Skocz do zawartości

The Great Sephiroth™

Forumowicze
 • Liczba zawartości

  2004
 • Rejestracja

 • Wygrane w rankingu

  9

Odpowiedzi dodane przez The Great Sephiroth™


 1. 5 minut temu, Crew 900 napisał:

  Koło tygodnia temu już czytałem o tym przemalowywaniu :E

  Heh najlepsze co jutro będzie ta propaganda jaki to super sprzęt mamy a nawet wlot białoruskich helikopterów nie wykryli a wcześniej zgubili balon i rakietę pod Bydgoszczą... 

  Takie super wyposażenie niby a w jednostkach nawet żarówek nie mają do pojazdów...

  Zapalnik przedwczoraj zgubili.


 2. Ukraina miała tego pecha, że w Niemczech i we Francji rządzą kumple Putina, którzy cały czas spowalniali pomoc.

  Temu śmieciowi Schroederowi nawet włos z głowy nie spadł. Ten bezczelny śmieć jeszcze chwilę temu sugerował, żeby uruchomić jak najszybciej NS2. Za tak jawne sprzyjanie kacapom powinni wprowadzać banicję. Niech siedzi w Moskwie.

  • Upvote 2

 3. 7 minut temu, kalderon napisał:

  Militarnie? Malutko, w większości sowiecki złom do uzupełnienia strat. Ukraina dalej nie ma czym prowadzić skutecznych operacji w zachodnim stylu slatego prowadzi walkę w stylu I i II wojny światowej. A mimo tego że nacierają to dalej mają mniejsze straty niż ruscy co oznacza że wyciągnęli maksa ze swojej doktryny. A straty był, są i będą, alternatywą jest poddanie się ruskim co z oczywistych powodów nie wchodzi w rachubę.

  Ten Izrael którego Zełenski chce wykluczyć ze spotkań w formacie Ramstein?

  Europa dawała głównie złom, ale i ten złom cisnął kacapów. Amerykanie dali naprawdę sporo dobrego sprzętu. Po prostu oczekiwania Ukrainy są nie do spełnienia, bo przeciwnikiem są ruscy. To nie jest wojna na jakimś afrykańskim zadupiu.

  Co do Izraela. Polecam zobaczyć, gdzie ukraińskie elitki lokują rodzinki. Wszystko siedzi w Izraelu. Izrael nie wybrał strony w tej wojnie, bo oba te kraje zawsze miały mnóstwo ludzi żydowskiego pochodzenia.


 4. 3 minuty temu, voltq napisał:

  Durnie albo mają w tym jakiś interes ( pewnie chodzi o 💸 ) i tylko udają 

  O ile Ochojska robi to, bo jest kretynką, o tyle reszta platformersów, jak i cała europejska elita, potrzebuje nowych niewolników za damski wiecie co.

  Przecież ci ludzie nie są rozwiązaniem. Oni jeszcze bardziej obciążą europejskie systemy socjalne.

  • Upvote 1

 5. 16 minut temu, kalderon napisał:

  Chersoń to zadupie? To raz. Dwa - wojny wygrane i przegrane kończą się przy zielonym stoliku, a nie na metry stepu. Inna sprawa że pomoc z zachodu jest bardzo skąpa, to bardziej taka kroplówka.

  Pomoc z Zachodu jest skąpa? Zachód prawie w całości utrzymuje ukraiński budżet, wysłaliśmy mnóstwo sprzętu i utrzymujemy dzieci i kobiety tu na miejscu.

  No tak. Mało :rotfl:


 6. Kiedyś miałem spinę z propagandystką Gozdyrą na Twitterze. Zarzuciłem jej hipokryzję. Z jednej strony była za mocnymi obostrzezeniami covidowymi, a z drugiej nie przeszkadzał jej brak sprawdzania ludzi z Ukrainy na granicy lub już w odpowiednich punktach do tego przystosowanych.

  Rozumiem, że woleliśmy zaryzykować śmiercią własnych obywateli?


 7. Teraz, sino napisał:

  Jeśli dopuszczasz ponad 65 (czyli 80) to wporzo.

  Natomiast muszę przeprosić stalinowców, że ich porównałem do komucha Kaczyńskiego i PIS. Za Stalina te 60 i 65 były głupie, ale nieporównywalnie mądrzejsze niż teraz ("w 1950 r. przeciętna długość życia mężczyzn wynosiła nieco ponad 56 lat. Średnia długość życia w Polsce w przypadku kobiet była o 6 lat dłuższa i wynosiła 62 lata").

  Belka to zreformowany komunista, który obalił komunizm, bo wiedział że jest zły (i nie chciał już dalej równo dzielić biedy). Zaś Kaczor to nawiedzony komunista przywracający komunizm.

  Za Belki podatek od zysków był od zysków, a Kaczyński nazywa stratę zyskiem i pobiera podatek. Za najgorszych czasów Belki lokaty były na 5,7% a inflacja 3,7%. Zaś za jego czasów jako prezesa NBP zyski były minimalne, jednak gdy inflacja skoczyła to reagował. Belka też nie zwalcza prywatyzacji (jak robi to PIS), nie chce powrotu do komunizmu. Oni chcieli mieć rozwój i żeby komuniści mogli się umiarkowanie nakraść (rozwój realny by było z czego, typowe np. 10%). PIS jest za pozostawieniem państwa w ruinie i przepiciem wszystkiego (nie tylko zadłużyli nas na ok. 700 mld, ale też ukradli oszczędzającym rzędu 500 mld, co prawda dali złodziejom biorącym kredyty, ale całość poszła w podwyżki cen mieszkań - co było oczywiste).

  "Zreformowany"... czyli, gdyby ktoś kiedyś był w NSDAP to też powinniśmy dać szansę?

  • Like 1

 8. 3 minuty temu, crush napisał:

  Problem tkwi w tym, że autorytety same sobie ukręciły bat na siebie. Ile było kłamstw? Ile niedomówień i zmian? I ja to rozumiem, nowy problem i niepewność. To może wypadałoby mówić otwarcie "przypuszczamy", "nie mamy pewności", etc.

  Kolejna pandemia to może być dramat. I winę za nieufność ludzi w dużej części poniosą za to nie szuriaci, tylko prawdziwi, nie YTbowi eksperci.

  Wybacz, ale jaka jest wiarygodność ludzi pokroju Wiecha, który nie posiada wykształcenia kierunkowego, jest dziennikarzem, a sponsoring pochodzi z Orlenu?

×
×
 • Dodaj nową pozycję...