie odegra w niej większej roli i będzie co najwyżej wątkiem pobocznym.
 4. Element Wojny

  Dragon Age 4

  btw. jest scena po napisach, nie przegap
 5. Element Wojny

  Dragon Age 4

  No to skoro nie grałeś a nie masz ochoty dalej grać no to musisz chociaż obejrzeć to: te DLC to jakby nie było pełnoprawne zakończenie Inkwizycji i było nie było wstęp do DA4.
 6. Element Wojny

  Dragon Age 4

  Biorąc pod uwagę to co Solas zrobił w finale DLC Trespasser dość jednoznacznie można stwierdzić kim on będzie w DA4
 7. Element Wojny

  Dragon Age 4

  Dragon Age 4 to „single-player RPG”. BioWare usunęło sieciowe elementy. Nadciągają dobre czasy dla BioWare i gier single-player w Electronic Arts? Jason Schreier właśnie potwierdził fantastyczną wiadomość dla fanów starych tytułów Kanadyjczyków. Ostatnie wydarzenia związane z klapą Anthem oraz sukcesem Star Wars Jedi: Fallen Order sprawiły, że EA postanowiło zmienić zdanie. Dragon Age 4 w ostatnich miesiącach zostało przekształcone w grę „tylko single-player”. Wcześniej EA chciało wykorzystać potencjał marki i szukało „alternatywnych źródeł dochodów”. To właśnie z tego powodu w RPG-u miały pojawić się sieciowe elementy, z którymi związane byłyby mikrotransakcje. Z powodu działań wydawcy, z BioWare miało odejść kilku deweloperów, którzy nie chcieli pracować nad „Anthem ze smokami” (hmm... Mark Darrah, Casey Hudson ??) Sukces Star Wars Jedi: Fallen Order (10 mln graczy w pierwszych 4 miesiącach od premiery) sprawiły, że Electronic Arts nie zamierza na siłę oferować graczom pozycji sieciowych – to właśnie z tego powodu Dragon Age 4 będzie nastawiony na kampanię. Trzeba jednak zaznaczyć, że Dragon Age 4 jest „kluczowe” dla BioWare, ponieważ dwie ostatnie pozycje (Anthem i Mass Effect Andromeda) nie osiągnęły oczekiwanych wyników. (źródło: ppe.pl) No proszę a jeszcze niedawno mówili że gry single-player są martwe.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...