Skocz do zawartości

Keken

Forumowicze
 • Liczba zawartości

  3934
 • Rejestracja

 • Wygrane w rankingu

  3

Zawartość dodana przez Keken

 1. Niestety. Polityka. Podobno żołnierz jest w stanie ciężkim.
 2. Żołnierze na pewno mają wbite do głowy żeby nie używać broni widać, że migranci czy tam białoruskie służby dążą do jakichś starć. Zamęt, burdel stawianie w złym świetle Polski i Krajów Bałtyckich to to do czego dążą.
 3. W czasie pokoju nie ma możliwości prócz zachęcania chyba, że rządy się dogadają. A w przypadku problemów czyli klęska Ukrainy, widmo wojny to zwykłe łapanki i odeskortowanie na granicę albo formowanie oddziałów tak jak to kiedyś było.
 4. Nie ma to znaczenia czy chcą czy nie chcą. Jak będzie trzeba to lepiej ich wysłać. Chyba, że sami chcecie.
 5. https://www.skyscrapercity.com/posts/188649182/ Aktualizacja zestawienia zwolenników wysyłania amunicji bezpośrednio do FR.
 6. Nie mam pojęcia jak Ukraina miałaby wygrać w kilka miesięcy. Ruskie na pewno mając znaczą przewagę w ludziach i sprzęcie poddaliby się.
 7. Keken

  NVIDIA RTX 50x0

  DLSS rozmyty, FSR poszarpany. Upscalowanie z 720p to chyba celowo pod tezę.
 8. Niby jak mieli mieć szanse na zwycięstwo? Ruskie po kilkudniowej specjalnej operacji przeszli w wojnę na wyniszczenie. Nie ma wielkiego znaczenia, że Ukraina odbiłaby kawałek terytorium na początku konfliktu. A USA za nic nie zgodziłoby się na ataki ich bronią w głąb Rosji to też chyba oczywiste. Jeżeli w czerwcu dojdą do skutku negocjacje pokojowe w co wątpię to Ukraina może stracić dużo terytorium i jeżeli Ruskie nie będą usatysfakcjonowane to za kilka lat powtórka. Polski program Tarcza Wschód jeżeli nie jest tylko wyborczą wydmuszką to wygląda na poważne przygotowania ale na bliżej nieokreśloną przyszłość.
 9. https://x.com/thepolandnews_/status/1795367949970309430
 10. I znowu policjanci z Inowrocławia zatłukli faceta 27 lat.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...