Skocz do zawartości

lpcl

Forumowicze
 • Liczba zawartości

  748
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez lpcl

 1. lpcl

  The Callisto Protocol

  Ale gdyby ta gra nie miała żadnych problemów to temat miałby o połowę mniej stron i byłby za 2 dnu martwy. Nic tak nie rozpala emocji co fałszywy Mesjasz.
 2. lpcl

  The Callisto Protocol

  Design na miarę XXI wieku.
 3. lpcl

  The Callisto Protocol

  A czy są ciągle te przejścia między szczelinami żeby zamaskować doczytywanie jak w grach na ps3?
 4. lpcl

  The Callisto Protocol

  Jeszcze przyjdą do króla na kolanach.
 5. lpcl

  NVIDIA RTX 40x0

  Powinieneś im dziękować, bo ludzie rwą włosy z głowy przez te stutteringi w calisto. Widzisz, oszczędzili ci tylko nerwów. Zresztą może im napisz hello im bad motierfucker, dont fak wit mi.
 6. lpcl

  The Callisto Protocol

  No co ty, przecież to bugthesda, co tam może się nie udać? 🤣
 7. lpcl

  The Callisto Protocol

  To co byś polecił?
 8. lpcl

  AMD NAVI

  Dobra za 2 tyg. zobaczymy co i jak. A i niby te rt robi różnicę ale jak przychodzi co do czego to żeby pograć to trzeba czekać z pół roku jak połatają jak w calisto czy pladze
 9. lpcl

  AMD NAVI

  Nie wiem jak wy ale ja to się spodziewam, że refy to ze 6k, a te topowe to tak i z 7,5k po tych cenach tutaj pokazanych czyli ponad 1300 euro, jeszcze pewnie jakiś kurs ala 5 zł za euro dadzą. Imo wszystko ponad 6k to będzie nieopłacalny biznes i będę holdował i czekał na jakieś obniżki z którejkolwiek strony.
 10. lpcl

  The Callisto Protocol

  Ale chyba nie chodzi o to żeby grać w każdego crapa na świecie cnie? Zależy co kto lubi. Ale samych takich aaa to jest może kilka w roku. Dobrze też jak masz gpu to jesteś w miarę na bieżąco z fajnymi aa i indykami.
 11. lpcl

  AMD NAVI

  Chyba ich pogięło z tymi cenami.
 12. lpcl

  NVIDIA RTX 40x0

  Kolego nie zauważyłeś chyba. 😉
 13. lpcl

  The Callisto Protocol

  Jak patrzę na recenzję to narzekają na gameplay loop, że głównie walenie pałką w melee i robienie uników jak Muhammad Ali.
 14. lpcl

  NVIDIA RTX 40x0

  I tak dobrze, że nie w piwnicy chociaż termin piwniczaki to do graczy się odnosi więc w sumie nawet pasuje. 🤣 Poza tym odniosłem błędne wrażenie, że w temacie o rtx 4090 to ludzie mają forsy jak lodu i przyziemne problemy ich nie dotyczą. 😉
 15. lpcl

  NVIDIA RTX 40x0

  Czy ten blat to jakoś ludwik IX, że go nie można wymienić? 😉
 16. lpcl

  NVIDIA RTX 40x0

  Zapomniałem, że to forum boomerów i napinaczy co wszystko traktują śmiertelnie poważnie. Jeżu ja prdl. Nawet napisałem niech robi jak uważa. Jak ktoś lubi to niech sobie na 10 calach gra, wisi mi to. Ale koleś, który pisał o 27 calach w 4k za 5k (do takiej rozdziałki trochę jednak przymały, nie uważasz?), jak 40 cali ma za 4k to chyba lepszy deal. Poza tym tak szczerze to jeżeli chodzi o szkło to imo sam mam 55 i 24 i do strategii to 24 starcza ale komfort znacznie lepszy na większym ekranie i sam gdyby było mnie stać to kupowałbym jak największy ekran. No chyba, że to klitka 10 m2 z kuchnią i łazienką, to wtedy 5 cm od ekranu trzeba siedzieć i 20 cali w sam raz.
 17. lpcl

  The Callisto Protocol

  Mimo wszystko to nadal remake. Jak grałeś to wiesz co i jak więc tak średnio mnie kręci.
 18. lpcl

  NVIDIA RTX 40x0

  Myślę, że nie trzeba doktoratu z matematyki, żeby zmienić sobie ten stolik, który tam używasz. Ale rób jak uważasz.
 19. lpcl

  NVIDIA RTX 40x0

  Bo wbrew powszechnej prawdzie, że duży może więcej dałeś się nabrać na farmazon kolesi z małymi benizami, że rozmiar się nie liczy?
 20. lpcl

  The Callisto Protocol

  W sumie szkoda, że jest kicha, bo pewnie znowu scify horrory znikną na 10 lat z horyzontu. Jakby devi mieli trochę rozumu to zgłosiłoby się do Spencera po deal w gpu, ale pewnie mają założony kaganiec przez sonkę przez tą ich współpracę.
 21. lpcl

  NVIDIA RTX 40x0

  Nie wiem po co czekać jak 42 cale c2 wyrwiesz za 4300?
 22. lpcl

  NVIDIA RTX 40x0

  Jeśli ktoś pisze o cenie za 4080, że to będzie niedługo połowa ceny 4090, to chyba chodzi o to, że 4090 będzie za 14k, a 4080 za 7k i tu się wszystko zgadza.
 23. Chłopie nie prorokuj. Na razie to ty nie znasz nawet przyszłości swojego RTXa.
 24. lpcl

  NVIDIA RTX 40x0

  Spokojnie to był sarkazm. Zresztą na razie to milionów tych kart nie sprzedali. Kto miał kupić to kupił. 4080 aka 4070 nie schodzą jak ciepłe bułeczki.
 25. lpcl

  NVIDIA RTX 40x0

  No jak liczą na boomerów to się przeliczą. Po co takim dziadom karty po 14k, niech se balkoniki kupią i sztuczną szczękę. Jesteś tego pewien?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...