Skocz do zawartości

Dark Ambient

Forumowicze
 • Liczba zawartości

  138
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

120 Excellent

O Dark Ambient

 • Tytuł
  Gaduła
 • Urodziny 28.02.1987

Ostatnie wizyty

252 wyświetleń profilu
 1. Dark Ambient

  Dead Space Remake

  Gier się nie kupuje już od ładnych paru lat, ponadto polecam poczytać regulaminy niektórych usług, np. Epic "Możemy wycofywać albo zmieniać Usługi oraz wszelkie powiązane usługi bądź treści, albo ograniczać dostęp (w tym poprzez anulowanie, usunięcie, zmianę albo zawieszenie konta Użytkownika) wszystkich albo określonych użytkowników (w tym Użytkownika) bez powiadomienia i bez ponoszenia jakiejkolwiek odpowiedzialności wobec Użytkownika, wedle własnego uzasadnionego uznania. Ponadto, ze względu na swoją lokalizację geograficzną Użytkownik może nie mieć dostępu do Usług albo określonych funkcji, usług bądź treści w Usługach. Niezależnie od wszelkich odmiennych postanowień zawartych w niniejszym Regulaminie możemy przerwać albo zawiesić dostęp do Usług w przypadku naruszenia postanowień niniejszego Regulaminu przez Użytkownika." Ale ogólnie wiadomo o co chodzi, że można wrócić do gry kiedy chcemy, za rok dwa itp. Ale prawdę mówiąc ile razy wracacie do gry jak już się ją przejdzie? Raz dwa? W miesiąc abo spokojnie można to zrobić, a zanim przyjdzie kolejna ochota to a gra już będzie gdzieś za bezcen albo i za darmo i będzie można dodać. Ogólnie wolę zapłacić 60 zł niż 250 zł, przejść a kiedyś tam dodam sobie ją. Wychodzi i tak taniej.
 2. Dark Ambient

  Dead Space Remake

  Nie, Nicole w DS1 ma 28 lat więc pod względem wyglądu akurat dobrze ją odwzorowali. To czy w tym wieku może być starszym oficerem medycznym to już inna kwestia. A DS2 nie ma co się kierować, bo tam Nicole nie jest realną postacią, a jedynie projekcją podobnie jak w jedynce. Ale w jedynce mamy nagrania jak jeszcze żyła.
 3. Dark Ambient

  Dead Space Remake

  Zgadza się jeżeliby pominąć relacje z głównym bohaterem, który w remake'u wygląda młodziej niż w oryginale i mógłby teraz być jej synem.
 4. Dark Ambient

  Dead Space Remake

  Zapomniałeś w TCP o gównianej wydajności, która już pewnie taka pozostanie I przyrównywanie miodnego strzelania z DS, różnorodności przeciwników do tego upośledzonego gibania się na lewo i prawo i 2 rodzajów przeciwników z TCP to jest jakiś żart 😉
 5. Dark Ambient

  Dead Space Remake

  DS: R prezentuje klasyczny mechanizm metroidvanii. Jak między innymi System Shocki, gdzie było bardzo podobnie pod względem konstrukcji świata, czy jak w stosunkowo niedawnym Alien Isolation.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...