Skocz do zawartości

Keken

Forumowicze
 • Liczba zawartości

  3344
 • Rejestracja

 • Wygrane w rankingu

  2

Ostatnia wygrana Keken w dniu 17 Sierpnia 2023

Użytkownicy przyznają Keken punkty reputacji!

Reputacja

1627 Excellent

2 obserwujących

O Keken

 • Tytuł
  Uzależniony od forum

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Prześledź sobie konflikty po WW2 tzw proxy war i chęci Zachodnich społeczeństw. Podpowiem. Jest coś takiego jak słomiany zapał. Po roku chęci zmieniają się w niechęci. I jak zakończyły się wywołane konflikty w Afganistanie, Iraku, Syrii, Wietnamie i ostatni od 2014 roku na Ukrainie. Te kraje już są mlekiem i miodem płynące?
 2. Jeden lata z nożem i gwałci w Warszawie. Drugi rozjeżdża ludzi. Coraz gorzej w tym kraju. https://wiadomosci.wp.pl/gwalt-w-centrum-warszawy-nie-zyje-poszkodowana-kobieta-7001262653086240a
 3. W Krakowie rozdają mieszkania. https://kobieta.onet.pl/wiadomosci/koczowali-cala-noc-by-zdobyc-mieszkanie-za-remont-nie-mam-bogatych-rodzicow-nie/pltmntv
 4. Na qdoledach winne jest nie tylko wykończenie ale budowa matrycy. Powłoka na którą nakładane są subpixele jest niebieska i przez to pod światło robi się takie fioletowe coś z czarnego.
 5. Tu widzę jest jakaś narracja, że jak Polska wyśle wojsko na Ukrainę walczyć z Ruskimi to będzie się to działo tylko na Ukrainie. Polskie miasta nie będą obrywały
 6. Na razie to Ukraińcy nawet nie zmniejszyli wieku poboru dalej jest 27 i gdybają czy wprowadzić te 25 czy nie. Do 18 jest daleko no i zostają ci siedzący na zachodnie 18+. Wielu ukraińskich wojskowych ma wille nad morzem śródziemnym a tam ich dzieci w wieku 20+ wożą się supersamochodami.
 7. Napisałbym coś ale dostanę bana. Kraje Zachodu od dawna toczą różne proxy war swoimi bądź nieswoimi rękami. Ale nie na swoim terenie. Teraz Ruskie wykopały Francuzów z Afryki. Choć nie oficjalnie ruskie tylko grupa Wagnera. Rosji nie da się zniszczyć fizycznie bo to za duży kraj ze zbyt dużą populacją i ilością surowców. I tak wojna toczyłaby się na granicy czyli Białoruś i państwa Bałtyckie. Właściwa Rosja nie. Maksymalnie jej obrzeża. Kaliningrad pewnie szybko zneutralizowany więc nie byłoby tam dużych zniszczeń. Francja nie byłaby zagrożona bo jest fizycznie za daleko. Część krajów od razu odcięłaby się. Na ten moment Słowacja i Węgry. Nie wiadomo jak reszta. Dzisiaj Trump ma się spotkać z Orbanem. USA nie wiadomo czy by się szybko nie odcięło. Poza tym ze wszystkich dotychczasowych konfliktów wynika, że najlepiej wychodzą kraje które się nie angażują. A Kraje Zachodnie jak im przestaje się kalkulować to przestają wspierać, odcinają się od burdelu który wywołały. Lub jak zmienia się władza w demokracji. Za dwa lata na miejsce Marcona może przyjść Le Pen i pogodzi się z Władimirem a kraje frontowe będą się babrać w gównie. Wielkie USA kilka miesięcy temu przestały wspierać Ukrainę z błahego powodu.
 8. Idź na front. Na pewno znajdzie się miejsce.
 9. Wciągnięcie Polski w otwarty konflikt to zniszczenie tego kraju bez możliwości odbudowy. Unicestwienie. Za mała dzietność, za duża globalizacja. Brak środków i zasobów na odbudowę. USA powie, że jednak abramsy nie dla Polaka bo nie ma czym zapłacić skoro gospodarka wpadła w głęboką recesję. Zostaje nastrugać dzid i łuków z przydrożnych leszczyn. Za wielką husarię!
 10. No tak nawet w tym teście co wrzuciłeś jest pokazane, że ma dużo niższą wydajność niż desktopowe 4080. Mniej więcej poziom 4070S ma ten 4090 mobile. Może ciut wydajniejsza jest.
 11. To wygląda na jakąś ściemę. Nie wiem czy celowo czy nie. Przy 150W jakby ta karta miała wydajność 4080 desktop to by była rewolucja na rynku. Ponad dwukrotnie niższy pobór prądu.
 12. No tak tylko to jednocześnie mocno obniża wydajność karty. Desktopowa rtx 4080 ma 320W. Oczywiście te 175W rtxa 4090m to i tak bardzo wysoka wydajność przy tym poborze.
 13. Niestety ciężko o podobne testy nawet na samym PPC. Widocznie ktoś zabronił testować w tych samych miejscach testowych i z tymi samymi ustawieniami. Ta karta może i jest układem podobna do desktopowej 4080 ale ma dużo niższy limit mocy. 175W. https://www.purepc.pl/test-wydajnosci-nvidia-geforce-rtx-4080-super-vs-amd-radeon-rx-7900-xtx-troche-wiecej-wszystkiego-w-troche-nizszej-cenie
 14. Coraz gorzej to wygląda. Jak to Trump kiedyś powiedział nawet nie wiesz kiedy i już jesteś na wojnie.
 15. według testów do 4080 to bardzo daleko tej mobilnej karcie. za to dalej jest to wysoka wydajność przy 175W
×
×
 • Dodaj nową pozycję...